Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Fiúk, ti összejönnétek egy...

Fiúk, ti összejönnétek egy olyan (keresztény) lánnyal, aki házasság előtt nem szexel?

Figyelt kérdés
2012. szept. 26. 20:47
1 2 3 4 5
 41/49 anonim ***** válasza:
93%
Én lány vagyok és összejönnék keresztény fiúval. Már csak abból kifolyólag is, hogy borzasztóan szeretek egyet:D Nekem, ha megköveztek is, egy kapcsolatban nem a szex a legfontosabb. Ezzel a fiúval lehet a világon a legjobban elbeszélgetni, intellektuálisan egy hullámhosszon vagyunk, egy szava elég ahhoz, hogy mosolyt csaljon az arcomra. Sok időt töltünk együtt, sok mindent csinálunk együtt, sokat nevetünk és egy percre nem éreztem, hogy feltétlenül szexelnem kell vele ahhoz, hogy szeressem. Katolikus vagyok, akárcsak Ő. Volt egy félresiklott kapcsolatom, ahol a szex volt a központban és mindez megrontott a kapcsolatunkban mindent. Ezerszer megbántam már ezt a momentumot. Az egyetlen dolog, ami vigasztal, hogy ez a keresztény fiú mindezért nem ítél el engem. Ha jól emlékszem valaki azt írta előttem, h 10-12 évesekre hasonlító kapcsolat van két ilyen ember között. Közlöm, hogy nem. A lehető legfelnőttebb, legkomolyabb, egyre mélyebb kapcsolat van köztünk annak ellenére is, hogy éjjel 11-12-1-2 óra magasságában nem szexelünk, hanem a konyhában ülve, teázás közben megszakadunk a röhögéstől.
2012. szept. 29. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/49 anonim ***** válasza:
84%
Ja, és mielőtt mindenki takony tininek tartana, közlöm, hogy mindketten nagyjából a húszas éveink felénél járó, főiskolai hallgatók vagyunk.
2012. szept. 29. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/49 anonim válasza:
46%
Utolsó, te ezt úgy írtad, mintha mindazt amit felsoroltál nem lehetne csinálni amellett, hogy hetente egyszer-kétszer összefekszik a pár. Gondolod, hogy a nem fanatikus párok éjjel-nappal dugnak?
2012. szept. 29. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/49 anonim ***** válasza:
76%
Nem vagyunk fanatikusak, csak a szexet soroljuk máshová. Ennyi.
2012. szept. 29. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/49 anonim ***** válasza:

ha nektek ez nem nehéz,és élvezitek csináljátok:D

De szerintem egy idő után irdatlan szenvedés,hogy nem ragadhatod meg a másikat és rántatod szenvedélyesen magadhoz forró csókok közepedte stb.

2012. szept. 29. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/49 anonim ***** válasza:

#40:DDD

amugy.. en ha fiu lennek sem jarnek ilyen lannyal.. de ha jarnek akkor rabeszelnem h ez hulyeseg. de valoszinuleg nem jarnek mert zarkozom mindenfele kereszteny eletutol.:D

18 ateista lany

2012. okt. 1. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/49 anonim ***** válasza:

Csak ilyennel jönnék össze. (Ilyen barátnőm is van.)


25/F

2013. márc. 19. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/49 anonim ***** válasza:

41-es: Szép dolog, amit írtál, de nem érzed kicsit felemásnak azt a részét, hogy te már voltál pasival (ráadásul szexeltetek orrba-szájba), miközben az a szegény mókus, aki neked maximális lelki társad semmit sem kapott?


Semmi bajom azokkal, akik házasságig nem szexelnek, mindenkinek szuverén joga eldönteni, hogy kivel és mikor szexel. Csupán azt nem értem, hogy számukra mi a párkapcsolat definíciója.


Mert én is elbeszélgetek heteroszexuális pasiként akár egy másik pasival is éjjel teázás közben és röhögcsélünk, ahogy egy nő nemű BARÁTTAL is. Viszont a barátNŐ attól barátNŐ, hogy vele olyasmit IS csinálok a harmonikus baráti kapcsolat mellett, amit mással nem.


A kérdésre válaszolva: Én inkább a kereszténység miatt nem jönnék össze vele, mert ateista vagyok, így nem lenne sok közös témánk. Várni tudok, ha megkapom a várakozásomért a méltó jutalmamat. De ebben az esetben pedig felmerül az, hogy nekem elég nagy a szexuális igényem. És egy olyan lánnyal vajon passzolnánk-e, aki képes ennyi ideig önmegtartóztató életet élni. Úgy értem, házasság után a nászéjszakán szex, de utána mennyi időközönként lehetne újra szex? Vajon mekkora szexuális étvággyal rendelkezik egy olyan nő, aki ilyen sokáig képes megtartóztatni saját magát?


Mert egy vallásos fél, hogy megveri őt Isten vagy pokolra jut. De aki nem vallásos, csak úgy döntött, hogy nem szexel házasságig, ott valami másnak kell lennie. Vagy tényleg ahogy előttem írták néhányan, nem fontos számukra egy kapcsolatban annyira a szex, vagy egy különös neveltetés áll a háttérben.


Akármi is, hosszútávon hiányozna a szex.

2013. aug. 12. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/49 anonim válasza:
2014. ápr. 25. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!