Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Fiúk, ti összejönnétek egy...

Fiúk, ti összejönnétek egy olyan (keresztény) lánnyal, aki házasság előtt nem szexel?

Figyelt kérdés
2012. szept. 26. 20:47
1 2 3 4 5
 31/49 anonim ***** válasza:
95%

Ja, és tanulságként egy történet:

Volt egy pasi, akiért több, mint egy éve teljesen odavoltam, de nem volt köztünk semmi, csak egyértelműen tetszettünk egymásnak. Rajtunk kívül álló okok miatt nem jöhettünk össze (tilos volt az adott helyzetben), és egy kicsivel idősebb is volt nálam, de nem sokkal. Aztán végül letettem róla, de valahogy mégis mindig vonzott a gondolat, rengeteget fantáziáltam róla, vágytam rá, hogy majd talán egyszer. Nagyon jól el is tudtunk beszélgetni, egy hullámhosszon voltunk, stb. Aztán egyszer úgy adódott, hogy lefeküdtünk. Én előtte csak egy sráccal voltam, akivel csodálatos volt a szex, de más miatt szakítottunk akkor egy időre.

Szóval végül kiderült, hogy akármennyire is odavoltam érte, egyszerűen nem illünk össze szexuálisan. Rosszul nyalt, a szexből pedig alig éreztem valamit, annyira kicsi volt neki. Tény, hogy ittunk is kicsit, de ezt akkor sem kompenzálja semmi. Pedig a csábításban isteni volt, és minden másban is.

Ma azzal a sráccal vagyok újra, akivel csodálatos a szex. Nem bírtuk egymás nélkül, kompromisszumokra jutottunk a másféle dolgokban. Vele tudom elképzelni az életem.

2012. szept. 26. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/49 Mókusgyilkos ***** válasza:
44%

27 hát no comment na jó mégis:

nekem legalább van agy is a fejemben és nem kong az ürességtől:) nem biztattam senkit semmire csak annyit szoktam írni h 17 éves kor nálam a határ onnantól sztem totál elfogadható de 16 is bele fér ez hol biztatás ha már ennyire értelmes vagy h "nem kellett volna" de azért lenyomod az entert ? pár év múlva próbáld meg újra. :) mellesleg: ha vki meggyőz az én véleményem akkor nem gondolod h több közöm van az értelmes válaszoláshoz mint neked aki olyan hülyeségeket állít h a szex nem feltétlenül a része 1 kapcsolatnak ?:D

2012. szept. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/49 anonim ***** válasza:
86%
Nem. Volt már ilyen barátnőm, elég hamar vége is lett a kapcsolatnak - nem a "házasság előtt nincs szex" dolog (arról sikerült meggyőzni fél év alatt, hogy hülyeség), hanem a vallásosság miatt. Hacsak nem vagy te is azonos keresztény irányzat tagja, ne akarj vallásos csajt/pasit, csak konfliktusok lesznek belőle.
2012. szept. 26. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/49 Diavolino44 ***** válasza:
51%

#27

Nem Mókus védelmében, de ha már valakit megítélsz a véleményei alapján, akkor legyen benned legalább annyi gerinc, hogy te is vállalod a Nick-nevedet. Nekem is azért látható a Nickem, mert felelősséget vállalok minden egyes válaszomért. S minden tiszteletem azoké aki hasonlóképp teszi, az anonímeknek meg kuss a sötétben!!

2012. szept. 26. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/49 anonim ***** válasza:
62%
mivel számomra nem a szex a kapcsolat középpontja, és ha a lány is így vagy közel hasonló módon gondolkodna akkor igen. bár azért nem 1 hónap után venném el.
2012. szept. 27. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/49 anonim ***** válasza:
93%

Én egy ilyen nő vagyok. Katolikus, és nem szexelek házasságig. És nagyon szerencsésnek érzem magam, amiért sikerült találnom egy ugyanígy gondolkodó és élő férfit.


Azoknak meg, akik azt hiszik, hogy a katolikusok szerint bűn a szex, azt üzenem, hogy hatalmas tévedésben élnek. A katolikusok szerint a házastársak közötti egység az egyik legszentebb, leggyönyörűbb dolog. Egyszerűen csak arról van szó, hogy ez a férj és a feleség közti szeretetkapcsolat elmélyítésére szolgál, és nem egy még egymás iránt nem teljesen elkötelezett szerelmespár testi vágyainak a kielégítésére.

22/L

2012. szept. 27. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/49 anonim ***** válasza:
81%
én is hasonló gondolkozású férfi vagyok. Most vagyok 23 éves, még sosem feküdtem le senkivel. És van egy lány, akinek megkértem a kezét. Viszont ő már előttem lefeküdt 4 pasival is. Elég kegyetlen néha az élet. Persze megpróbálom ezt figyelmen kívül hagyni, de nehéz lesz. Az a baj, hogy a sok hülye, NEM-el válaszoló képtelen felfogni, hogy a párkapcsolat nem csak a szexről szól, és hogy a házasság előtti szex helyrehozhatatlan károkat okoz mindenki életében!! Remélem egyszer egy olyan társadalomban élünk majd, ahol többségben vannak az olyan gondolkozásúak, mint a kérdező!
2012. szept. 28. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/49 anonim ***** válasza:
100%
Kedves utolsó, azt mondod, hogy még sohasem szexeltél. Én nem kérdőjelezem meg a vallásod, de az, hogy szerinted helyrehozhatatlan károkat okoz a szex, holott még nem is volt benne részed... Na ez az, amit álszentségnek nevezünk! Látatlanban miért alkotsz véleményt? Ezek szerint a jegyesed is elítéled... Én se mondok véleményt olyanról, amit nem ismerek személyesen.
2012. szept. 28. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/49 anonim ***** válasza:
71%
Szex nem bűn, meg nem beteg dolog, csak rengetegen előbb dugnak és azután beszélgetnek és ismerik meg a másikat. Rengeteg kapcsolatot csak a szex tart össze, amit valljuk be örömszerzésen kívül nem sok értelme van. Csak a fájdalom lesz ilyeneknél, mert az 1ik megállapodna, a másik meg menne és szakítás lesz a vége. másik oldalról ha megismernék egymást és csak utána feküdnének le, akkor már mind a 2 tudná hogy hogy is áll a másikhoz, és hogy tervezhet e vele, vagy másnap már nem is fogja látni. Ezt kellene megérteni, de sajnos egyesek nagyon befolyásoltak és szűk látókörűek!
2012. szept. 28. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/49 anonim ***** válasza:
Én igen, de mellette félre kefélnék, bocsi ...
2012. szept. 29. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!