Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lányok, most komolyan ha...

Lányok, most komolyan ha egyszer ennyire jól nézek ki és még okos is vagyok stb akkor miért nincs barátnőm?

Figyelt kérdés
Nem ,nem önfényezésből írom csak már nem tudom mit gondoljak. Sokan mondják ,hogy én vagyok a leghelyesebb ember akit ismernek - bár én nem tartom magam különlegesnek - emellett normális divatos ruhákba járok , régóta eddzek és jó testem is van meg ezt úgy már észrevettem ,hogy megbámulnak általában , elég sok lány mondja is meg teszi magát stb. Szóval állítólag jól nézek ki , emellett azonban az hogy még okos is vagyok, vagy nevezzük tájékozottságnak szerintem csak gátolja a helyzetem :D Meg túlgondolok általában mindent. Ja meg jó fej vagyok tényleg, sőt még gazdag is – bár ez számomra nem erény- .Na de egy szó mint száz a lényeg az ,hogy miért nincs bnőm???
2012. jún. 7. 22:08
1 2 3 4
 1/33 A kérdező kommentje:
De komolyan ha annyira nagy szám vagyok(és ezt nem én találtam ki- jó mondjuk AZ elég nagy he-he :D) akkor miért nem jönnek oda hozzám? Jó jó tudom elvileg nekem kéne ezt csak lehet a felfogásommal van a gond, de elképzelem ,hogy ma is ültem a padon és egy egész szép lány ment el a barátnőjével és "úgy" nézett engem , és teszem azt én oda megyek hozzá valami f*s szöveggel akkor TUTI az lenne ,hogy a csaj valami ilyesmi szituba keveredne ,hogy - nézd ez a pasi is fut utánnam - vagy mittudomén :D
2012. jún. 7. 22:08
 2/33 A kérdező kommentje:
Szóval ez egy ilyen meghunyászkodó szitu nem? Hogy oda megyek "kuncsorogni" hátha. Mert ezek a mai lányok, legtöbbjük olyan nagyképű. Vagy ez lehet a probléma ,hogy nem vagyok hajlandó kezdeményezni? Vagy félnek tőlem vagy mi a mák? Mindig csak az van ,hogy ott állok néznek ezren , alig ismerek valakit ( „új” vagyok errefelé :D) van aki még ott mosolyog is de olyan is aki csak elkapja fejét és én meg csak ott állok vagy csinálom a dolgom de sosem történik semmi. Najó azért volt már párszor ,hogy oda jöttek. AZT díjaztam is …
2012. jún. 7. 22:08
 3/33 anonim ***** válasza:
95%
hu mit fogsz te itt kapni....
2012. jún. 7. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
51%

Látom, szeretsz magaddal beszélgetni. :D

Én két dolgot nem szeretnék: szófosó pasi és túl jóképű pasi (már ha tényleg az vagy)

Még az "átlagosakra" is rávetik magukat a ribik, ha van barátnőjük. A jóképűekről pedig ne is beszéljünk!

Nem hiányzik az nekem, hogy minden este a körmömet rágva üljek otthon, hogy vajon kinek az ágyában heverészik az én életem értelme...


24/n

2012. jún. 7. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
91%

" Mert ezek a mai lányok, legtöbbjük olyan nagyképű." Ezt még komolyan te mondod XD XD XD

Lehet h látják rajtad h mekkora arcod van. Nekem is volt aki tetszett külsőre, de láttam milyen nagyképű és így nem is kezdtem vele. Meg aztán nem a nő dolga kezdeményezni. Persze ez is elfogadott mamár, de nem kötelességük. Meg am mit vársz?? H minden nő rajtad csüngjön?? Nevetséges vagy

2012. jún. 7. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
22%
Én is ezen gondolkodtam csomo ideig,aztán meguntam és elmentem prostihoz,remélem segitettem.
2012. jún. 7. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 A kérdező kommentje:

"hu mit fogsz te itt kapni...." ez tetszett :D

Igen már várom. Itt ugyanis mindenki tökéletes hibák nélküli erkölcs császár... Bár nemtom mit vétettem.

2012. jún. 7. 22:15
 8/33 anonim ***** válasza:
80%
te vagy a pasi, nem olyan nagy dolog kezdeményezni...
2012. jún. 7. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
76%

"Itt ugyanis mindenki tökéletes hibák nélküli erkölcs császár"

És ismét csak te beszélsz????? Te vagy itt a legtökéletesebb. Legalábbis ezt gondolod. Tegyél fel egy képet, mejd mi megmondjuk h hogy nézel ki.

2012. jún. 7. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:

Nem vagyok nagyképű... Mi utal arra hogy az lennék? Hogy leírtam hogy nézek ki és hogy mit mondanak rólam? OKS

Nem nem várom hogy rajtam csüngjenek mint anyakocán a kis borjak , csak nem szeretem ezt az egész folyamatot ,tiszta megjátszás az egész.

2012. jún. 7. 22:18
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!