Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Van egy fiú aki 15 éves, én...

Van egy fiú aki 15 éves, én 13 vagyok! Nem járunk meg semmi de ő le akar velem feküdni! Az nem biztos hogy utánna együtt leszünk! De nekem nagyon bejön a fiú! Mindig azt mondja h milyen szép vagyok meg milyen aranyos. , mit tegyek?

Figyelt kérdés

nem tudom h meg érné-e lefeküdni vele! én el akarom veszteni! ő meg el akarja venni tőlem a szüzességem!

mit tegyek?


2012. máj. 28. 15:14
1 2 3 4 5 6
 21/56 anonim ***** válasza:
86%
kislány,ne már komolyan használd már az eszed,ne legyél buta ösztönlény,mint sok kortársad,egy 13 de még egy 15 éves gyerek ne akarjon szexelni,éretlen kis csitri vagy a fiú sem sokkal érettebb,sőt,13 évesen inkább babázz,és menj el a barátnőiddel moziba,most komolyan megfordult a fejedben hogy lefekszel vele?? attól hogy van melled és vérzel havonta már ha egyátalán van melled és menstruálsz még kislány vagy egy éretlen csitri..már én is sírok lassan hogy a tinik egyre lejjebb süllyednek..
2012. máj. 28. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/56 anonim ***** válasza:
100%

És akkor majd most jön az, hogy: "Nem! Én igenis felnőtt NŐ vagyok!" - és megteszi... :D

1hét múlva jön a következő kérdés, hogy "megbántam, mit tegyek? Kihasználtak, mit tegyek? Teherbe estem 13 évesen, mit tegyek?"


Ez a mai világ. Ha nekem lenne egy lányom, és 13 évesen már széttenné a lábát egy olyan fiúnak, akivel még csak nem is "jár" addig ütném, amíg mozog.


Őszintén nem értem, miért jó a fiatal lányoknak, ha sorra d*gják őket a fiúk? Miért jó ez? Ego növelő? Nem hiszem.


Kedves kérdezőből lesz a következő generáció egyik nagy r*banca, nem gond, rátok is szüksége lesz a party-fiúknak, valakibe üríteni kell a tárat. Egy lövésre megteszed majd a pasiknak, de aztán ne várd a csodát, ha 20-30évesen senkinek sem kellesz majd, addigra bőven meglesz a híred.


27/F

2012. máj. 28. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/56 anonim válasza:
100%
Jajj, de lehet hogy megutál vagy nem tudom.. Grr.. Hallod magad? Na az ilyen dumákért és tettekért vagy még kicsi!
2012. máj. 28. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/56 anonim ***** válasza:
60%

1. És kicsi vagy kész, ha ezért meg utál jobban jártál ha nem, és több évig jártok és mondjuk 4-5 év múlva (vagy ha annyira nem bírtok várni 3 év múlva szexeltek akkor meg gratula.


2. HA csak úgy odaadod magad hozzászokik, hogy nem kell megdolgoznia a "győzelemért".

2012. máj. 28. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/56 anonim ***** válasza:
76%

Azt azért még hozzátenném, hogy:


Ha mástól vársz megerősítést, ergo, hogy ide feltetted a kérdésed, az azt jelenti, hogy nem tudsz meghozni önállóan egy ilyen kényes döntéstt = Gyerek vagy még (ami nem baj, csak az, hogy ilyeneken jár az eszed...)

2012. máj. 28. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/56 anonim ***** válasza:
85%

14 év alatti szexet tiltja a törvény. Ha ez kiderül, jól rábaszik mint a srác, mint a szüleid. De csináld csak a saját hülyeséged.

18/L

2012. máj. 28. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/56 A kérdező kommentje:
tiltja?:OOOOOO én ezt nem is tudtam :OO
2012. máj. 28. 16:08
 28/56 anonim ***** válasza:
85%
sok mindent nem tudsz még,tapasztalatlan éretlen kis csitri vagy ezért mondtuk hogy tanulj inkább az rád is fér
2012. máj. 28. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/56 A kérdező kommentje:
nem vagyok se ku**a se pi**a!!! csak egyetlen egyszer akarom meg tenni! csak hogy tudjam milyen érzés! utánna nem!!!!!! attól még nem vagyok ku**a!!!!
2012. máj. 28. 16:15
 30/56 anonim ***** válasza:
81%
persze egyetlenegyszer,fogd már fel hogy kicsi vagy...bármennyiszer akarod rib@nc vagy már most,aki egyszer kipróbálta az csinálni fogja aki éretlenül csinálja jól megszívja vagy egy mocskos kis ribi lesz vagy elmegy örökre a kedve tőle,mutasd meg anyukádnak a kérdésed biztos nem fog megdícsérni érte
2012. máj. 28. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!