Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Fiúk, ti összejönnétek egy...

Fiúk, ti összejönnétek egy olyan (keresztény) lánnyal, aki házasság előtt nem szexel?

Figyelt kérdés
2012. szept. 26. 20:47
1 2 3 4 5
 21/49 anonim ***** válasza:
34%
uccsó te most vagy hülye vagy, vagy még csak 12 éves.
2012. szept. 26. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/49 anonim ***** válasza:
62%

igen, ha nagyon nagy lenne a vonzalom úgy se bírná megállni


de ha fél év után se szexelne akkor otthagynám, biztos nem házasodnék meg vele

2012. szept. 26. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/49 A kérdező kommentje:
Én szerintem az nem normális, ha a kapcsolatnak a szex az alapja... Ott már bajok vannak.
2012. szept. 26. 21:01
 24/49 anonim ***** válasza:
78%
21. jó h nem ismersz és már véleményt formálsz rólam. bár te dolgod, nem igazán érdekel h vadidegenek egy szál mondatom alapján hülyének tartanak-e v sem :)
2012. szept. 26. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/49 Mókusgyilkos ***** válasza:
70%

mondod ezt úgy h szűz vagy ?:D nem érzed 1 picit csúsztatásnak?

nem a szex az alapja de igenis fontos része, ha szeretsz vkit de nincs fizikai kontakt [na jó csók ölelés meg ki tudja mit engednél 12 éves szintig bármit gondolom azon felül semmit :D] akk az nem párkapcsolat hanem barátság ez van. persze bele eshetek én 1 ilyen lánykába de könyörgöm 20 éves vagyok előbb utóbb nem ártana ha beadná a derekát oké szűz szóval 4-6 hónapig a pofámat befogom :) vallásos téma kap még 2 hónapot és napi 1x Rózsaszín pitbull - az isten b*ssza meg számát kell hallgatnia cserébe de ez a plafon :D

2012. szept. 26. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/49 anonim ***** válasza:
53%

Én lány vagyok, de én sem jönnék össze ilyen pasival. Egyrészt, mert nem értek egyet a keresztény vallás sok tanával, és nem hiszem, hogy tudnék tisztelni valakit, aki ennyire elvakult. Másrészt az már régen baj, ha valaki egy olyan csodálatos dolgot, mint a szex bűnnek érez. Harmadrészt, pedig nőként is ugyanúgy igénylem a szexet, kívánom a páromat, és a legteljesebb érzés, amikor bennem van. :)

Persze nem kell mindenkivel lefeküdni, de a szerelmeddel miért ne?

20/L

2012. szept. 26. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/49 anonim ***** válasza:
75%

Mókusgyilkos, neked nem igazán lehet adni a véleményedre. felszínes vagy és komolytalan a legtöbb hozzászólásodban. az még oké h házasság előtt szex, de már biztattál itt embereket, 16-17 éveseket h szexeljenek ha akarnak. egyáltalán bele se gondolsz a következményekbe. oké, h mindenki szexel 15 évesen már, de talán nem erre kéne biztatni az embereket. szóval a kultúra, amit képviselsz, az általában a züllésről, bulizásról, szabad szexről szól, amikor mindenki mindenkivel, és inkább csak szellemeskedsz a komoly véleménynyilvánítás helyett.

na mindegy, nem akartam vitatkozni meg ilyen, belementem, nem kellett volna, mindegy.

2012. szept. 26. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/49 anonim ***** válasza:
76%

Nyilván vallás meg egyebek, de ez csak olyan partnerrel jó, aki hasonló nézeteket vall, mint TE. Van egy mondás: Külső, ami megfog, belső, ami megtart, a jó szex örökre hozzáláncol.

Ez nem véletlenül van így. Lehetsz te 20 éve házas, ha rossz a szex és csak kifelé tűnik tökéletesnek a kapcsolat. Alapszükséglet manapság, és hát minek vonjunk meg magunktól olyat, ami megfelelő partnerrel gyönyörű élmény, fájdalomcsillapító, testmozgás, és növeli az intimitást. Sok olyat ismerek, hogy jól megvoltak életbe, de nem egyeztek meg a szexben, így nem bírták...

Én 18 évesen csak egy férfival voltam. 4 hónapig tartogattam magam neki, de megérte! Nagyon jó élmény, tényleg hozzáláncolja a feleket egymáshoz és lehet csúnya dolog, hogy azért nem jönnek össze veled, mert nem szexelsz, de megfelelő társat találni nehéz dolog. Nyilván sokan csak arra mennek, de egy egészséges párkapcsolat természetes része az örömszerzés. Engem boldogsággal tölt el, ha párom élvezi a testem, azt hogy vele vagyok!

2012. szept. 26. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/49 anonim ***** válasza:
88%
26. attól h vki vallásos még lehet nagyon jó fej és lehetnek olyan dolgai ami miatt fel lehet nézni rá. lehet pl. ezerszer sikeresebb mint mások, stb.
2012. szept. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/49 anonim ***** válasza:
70%

Örömmel összejönnék egy ilyen lánnyal.

Persze nem vagyok túlzottan vallásos azért hiszem hogy van valami felsőbbrendűerő ami irányítja a világot.

Egy lánynál dícsérendő hogy ha a házasságig tartja a szüzességét.

2012. szept. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!