Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 19éves lány vagyok még szüz....

19éves lány vagyok még szüz. Ugygondolom a szüzhártyám átszürhattam már egy alkalommal. Nagyon félek hogy majd az első fájni fog sokan mondták azt hogy nemfáj ha valoban szerelmes vagyok de valahogy mégis félek . Ti mit mondtok?

Figyelt kérdés
2012. máj. 31. 21:25
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
67%
Azt irta valaki, az ilyen parokbol lesznek a valasok. Akkor a sok par akik mar kiprobaltak egymast is es masokat is a hazassaguk elott miert valnak el???
2012. júl. 12. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

De valaszolok a kerdesre is. Nekem fajt az elso par alkalom. Utana pedig ez megvaltozott, es mara mar nagyon elvezem a szexet. Viszont ami a szuzhartyat illeti, en egy reccsenest hallottam csupan, es

verezni sem verzett. Ez mindekinel mas. Szerintem emiatt nem kell aggodnod, komolyan!!En tudom az ember mindig aggodik amiatt ami jon, amikor erettsegiztem pl nagyon aggodtam, ma mar csak mosolygok rajta. Es en hiaba voltam sok fiuval azelott, most megis talaltam egyet akihez huseges vagyok, mert o emberileg is meguti a mercet amit a mai vilagban sokan nem :S Mellesleg a szexet is lehet tanulni, amennyiben nem illetek ossze is ossze tudtok csiszolodni, es tanulni amennyiben ez a cel. Nem kell, hogy a szex legyen az elsodleges szempont, bar ketsegkivul fontos.

2012. júl. 12. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

ne dugd meg és akkor nem fáj neki


hú de nagy dolog, ha fáj, biztos bele is hal....ettől persze hogy szartok, de a nem várt terhességtől nem, meg a nemi betegségek, erkölcsi dilemmák, azok nem érdekelnek, csak az hogy jaj de fáj :-D

szánalom :-D

2012. júl. 17. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim válasza:

Szia!

Nyugodalom nem fáj. Egy ügyes hapsi segíthet Te neked. Bocs. Nem saját magamra gondoltam. Nem ismerkedem a neten.

2013. jún. 23. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!