Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lányok, most komolyan ha...

Lányok, most komolyan ha egyszer ennyire jól nézek ki és még okos is vagyok stb akkor miért nincs barátnőm?

Figyelt kérdés
Nem ,nem önfényezésből írom csak már nem tudom mit gondoljak. Sokan mondják ,hogy én vagyok a leghelyesebb ember akit ismernek - bár én nem tartom magam különlegesnek - emellett normális divatos ruhákba járok , régóta eddzek és jó testem is van meg ezt úgy már észrevettem ,hogy megbámulnak általában , elég sok lány mondja is meg teszi magát stb. Szóval állítólag jól nézek ki , emellett azonban az hogy még okos is vagyok, vagy nevezzük tájékozottságnak szerintem csak gátolja a helyzetem :D Meg túlgondolok általában mindent. Ja meg jó fej vagyok tényleg, sőt még gazdag is – bár ez számomra nem erény- .Na de egy szó mint száz a lényeg az ,hogy miért nincs bnőm???
2012. jún. 7. 22:08
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
... és még gyorsírót is végzett, mert egy perc alatt produkált a kérdező három tízsoros írást...
2012. jún. 8. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:

hát persze, hogy tök gyerek vagy még :D

semmi komoly nincs az írásodban :) És senki nem a te pénzedet firtatta, de azt ne hidd, hogy jobb vagy bárki másnál. A tükrös ötlet jó volt. az ego-d g**inagy.. Nem leszel sikeres így a lányoknál, azok az érettebb gondolkodású fiúkat keresik. És komolyan azt akarod eladni nekünk, hogy olyan rohadt jó munkád van? Az írásodból ítélve olyan 15-16 lehetsz, aki alá odatolták a lóvét

2012. jún. 12. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:

Kedves kerdezo!

Ha egy lany/no felkelti az erdeklodesedet, akkor szerintem erdemes probalkoznod nala. Akarmilyen szoveggel odamehetsz hozza, ha szimpatikus vagy neki nyert ugyed van. Az okos es helyes parositas kiveteles, nehezen kivitelezheto. Egy nap 24 orabol all, ez nem eleg arra, hogy muveld magad, konyveket olvass, muzeumokba jarj, tudomanyos folyoiratokat lapozgass...mind emellett sportolj es legy igenyes magaddal szemben. A masik egy igazan okos ember tisztaban van azzal, hogy mennyi mindent nem tud. Az is biztos, hogy minden relativ vakok kozt felszemu a kiraly es ehhez hasonlo szep magyar mondasok. Gazdag sracnak tartod magad. Sok lanynak ez imponal, stoval lesz olyan aki egy vagy ket pohar piaert eladja magat, vagy egy szep taskaert, de az nem lesz tars szamodra.

2012. jún. 20. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!