Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hülye liba, hogyan tovább?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hülye liba, hogyan tovább?

Figyelt kérdés
Na szval :D lényegében annyi, h azt hiszem szeretek egy fiút. Egész jól kijövünk, osztálytársak vagyunk. A bökkenő az, hogy azt hiszem egy buta libának tart :( (tudom hogy hülyén hangzik) nem személyesen mondta, facebookon írta, egy hozzászólásában ahol kiakadt. Ő olyan fiú, aki mindenkivel viccelődik, de néha úgy érzem mintha csak engem nem bírna, néha meg épp ellenkezőleg... Mit lehet egy ilyen ostoba helyzetben tenni? Lécci segítsetek és idióta kecskés és szilvásbuktás válaszoktól kíméljetek, köszi!

2012. máj. 7. 19:03
 1/9 anonim válasza:
Jobb ha lemondasz róla
2012. máj. 7. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
60%
Paprikás krumplit kolbásszal, az jó lesz !
2012. máj. 7. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Az elsőnek köszönöm a válaszát! A második pedig menjen és csinálja meg maga a vacsoráját, bénán főzök..
2012. máj. 7. 19:24
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha buta libának tart, akkor bizony elég hátrányos helyzetben vagy. Talán érdemes volna kicsit értelmesebbnek lenned, mert biztos van oka hogy ezt gondolja. Légy az ellenkezője!
2012. máj. 7. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Kerülget mint macska a forró kását. Terel a kis ártatlan, pedig rád vadászik.
2012. máj. 7. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Utolsó előtti: nem vagyok rossz tanuló, általában komoly vagyok de persze egy jó poénon szoktam nevetni. (már sokan mondták, h jó a humorom, bár nem tudom, milyen humorról beszélnek) állítólag érettebb vagyok, lehet h ez zavarja? Most kezdhetek amiatt aggódni, hogy felhúzom az orrom ://

Az utolsóra egyszerűen nem tudok mint mondani, de köszönöm, hogy válaszoltál!

2012. máj. 7. 22:05
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem is kell :) De te nem a strandon kapálgatod a dinnyéidet? :D
2012. máj. 7. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Jaj, mi is pont így voltunk a párommal, én biztos voltam benne hogy nem érdeklem, sőt utál. Ő is mindenkivel viccelődik, de velem szinte már bunkó volt. Kb. 2 évig ment ez így, és egyszer egy buliban elég sokat ittunk és összejöttünk, utána sokat beszélgettünk és kiderült hogy tetszettem neki, de ő úgy gondolta hogy egy ilyen csajnak mint én, ő biztos nem tetszik ezért inkább ő bántott engem minthogy én bántsam azzal hogy esetleg nemet mondok. De igazából nekem is tetszett ő, csak pont ez a bunkósága tartott vissza. :) Már 5 éve együtt vagyunk. :)
2012. máj. 14. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :)
2012. máj. 29. 16:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!