Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 19éves lány vagyok még szüz....

19éves lány vagyok még szüz. Ugygondolom a szüzhártyám átszürhattam már egy alkalommal. Nagyon félek hogy majd az első fájni fog sokan mondták azt hogy nemfáj ha valoban szerelmes vagyok de valahogy mégis félek . Ti mit mondtok?

Figyelt kérdés
2012. máj. 31. 21:25
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
70%
Persze, van értéke, én annyi idősen vesztettem el, amennyi most te vagy. Olyan emberrel, akit tényleg érdemesnek tartottam. Szóval nem sorban fűvel-fával, nem így értettem. Mindenesetre én nem bírnám ki, hogy házasságig ne csináljam a világ legjobb, és legszebb dolgát. :)
2012. máj. 31. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
én kibirom mert megvannak a bizonyos elveim ezzel kapcsolatban,de tisztelem a te véleményed is
2012. máj. 31. 21:52
 13/24 anonim ***** válasza:
52%
ez igaz,nem tudom mit kell ezen a szüzességen ennyit pörögni,így utólag:D mármint én is a szerelmemmel vesztettem el és majdnem egy évig várt rám,de istenem most is együtt vagyunk már 4 éve.és nem bántam meg ettől nem leszek ribanc,se értéktelen,még ha az lesz is a sorsom,hogy máshoz megyek feleségül ,szóval igazából én sem annyira pártolom,de te életed,a te döntésed.de mikor fogtok összeházasodni akkor?nem értem miért kérdezted akkor most?
2012. máj. 31. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%

A fájdalomtól, pedig ne félj. De tényleg. Valahogy az élet rendje, hogy a legszebb, legértékesebb dolgok az életben fájdalommal járnak. A menstruáció, ami tulajdonképpen egy csodálatos dolog, mert azt jelenti, hogy lehet majd gyermeked. A szerelem is fáj, csak másképp. :) Az első szeretkezés (ez mondjuk valakinek igen, valakinek nem, lehet, hogy neked nem is fog), és ez is egy felemelő, gyönyörű része az életnek. A szülés is iszonyú fájdalommal és kínokkal jár, de azt gondolom, hogy emellett egy csoda, amely szépsége mellett eltörpül a fájdalom, amivel jár.

Gondolj így a dolgokra. Ne aggódj feleslegesen emiatt, még senki nem halt bele. :) Csak élj. :)

2012. máj. 31. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
köszike a tanácsokat,azért kérdem most mert egy barátnőm most megy férjhez és nagyon fél és csak erről beszél ő tényleg betegesen fél de emiatt kezdtem én is ezzel foglalkozni
2012. máj. 31. 21:59
 16/24 anonim ***** válasza:
Akkor nyugtasd meg őt is, hogy jó élmény legyen számára. :) A szex jó, felemelő, szép. :) A fájdalom, ha van, eltörpül mindemellett, és egyáltalán nem kell félni tőle.
2012. máj. 31. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
rendben.köszike aranyosak vagytok
2012. máj. 31. 22:03
 18/24 anonim ***** válasza:
16%

Úr Isten! Ez meg mi, hogy szüzen mész férjhez? És ha nem passzoltok egymáshoz szexuálisan, akkor egész életedben nem lesz szexuális életed? Vagy ha lesz, az is szar lesz? Vagy abban a hitben fogsz élni, hogy azt a szart hívják szexnek és fogalmad sem lesz a kielégítő szexuális életről egész életedben? Gondolkozzál már ember!

Az első alkalmadat sem egy tapasztalatlan emberre kellene bíznod, így még jó hogy nagy valószínűséggel fájni fog. Arról nem is beszélve, hogy ha nagyon béna, milyen következményei lesznek ennek évekig. A fájdalomnak egyébként semmi köze nincs ahhoz hogy mennyire vagy szerelmes, vagy mennyire képzeled azt, hogy szerelmes vagy!

És tizenévesen a legritkább esetben választ magának életre szóló párt bárki is! Mindenki azt hiszi, hogy az első szerelem lesz az igazi, de 1000-ből 1, akinek ez bejön!

Nálatok tudod hogy mi lesz? Esküvő, egy éven belül gyerek, és 2-3 éven belül rájöttök, hogy mégsem illetek egymáshoz. Aztán egyedülálló anyaként már a kutyának sem fogsz kelleni!

2012. máj. 31. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
78%

Én 20 éves voltam,mikor elveszítettem a szüzességem a jelenlegi párommal,aki szintén szűz volt és nekem jó volt,nem is fájt egyáltalán,teljesen el tudtam lazulni vele(így az utolsó hozzászólónak üzenem,hogy az ember általában nem az alapján választ párt,hogy ki mennyire tapasztalt az ágyban,legalábbis én nem ez alapján válogatok,szóval akár egy szűz fiúval is lehet jó az első szex,nekem jó volt...).A házasságig való várakozás szerintem túlzás,a testi kapcsolatot is meg kell tapasztalni,mert ha nem passzolnak össze a felek,akkor az komoly frusztrációhoz is vezethet.

22L

2012. máj. 31. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:
szerintem sem baj ha nincs tapasztalata és nem ő az első szerelmem és nemlesz gyerekem ilyen hamar ahogy irtad attól hogy vannak rossz esetek nemtudthatod az én körülményeim-az utolsó üzenőnek meg köszike a tanácsot
2012. jún. 1. 19:23
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!