Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Még mindig nem erény a szüzesség?

Még mindig nem erény a szüzesség?

Figyelt kérdés

Véleményem szerint az. A szüzesség egyes kultúrákban nagyon sokat jelentett. Például a Bizánciaknál. Annak

idején. Hm. Rég volt. Tudom. De az idők nem múltak el teljesen. Még nyomokban kísért minket a múlt.

Na mindegy, ez csak a körítés. A lényeg az életvitelünk. Én speciel 24 éves meggyőződéses szűz fiatalember vagyok.

Eddig, és valószínű ezek után sem lesz egyén, aki lefeküdne a magamfajtával. Nem vagyok tevékeny ember, rendszerint ülök. A költészet közel áll hozzám, de újabban nem olvasok verseket.

Régebben még áhítoztam egy lányért, aki elfogadja az elvontságomat, de már letettem róla. Persze van azért bennem egy furcsa, böszme nyitottság, ha nem tudom miért is.

Szóval ne értsetek félre, ez nem társkeresés részemről, csak kíváncsiság. Mégis, hogy vélekednek az úgyn. normális fiatalok erről a jelenségről.



2012. jún. 14. 18:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Én a bölcsészkaron keresnék magamnak valakit a helyedben... együtt verselni vagy ilyesmi
2012. jún. 14. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
51%
Nekem nem erény. Az az erény, ha jól érzed magad a bőrödben, és teszed ezt úgy, hogy másoknak nem ártasz.
2012. jún. 14. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Igen, ha egy sorozatgyilkos szűz, az nyilván nem erény. De ha egy nem erőszakos egyén az, és ezt tükrözi az életvitele is, akkor az lehet szerintem.
2012. jún. 14. 18:11
 4/13 anonim ***** válasza:

Hát sajnos a nyugati világban még mindig nem az. Minél előbb, minél többet kell szexelni, különben az ember már egy defektes lúzer, ahogy errefelé mondják. Ha egy tapasztaltabb ember párjáról kiderül, hogy még szűz, akkor azt rögtön dobják is (tisztelet a kivételnek). Ez már csak így működik manapság.


Én is az vagyok 21 évesen, mert majd azzal szeretném elveszíteni, akit igazán szeretek. Nem érdekel más véleménye, vagy hogy egyes körökben már "gáz"-nak számít-e vagy sem. Nekem így jó.


Szerintem maradj ilyen, ne add fel, és kívánom találj egy olyan lányt aki majd értékeli is.

21L

2012. jún. 14. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm 21L. Örülök, hogy vannak még, akik így vélekednek.
2012. jún. 14. 18:37
 6/13 anonim ***** válasza:
De erény,csak a mai tinitársadalom olyan mélyre süllyedt,hogy nem tudják mi az erény,mi az,hogy tartás önbecsülés ezért taknyos kölyökként 12-15 évesen már kefélnek(tisztelet a kevés kivételnek),érettnek és felnőttnek képzelik magukat,pedig agyilag lelkileg és érzelmileg abszolút nem érettek
2012. jún. 14. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
62%
Értelmesen gondolkodó, fejükben aggyal rendelkező személyeknek erény, a többi mutánsnak akinek az agya helyén vatta van, azt is a lába közt hordja, azok nem tudják mi az hogy erény, vagy erkölcs, szóval ők mennek az ösztöneik után, és szaporítják a hülyegént. Ezért vagyunk már 7 milliárdan, és ezért hülye az emberek 75%a
2012. jún. 14. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
38%

Utolsó, nyilván a magadfajtának ha nem jön össze, legjobb azt lehordani a sárga földig mindenféle sz@r embernek, akinek kapcsolata van, és már szexelt.

Egy életünk van. Nyilván nem kell 13 évesen kefélni az első szembejövővel, de lenézni, elítélni, hülyének nyilvánítani, aki nemi életet él... Ez több, mint szánalmas.

Az erény, ha valaki pl 20 éves korára nem tud felmutatni egy normális kapcsolatot sem?

Nyugtassátok csak ezzel magatokat, főleg te, utolsó....

Jöhet a lepontozás az örök szent szüzikéktől, magukat minősítitek...

2012. jún. 16. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Értem a magasröptű eszmefuttatásodat utolsó kommentelő, ettől függetlenül, te is csak minősítesz és becsmérelsz. Nekem speciel semmi bajom, a korán kezdőkkel, vagy akik úton-útfélen szexelnek, vagy éppen szerelemből. Csinálják, ha jól esik nekik.
2012. jún. 16. 14:05
 10/13 anonim ***** válasza:

Kérdező:

Te normálisan írtál, a saját nézeteidről, amivel nincs semmi, nem is rád értettem, amit írtam.

Az előttem szóló stílusán, meg az általánosítgatásain húztam fel magam... Bocs, ha félreérthető volt...

2012. jún. 16. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!