Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lányok, most komolyan ha...

Lányok, most komolyan ha egyszer ennyire jól nézek ki és még okos is vagyok stb akkor miért nincs barátnőm?

Figyelt kérdés
Nem ,nem önfényezésből írom csak már nem tudom mit gondoljak. Sokan mondják ,hogy én vagyok a leghelyesebb ember akit ismernek - bár én nem tartom magam különlegesnek - emellett normális divatos ruhákba járok , régóta eddzek és jó testem is van meg ezt úgy már észrevettem ,hogy megbámulnak általában , elég sok lány mondja is meg teszi magát stb. Szóval állítólag jól nézek ki , emellett azonban az hogy még okos is vagyok, vagy nevezzük tájékozottságnak szerintem csak gátolja a helyzetem :D Meg túlgondolok általában mindent. Ja meg jó fej vagyok tényleg, sőt még gazdag is – bár ez számomra nem erény- .Na de egy szó mint száz a lényeg az ,hogy miért nincs bnőm???
2012. jún. 7. 22:08
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
84%

Tudod: ha egy bilire rózsákat festenek, kidíszítik, attól még ugyanúgy sza.r van benne.

A külső csak felkelti az érdeklődést.

A beképzeltség, sőt inkább már önteltség, a hiúság nem jó tulajdonságok. Finoman fogalmazva.

Ha tényleg okos lennél, lenne annyi eszed, hogy befűzz egy barátnőt. Vagy legalább egyedül "túlgondold", miért nincs egy sem. :)


Szóval bocsi: elolvastam a szöveged. Aztán a következőt. Aztán a következőt.

Akkor se kellenél, ha hozzámkötöznek.

Elsőre az az érzésem, hogy már szerelmes vagy: magadba. Egy fiúval nem konkurálhatok.

Másrészt: sehol sem találom a szikrázó értelmet, de az értelem szikráját sem. Nekem szellemi partnerként ezek alapján kevés lennél.

Te CSAK jóképű lehetsz, az viszont nagyon kevés.

De én már ezt is kétlem... elvégre az értelmi színvonalad is elég rosszul lőtted be. :D

2012. jún. 7. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
figyi, nem lehet az, hogy azért nem mennek oda hozzád, mert túl jónak gondolnak? szerintem neked kéne ismerkedni. az is lehet, hogy holnap egy félszeg mosollyal eléd lép életed szerelme, de valljuk be, kevés rá az esély. amúgy hány éves vagy és milyen környezetben keresgélsz? mert az is számíthat. amúgy kép nélkül tényleg nehéz bármit is mondani, lehet, hogy csak gúnyból mondják, amikor dícsérnek (bocsi, nem akartalak megbántani, de ha diszkók*rvák között mozogsz, akkor bármi lehet)
2012. jún. 7. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
65%
Huh. Hát kiscsillag nem az a baj h leírtad h téged milyen jóképűnek tartanak hanem h mindenben tökéletesnek tartod magadat. És h ezt 3 kommenten keresztül taglaltad. Jah meg h neked ciki udvarolni. Tipikus bunkó vagy aki nagyra van magával és nehogymár bármit is tegyen azért h legyen valakivel. A bilis hasonlat nagyon jó. Lehet h jóképű vagy de se inteligenciád, se önkritikád. És ilyen pasi (hosszú távra) nem kell a csajoknak.
2012. jún. 7. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
Meg ha ismerősök mondják h jól nézel ki akkor nyugodj meg h csak biztatásképp mondják, de a fele sem gondolja komolyan. Meg a csajok ha azt mondják h "jóképű vagy,de" az nem dicséret hanem lekoptatás
2012. jún. 7. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
91%
KÉPET. Erre nagyon kiváncsi vagyok XD
2012. jún. 7. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 A kérdező kommentje:

És írjatok már egy olyan sort ami annyira nagyképű lenne. Csak leírtam hogy van pénzünk - bár manapság már ettől a kijelentéstől nagyképű leszek - , írtam ,hogy hogyan nézek ki, miket mondanak rólam és nem azt írtam ,hogy "fúúú olyan jól nézek ki , tetszik a mosolyom , a szemem, a szám ,az orrom a hajam , az állam , a gödröcskéim , a bőröm a nazolabinális redőim a felső kettes metszőm"

Szerintem nem ilyen volt de javítsatok ki ha igen.

És nem nem gúnyból mondják :D Azért azt már leszűrtem volna.

2012. jún. 7. 22:39
 17/33 A kérdező kommentje:
Aha persze meg még képet is linkelek az anoním utálóimnak :D Persze még mit nem.
2012. jún. 7. 22:40
 18/33 anonim válasza:
85%

Egyszerű, ha az vagy akinek mondod magad a legtöbb lány elérhetetlennek tart ezért nem mer próbálkozni, de nem is nekik kell. Ha valóban ilyen kaliberrel rendelkezel ,hogy mindent tudsz nyújtani ami szemnek-szájnak ingere egy nőnél, akkor annyi a dolgod ,hogy odamész egyhez. Igen ez meghunyászkodás, mert azzal ,hogy egy nő előtt tisztelettudóan viselkedsz és enyhén megalázkodóan, az azt jelenti ,hogy képes vagy áldozatokra a kedvéért. Azt sose várd el egy lánytól, hogy ő mennyen oda hozzád, létezik ilyen és ezzel semmi baj nincs, de neked ezt nem lenne szabad elvárni. Azért nincs barátnőd, mert felsoroltad amid van, de az nem mit tettél ezért. A barátnő nem csak úgy lesz, ha az életben elérsz bizonyos májerségi pontot ezt gondolom te is tudod. Akkor lesz csajod ha teszel érte, nálad sokkal "szerényebb arzenállal" rendelkező emberek is találnak párt, mert tesznek érte.


Vagy estlegesen nem kelendő a stílusod.

2012. jún. 7. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:

Nagyképüket áltlalában nem szeretik sehol.

Ha odakerülne a dolog akkor meg csak a képed nagy a .. meg kicsi..

2012. jún. 7. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim válasza:
74%

"mint anyakocán a kis borjak"

bioszból bukta ember! a disznó nem szül kis borjút

2012. jún. 7. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!