Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 19 éves vagyok és szűz....

19 éves vagyok és szűz. Lányok, ez gáz?

Figyelt kérdés
19 éves vagyok, sőt, már közelebb a 20-hoz, és még szűz vagyok. Igazából csak 2 barátnőm volt, ők sem sokáig, átlag egy hónap. Ennek sok oka van, de főleg én, túlságosan válogatós vagyok. A lényeg a következő: lányok, ha bármilyen körülmények között (új kapcsolat, hosszabb kapcsolat, egyéjszakás, stb.) éppen "kezdenétek lefeküdni" egy pasival, aki 19 és elmondja hogy szűz, mit mondanátok/gondolnátok? Zavarna titeket? Viccesnek találnátok? Kinevetnétek? Gáznak tartanátok? Esetleg aranyosnak? Szóval a véleményetek érdekel. Kort is kérek, ha lehet :)

2012. okt. 5. 00:29
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

8.:

Én sem megsérteni akarlak, de én (és a férfiak 99%-a, vagy talán teljes egésze) úgy gondolom/juk, hogy ti vagytok azok, akiknek ez annyira könnyű. Elvégre ha elmész egy buliba egy kivágott felsőben és miniszoknyában és ott kinézel magadnak egy pasit és rányomulsz, és tegyük fel hogy nincs barátnője (vagy, ha van is, nem olyan aki nem hajlandó megcsalni a barátnőjét), és te odamész és rányomulsz, akkor nyert ügyed van már aznap este. De ugyanez fordítva? Nem hiszem :)


9.:

Én itt most nem arról szerettem volna vitát nyitni, hogy találok-e még valaha megfelelő lányt vagy leszek-e még valaha szerelmes (megjegyzem: most is az vagyok abba a lányba), csak a másik kérdésre kerestem választ, de köszönöm a választ :)

2012. okt. 5. 00:59
 12/19 A kérdező kommentje:

Ja és az első lány, akiről írtál, hogy nagyon hiányzik neked... Érdekes. hasonló szituációban voltam én is, jártam egy lánnyal 3,5 éve egy hónapig, majd aztán úgy tűnt hogy örökre vége lett, de mindvégig küzdöttem, és most szeptemberben újra összejöttünk. Szóval hidd el, nincs lehetetlen.


10.:

Én nem akarok egyéjszakásba menekülni. Mármint mégis, de csak azért, mert nem akarok tovább várni, mert türelmetlen vagyok, mert hiába, mégiscsak most vagyok fiatal, szóval szeretném ezt is kipróbálni. Mint azt hiszem minden más fiatal. Nyilván én is nagyon örülnék, ha ez egy olyan lánnyal történne meg, akivel kölcsönösen szeretjük egymást, de ha ló nincs, jó a szamár is, tartja a mondás. Ha az igazira fogok várni, hát, ki tudja, talán sosem élem át ezt.

A második részére: egyrészt mint mondtam, itt most nem a "megtalálom-e még az igazit vagy ő volt az" kérdésre akarom megkapni a választ, hanem másra. A másik meg, hogy grat neked, hogy újra összejöttetek, de ahogy írtad, te harcoltál érte, én viszont 3,5 év alatt egyetlen apó ujjmozdulatot sem tettem érte. 2 okból: egyrészt mert azóta nagyon jó barátok vagyunk, másrészt mert gyáva vagyok ahhoz hogy elmondjam mit is érzek iránta valójában.

2012. okt. 5. 01:06
 13/19 anonim ***** válasza:
Kérdező: 8-as vagyok. Hát, igen így igazad van, valóban könnyű felszedni egy pasit, ha úgy van. De én magára a szexuális együttlétre gondoltam, hogy nekünk nőknek ez nagyobb dolog, fáj meg ilyenek. Ti pasik meg csak betoljátok és annyi. Én így értettem, csak hogy ne legyen félreértés! :) Meg én kicsit ezért is félek elveszteni, mert tudom, hogy általában fáj. Tehát nem elég maga a tudat, hogy akkortól már nem vagyok szűz, de még bennem van az ideg avégett is, hogy kellemetlen lehet/lesz. Engem ez is visszatart például. Azonban ha megtalálom a megfelelőt, nem fogok ellenállni, de a kétely akkor is bennem lesz.
2012. okt. 5. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

8-as:

Oké, így már érthető, én értettem félre :) Viszont hminden igaz, akkor minden olyan szövegben, könyveben, újságcikkben, elbeszélésben, netes oldalon, stb., ahol leírják, hogy a nőknek fáj az első, az összes ilyen helyen leírják azt is, hogy általában csak egy rövid ideig, utána pedig nekik is jó :) Viszont az első együttlét amennyire tudom a pasik nagy részének sem éppen élete legjobbja, éppen azért, mert nagyon gyorsan végeznek kezdőként :)

2012. okt. 5. 01:57
 15/19 anonim ***** válasza:
ha nem vagy lúzer, akkor nem, semmit nem szólnék 21L
2012. okt. 5. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:

Fiú vagyok, 40-es éveimbe léptem már, és szerintem nem gáz.

Hasonló cipőben jártam én is ennyi idősen, csak később esett meg az első eset. És boldog házasságban élek, lassan a fiam éri el a te korodat, és még ő is szűz. Ráér még, nem kell belemennie egyéjszakás kalandba.

2012. okt. 5. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
19 F vagyok (januárban 20), szűz, lesz@rom :-D
2012. okt. 5. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat :)
2012. okt. 5. 20:53
 19/19 anonim ***** válasza:
79%
Fingottam, ez gáz?
2012. okt. 7. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!