Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Véleményeteket szeretném...

Véleményeteket szeretném kérni! Ez hülyén hangzik de tényleg nem adok mások véleményére. De ez valamiért most szemet szúrt:D Szerintetek?

Figyelt kérdés

Egy lány azt mondta, hogy:, , felelőtlen vagyok és, hogy én ezt hogy képzeltem, hogy lefeküdtem vele 15 évesen és, hogy mekkora ribanc vagyok" :D:D Meg mondom őszintén kinevettem és tovább mentem:D

2 éve vagyunk együtt a barátommal. (14 éves voltam amikor összejöttünk) Ő vette el a szüzességemet (L15 / F18), neki nem én voltam az első. A kapcsolat elején meg mondtam, hogy majd akkor fekszem le vele, hogy ha én úgy érzem, hogy eljött az ideje. Egy évet várt rám!

Ui: Egy 16éves lány.


2012. szept. 25. 16:31
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Ezzel a ,,Válaszom: dögölj meg" csak a gyerekességedet erősíted meg de ha neked megfelel nekem is. De megjegyzem igen jót nevettem:D Benne volt igen a válaszotok köszönöm is,hogy megírtátok. Eléggé félre értettél/értettetek.. ugyan is az előző válaszommal erre szerettem volna kilyukadni:,, a feltevésed. tehát kikérte a véleményem de nem kíváncsi rá.

bolond vagy ?"

Igen,lehet bonyolultan írtam le.. de úgy nézem annyira nem lehet bonyolult ha másoknak sikerült megérteni.

Remélem így tisztáztuk.


Utolsó hozzászóló.. Érdekes,hogy az előtted kommentelők meg értették amit szerettem volna, még ha kacifántosan is írtam le. De ha ennyire gyenge elméjű vagy az már nem az én problémám..

A nagy képű beszólásaidat( de lehet ez csak nekem jött így le ) pedig tarsd meg másnak.. úgy érzem semmi közöd nincs hozzá sőt még a tanácsodat sem kértem,hogy mit hogyan csináljak:) másrészt pedig nem hiszem, hogy szóltam hozzád egy rossz szót is :) De azért köszönöm a tanácsot;)

2012. okt. 4. 23:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!