Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ti mit gondoltok a szexualitás...

Ti mit gondoltok a szexualitásról? 16 éves leszek korai lenne egy ennyi idős lánynak? A barátommal már 1 és fél éve vagyunk együtt eléggé ismerjük egymást testileg/lelkileg tudjuk mi okoz egymásnak örömet és orgazmust.

Figyelt kérdés
Már vagy 7 hónapja szeretne velem úgy konkrétan együtt lenni nagyon szeret meg mondtam neki várjuk meg míg 16 leszek .Ő 17 éves és még ő is szűz imádjuk egymást mert kivárja az mondta egy életen át is tudna várni de mint tudjuk a férfiak a hasuk és a f*rkuk után mennek várnám a véleményeket !! Kritikák és negatív vélemények kíméljenek :D

2012. aug. 14. 15:45
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Utolsó előtti kommentelő !


Nem azért írtam ide mert elakarom veszíteni a szüzességem és koromhoz képest elég érett vagyok nem nagyképűségből mondom ,csak tudom van egy két 30-40 év körüli ember aki annyi mindenen nem ment keresztül mint én.Nem kértem senkit , hogy biztasson és nem vadidegen emberek véleményére van szükségem csak érdekelt. Elolvasom a Írt nem vagyok a kritikák ellen úgyhogy köszönöm a válaszát. Úgy vagyok vele ha nem szeretne már rég itt hagyott volna mert akkor csak a szex miatt kellettem volna neki.

2012. aug. 16. 14:11
 12/13 anonim ***** válasza:
közel nem vagyok 30-40 éves, és képzeld én nekem hamar fel kellett nőnöm mert borzalmas dolgokon vagyok túl,csak leírtam a véleményem támadhatsz,mert nem teszik,engem aztán tudod hol érdekel ki alá fekszel csak egy tanácsot adtam
2012. aug. 16. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
dghftzfhjf
2012. aug. 17. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!