Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lányok, most komolyan ha...

Lányok, most komolyan ha egyszer ennyire jól nézek ki és még okos is vagyok stb akkor miért nincs barátnőm?

Figyelt kérdés
Nem ,nem önfényezésből írom csak már nem tudom mit gondoljak. Sokan mondják ,hogy én vagyok a leghelyesebb ember akit ismernek - bár én nem tartom magam különlegesnek - emellett normális divatos ruhákba járok , régóta eddzek és jó testem is van meg ezt úgy már észrevettem ,hogy megbámulnak általában , elég sok lány mondja is meg teszi magát stb. Szóval állítólag jól nézek ki , emellett azonban az hogy még okos is vagyok, vagy nevezzük tájékozottságnak szerintem csak gátolja a helyzetem :D Meg túlgondolok általában mindent. Ja meg jó fej vagyok tényleg, sőt még gazdag is – bár ez számomra nem erény- .Na de egy szó mint száz a lényeg az ,hogy miért nincs bnőm???
2012. jún. 7. 22:08
1 2 3 4
 21/33 anonim válasza:
76%
Nekem ennyi alapján bejössz :DDDDDD jót nevettem rajtad :D
2012. jún. 7. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
77%
Szimplán nevetséges vagy.
2012. jún. 8. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
89%

23:42 ez tetszett :D


De kedves jóképű, intelligens, gazdag srác!

Ha nem veszed észre a saját írásodból, stílusodból, hogy szinte végig magad fényezed, próbálsz imponálni, akkor bátran állítom, hogy nagyképű vagy. Idézni minek? Rajtad kívül mindenki más látja, hogy az vagy :) Valószínűleg a lányok is, ezért nem érdekled őket. Az aki ennyire öntelt, ha lány lenne, engem sem érdekelne! Én szívesebben töltöm az időm "intellektuálisabb" társaságban, és a stílusodból, írásmódodból ítélve te nem az vagy. Egyfelől nem veszed észre magad, másfelől "parasztlexikon"? "senki nem tudja felvenni veled a mentális versenyt"? A bilis kommentelő jól mondta, hogy te magadba vagy szerelmes! De az is megfordult a fejembe, hogy csak azért jöttél ide, hogy hátha fényeznek téged mások.. Ennyi önfényezést még soha senkitől nem hallottam :D Illetve valóban, ha ennyire jóképű vagy (amit már ennyi ámítás, és önfényezés után igazából kétlek), intelligens, tanult és gazdag vagy, akkor valóban jogos a kérdés.. Miért nincsen barátnőd?

1. mert nem vagy az

2. mert úgy gondolod, hogy a lányoknak utánad kéne futni, nekik kéne először lépni, és sorban állni a lehetőségért, hogy veled lehessenek.

Most mint férfi a férfinak mondom: Ez nagyon szánalmas, amikor nem képes a férfi odamenni ahhoz aki tetszik neki. Várni a nőkre? könyörgöm, ekkora "intelligenciával" és "szépséggel" ilyen hatalmas nyámnyila vagy?

Továbbá a barátnő az egy olyan dolog, hogy az ember megszeret valakit, és vágyik rá. Nem egy tárgy, amit meg lehet dugni, aztán elvárni, hogy verset szavaljon rólad. Milyen kérdés az, hogy: "miért nincs bnőm??" Ha az embernek megtetszik valaki, akkor megpróbál vele összehozni valamit. Nem pedig várja, hogy a tömegből odajön valaki, mint te.. Úgy gondolom te nem vagy szerelmes, nem vágysz valakire, hanem egyszerűen egy puncit szeretnél, aki odajön hozzád, és kiszolgál mindenben, mert olyan tökéletes vagy...

Azt hiszem kicsit elborultam így a post végére, de csak mert nem csípem az ilyen embereket, akik úgy gondolják, hogy ők a tökéletesek, közben nem mernek kezdeményezni, nyuszik, és kijön belőlük a "parasztlexikon"... Nem vagy te akkora huszár barátom.. Nem férfi az ilyen..


Hány éves is vagy te igazából?

2012. jún. 8. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 A kérdező kommentje:

grat öcsi :D téged sem az eszedért tartanak. Láttál már itt párszor ?:D OK.

"Akkora egója van szegénykémnek hogy már fáj." hát ez kész. szánalmas.

Sajnálom hogy leírtam ,hogy van pénzem. Mint azt régebben már írtam itt ma már ez is gond. Már ezzel a mondattal ócsárolják az embert. Nekem meg ettől van hányingerem. ha nekem se jó akkor másnak se legyen ...

És bármilyen hihetetlen én szoktam dolgozni sőt még annyi eszem is volt ,hogy ne kutyakajagyárba menjek melózni hanem normális helyre ahol meg is fizetnek. Erről ennyit.

2012. jún. 8. 01:13
 25/33 A kérdező kommentje:
Aki meg ezzel nem ért egyet – főleg hogy írtam is ,hogy nekem ez semmit nem számít – azt csak sajnálni tudom. Arra még egyszer egy betűt nem pazarolok.
2012. jún. 8. 01:19
 26/33 anonim ***** válasza:

Hagyjátok emberek. Tök jól elvan ez magával. Én jót nevetek rajta meg a kommentjein XD XD

Tanács: Vegyél magadnak egy tükröt és csókolgasd

2012. jún. 8. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
75%

Öcsi, te tényleg annyira el vagy szállva magadtól, hogy az évezredes szokásjoggal szembemenve azt gondolod, hogy a lányoknak kellene udvarolni neked, és a téged körülrajongó csajok közül majd te fogsz válogatni?

Térj észhez kismókus, és bútolj újra (reboot), mert teljesen félre vagy konfigurálódva!


Ha így folytatod, nem is lesz barátnőd, mert a csajok mindig a legkisebb ellenállás irányába mennek, te viszont a nézeteiddel problémás csávó vagy, és nem lenne könnyű életük melletted, ezért inkább kihagynak...

2012. jún. 8. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:

Elarulna nekem valaki, hogy melyik unvierzumban szamit meghunyaszkodasnak, ha valaki odamegy valakihez, akit szimpatikusnak talal, tetszik neki es udvariasan, kedvesen, magabiztosan (vagy barhogy, ahogy jonak latja) megprobal szoba elegyedni, megismerkedni vele, hatha kolcsonos a szimpatia es akar folytatasa is lehet a dolognak?


Ha te ezt meghunyaszkodaskent ertelmezed, akkor sajnos tevuton jarsz es par dolgot nem artana ujragondolnod, hogy sikeresebb legyen a szerelmi eleted!

2012. jún. 8. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
39%

Hát ez tök jó. Ha te tényleg gazdag, jóképű, okos, jó fej, jó testű csávó vagy, és ENNEK ELLENÉRE nincsen nőd, akkor ezek után levonhatom azt a következtetést, hogy az evolúció engem hulladéknak szánt. Vagyis lehetetlen, hogy becsajozzak. :((

24/F

2012. jún. 8. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim válasza:
84%

Remélem az írásaidból Te magad is rájöttél, hogy a nőknek ez marhára nem fontos. Ugyanis ha az lenne, nem rimánkodnál itt anonym, hogy nem kellesz senkinek.

Kit érdekel az hogy mocskosul jóképű vagy, sem a jó tested, vagy , hogy van pénzetek. Persze, vannak olyan nők akiknek ez számít- na keresgess azok között.A normálisaknak valószínűleg nem fogsz kelleni, mert nem ezek alapján ítélnek. Kisfiú vagy még, látszik az írásodból is. Ne keseredj el, egy 14-15 éves tini sunát akármikor találhatsz, az Ő bugyija tutira nedves lesz ettől a dumától.


29/f

2012. jún. 8. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!