Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Jó első szexhez ( szüzesség...

Jó első szexhez ( szüzesség elvesztéséhet izésített gumi? és ha igen melyiket ajánljátok?

Figyelt kérdés
2012. aug. 1. 14:24
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
magyaros (tejfölös alap, szalonna, kolbász, paprika)
2012. aug. 1. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Shrek izut! :))
2012. aug. 1. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Mi közöd Tőle ***** válasza:

:DDDDD


Saját tapasztalatból azt mondom, hogy gumi nélkül jó szűzteleníteni. Gumival csak kicsúszik, meg ilyesmi. Utána persze miután átszakadtál (ha átszakadsz) akkor jöhet a gumi, ha még van kedved folytatni.

2012. aug. 1. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Attól függ, én alapvetően nem vagyok érzékeny a gumira, de próbáltunk ilyen tutti-frutti féléket, amiknek a plusz ízesített anyaga embertelenül csípni kezdett. Ez meg az amúgy sem feltétlenül kellemes első együttlétet eléggé lelombozhatja.

Első alkalomra én inkább valamelyik natur durex v. lifestyles gumit javaslom, extra safe v. ultra thin, real feel, skyn, vagy tök natúr... a narancspiros dobozos szívecske ördögszarvval négy darabos kiszereléssel sem volt gondom, szóval ezek a simák, nem bordázott, rücskös, világítós ilyesmi.

Ha belejöttök persze ki lehet próbálni a többit is. :)

2012. aug. 1. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat
2012. aug. 1. 14:30
 6/8 anonim ***** válasza:

3-ra meg csak akkor hallgass, ha szedsz fogamzásgátlót, különben te is jössz ide sírni, hogy "jajj ugye előváladéktól nem lehetek terhes ha csak kicsit betette, de nem élvezett belém, de most mégsem jön meg és úristen?"

Szóval, első perctől kezdve gumi, ha nem akarjátok akkor meg fogamzásgátló. EZ ALAP!

2012. aug. 1. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
zokniban csinálni... hát...
2012. aug. 1. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem gumi nèlkül csináljátok persZe csak akkor ha a fiù elèg gyakorlott ès tudja mikor kell kiveni
2013. jan. 23. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!