Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Még mindig nem erény a szüzesség?

Még mindig nem erény a szüzesség?

Figyelt kérdés

Véleményem szerint az. A szüzesség egyes kultúrákban nagyon sokat jelentett. Például a Bizánciaknál. Annak

idején. Hm. Rég volt. Tudom. De az idők nem múltak el teljesen. Még nyomokban kísért minket a múlt.

Na mindegy, ez csak a körítés. A lényeg az életvitelünk. Én speciel 24 éves meggyőződéses szűz fiatalember vagyok.

Eddig, és valószínű ezek után sem lesz egyén, aki lefeküdne a magamfajtával. Nem vagyok tevékeny ember, rendszerint ülök. A költészet közel áll hozzám, de újabban nem olvasok verseket.

Régebben még áhítoztam egy lányért, aki elfogadja az elvontságomat, de már letettem róla. Persze van azért bennem egy furcsa, böszme nyitottság, ha nem tudom miért is.

Szóval ne értsetek félre, ez nem társkeresés részemről, csak kíváncsiság. Mégis, hogy vélekednek az úgyn. normális fiatalok erről a jelenségről.



2012. jún. 14. 18:04
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Mond már meg nekem utolsó,az hogy 20 éves korára valaki nem ment át 2-3 pasi alatt,csak gyerekszerelmei voltak,meg tiniszerelmei és nem tartottak sokáig az ilyen tinikapcsolatok,és a szüzességét 19 évesen veszítette el,és együtt van mai napig is azzal,szerinted nem jobb,mint 14-16 évesen már a fiú alá feküdni,mert "jajj első szerelem,hú halálos szerelem,gyorsan szexeljünk,nehogy lemaradjunk róla", ugyan nem nekem válaszoltál,de azért nehogy azt állítsd már,hogy az az erény ha éretlen gyerekfejjel az első tiniszerelmeddel lefekszel,mert hú de szerelmes és érett vagy,manapság a tinik azt hiszik a kapcsolat lényege a szex,és nagy részük el is sieti,99%uk meg is bánja,hogy nem gondolkodott előbb
2012. jún. 16. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

13:55


Igen erény. Gondolom a te szemedben meg az erény ha az adott partnereden végigmentek 20an.


És inkább maradok örökre szűz, mint olyan idióta elkényeztetett f@sz mint te, akinek csakis a szexen meg a párkapcsolaton kívül nem is létezik más a világon!

2012. jún. 16. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

én is a 8. válaszolóhoz szólnék.

elég primitív megnyilvánulás volt hogy mért nem erény ha valaki 20 éves korára nem tud 1 párkapcsolatot felmutatni....akkor szerinted ha valaki csak a házasság után akarja odaadni a szüzességét az egy önmagát hitegető szüzike?..igen szomorú ez a világ hogy ilyen felfogású emberek vannak,akiknek csak a szex jár a fejében.Ezzel te minősíted magadat hogy ilyen ostoba vagy.....Igenis erény a szüzesség mert akár már nem a középkorban vagyunk akár a modern 21.századba mindig maradnak értelmes emberek akik megértik ennek a dolognak a lényegét.

2012. jún. 17. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!