Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szűz még a barátnőm? (lent. )

Szűz még a barátnőm? (lent. )

Figyelt kérdés

Sziasztok.


A barátnőm 17 éves, azt állítja hogy szűz (én is azvagyok),és hamarosan sor kerül a szexre. Az eddigi pettingeink során ujjazáskor furcsálltam,hogy tövig bemegy a középsőujjam úgy,hogy nem ütközik semmilyen akadályba, nem éreztem,hogy ott lenne a szűzhártyája.. Régen olvastam itt,hogy óvatosan kell ujjazni,nehogy átszakítsuk a hártyád,de én (az elég hosszú ujjaimmal) simán be tudtam tolni tövig. Tehát ha szexre kerül a sor, akkor ha akadálytalanul bemegy a péniszem,nem szakít át semmit,akkor már nem szűz,igaz? Petting alapján meglehet állapítani,hogy szűz vagy nem?



2012. jún. 14. 12:21
 1/8 SzéptüzekLángja válasza:
92%
a Szűz hártya kiszakadhat sportolástól is, vagy valami megerőltetéstől, az is lehet h használt már vibrátort vagy más hasonló eszközt! Innentől ez már nézőpont kérdése, hogy szűznek számít-e...
2012. jún. 14. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Mikor fogjátok fel agyilag, hogy a szűzhártyán amúgy is van nyílás?
2012. jún. 14. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szűz = nem járt még benne farok. Attól, hogy nincs hártyája, még szűz, ha nem szexelt senkivel.
2012. jún. 14. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Akkor lehetséges, hogy átszakította magának...?
2012. jún. 14. 12:34
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Lehetséges. Vagy átszakadt valamitől.

Bízz benne.

2012. jún. 14. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 -=Koldus=- ***** válasza:
100%
Mint ahogy az első válaszoló írta akár sportolástól is átszakadhat a szűzhártya. Azonban egy csaj szüzességét csakis egy f@sz tudja elvenni. Ugyanúgy, mint a férfiaknál. Attól, hogy maszturbálsz és mondjuk guminővel "szexelsz" attól még szűz maradsz. Azt csak egy nő puncija veheti el.
2012. jún. 14. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha azt mondja szűz, higgy Neki! Amúgy keress képeket, a szűzhártyán van lyuk (különben a menstruációs vér sem tudna távolzni) , és az is nagyon változó kinek milyen. Van akinek szinte csak egy gyűrű, akkora a lyuk a rajta.
2012. jún. 14. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem lehet felfogni, hogy a szüzesség nem a hártyán múlik?

Ezért szűz még az a lány, aki mondjuk véletlen átszakította tamponnal, és ezért nem szűz az, aki análisan du.gatja csak magát. De persze a férfi nehezen érti meg, hogy a szüzesség elsősorban lelki állapot, és nem testi különbség.


24/N

2012. jún. 14. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!