Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mikor érdemes először lefeküdn...

Mikor érdemes először lefeküdni egy fiúval?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 16 vagyok és még szűz. Igazából az lenne a kérdésem, hogy kb mikor érdemes lefeküdni a barátunkkal? Mi egy hónapja vagyunk együtt igazán, de már lassan 9 hónapja kerülgetjük a másikat és szörnyen jól ismerjük a másikat és sokszor egy-egy csók is sokkal vadabbra sikerül mint egy átlagos csók. Szinte vágyunk a másikra. De az a bajom, hogy egy hónap után nem lenne korai? Előre is köszönöm az értelmes válaszokat!!
2012. jún. 19. 19:32
1 2
 11/12 anonim válasza:
Én 16 évesen vesztettem el a szüzességem (1 hónap hiányzott a 17-hez). Látva a barátnőimet nagyon korainak tűnt, őket még túlzottan nem is foglalkoztatta a dolog. Én viszont nagyon szerelmes voltam (és vagyok is, azóta is ugyan abba a srácba), így 3 hónap után megtettük. Nem gondoltam volna korábban, hogy 16 évesen bárkivel is lefekszek majd, ennél felelősségteljesebbnek tartottam magam, de már annyira kívántam, hogy szinte én sürgettem. Nem bántam meg, lassan 3 éve, hogy együtt vagyunk. Minden esetre akkor add oda magad, mikor már úgy érzed, hogy nem bírod ki. Nem kell elsietni semmit, mert megbánhatod. És tényleg szépen fokozatosan haladjatok, nem kell az első olyan alkalommal szexelni, amikor meztelenek vagytok egymás előtt. Sőt a másodikkal és harmadikkal sem.. szépen lassan ismerkedjetek a dolgokkal, az az egy hónap még nem túl sok.
2012. jún. 19. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Akkor lenne igazából érdemes lefeküdni a barátunkkal, amikor már nincs szükségünk erről megkérdezni vadidegeneket gyik-en.

Nekünk ez a tippünk

2012. jún. 20. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!