Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehetnék külsőrevolyan,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetnék külsőrevolyan, mint egy üresfejũ liba? Most strébernek tũnök.

Figyelt kérdés
Szóval, van egy lány az évfolyamon, akirõl csak úgy süt, hogy buta, és tényleg, az egyik barátnõm az osztálytársa. Egyáltalán nem cicababa típus, szõke melírozott, vállig érõ haja van, szemüveges, kicsit nõis ruhák. Nem is tudom miért lehet az, hogy látszik rajta??? Szerintetek miért? Szeretnék én is ilyennek tũnni, mert úgy vettem észre-sajnos, vagy nem sajnos-hogy az ilyen lányok vonzzák maguk köré az embereket. Én azonban strébernek tũnök kissé. 15/L
2012. febr. 9. 00:18
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Comedy Centralon megmondták a tutit:

"tudjátok hogy kell elérni, hogy jó tested legyen? Egyszerű: csak vágyj a saját rusnya sz@r testedre..."

2012. febr. 9. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ezzel a kérdéssel közelebb kerültél hozzá... miért kellene neked hülyének tűnnöd ?! így legalább az értelmesebb fickók próbálkoznak majd. örülök hogy nem most vagyok tini -.-
2012. febr. 9. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Hülye vagy kérdező bocsi. De legyél csak primitív ribanc, egészségedre, főleg ha még ígyis egyedül maradsz majd. Legyél nyitottab és öltözz nőiesebben vagy legyen egy stílusod.
2012. febr. 9. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

ŐSZINTÉN KÉRLEK, HOGY NE legyél olyan. A legrosszabb, hogy ha olyan akarsz lenni aki nem te vagy. Nem vagy elégedett a külsőddel, mert nem vesznek észre?

1:) A külsődnek ehhez SEMMI köze.

2:) Ha valóban ilyennek érzed magad, akkor örülj, mert akinek ennek ellenére tetszel meg, az komolyan is gondolhatja (oké nem veszélytelen, fenn áll a veszélye, hogy valaki könnyű prédának tart emiatt de ne add magad könnyen)

3:) Fiatal vagy, ne rontsd el magad!

Ez a pár év fogja a leginkább befolyásolni az egész hátralévő életedet.

+ Nekem nagyon is bejönnek a "stréber" lányok. Szeretem az okos, tehetséges nőket. Ne akarj más lenni, belőled csak egy van, ezért vagy különleges.

20/F

2012. febr. 9. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

hol laksz? én is stréberes külsejűből lettem liba külsejű, van pár tippem.

de ha nem éreznéd úgy jól magad, azt levennék egyből és akkor nem jönnének oda. tehát ha ilyen csajosan akarsz kinézni, akkor imádnod is kell az új külsődet. pl. nem feszengeni egy mélyen kivágott felsőben vagy testhezsimuló ruhában.

ha ezekben nem érzed zavarban magad, akk sztem vágj bele!

2012. febr. 9. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem lenne egyszerűbb észrevenni a normális srácokat is, akiknek a normális lányok kellenek?
2012. febr. 9. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Lehet stréber külsőd van, de hogy buta vagy az is biztos.
2012. febr. 9. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!