Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért tartják sokan szerencsét...

Miért tartják sokan szerencsétlennek, bénának, életképtelennek azokat, akik 20 felett is szüzek?

Figyelt kérdés

2012. okt. 14. 15:49
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Csak hogy tisztázzuk... Nem a testedzéssel van problémám, mert én is csinálom, egyébként meg hidd el, van olyan aki lefeküdne velem és egyáltalán nem csúnya...

A problémám az, hogy az önjelölt dinnyehordó bajnokok 90%-a sötét mint a hátsó felem holdfogyatkozáskor...

Az, hogy számodra nem zavaró, hogy a nő akivel együtt vagy agyhalott, a saját döntésed, én ebbe nem szólok bele. Mindenki talál magának olyat, aki mellé való...

2012. okt. 14. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

"Ha ráértek: vetkőzzetek meztelenre a tükör előtt, és kérdezzétek meg magatokat: tetszene ez egy csajnak?"

Nem.

"Ha képesek vagytok további, elvont gondolkodásra, tegyétek fel így a kérdést: lefeküdnék-e egy olyan lánnyal, aki olyan nőben, mint én férfiban?"

Igen.

2012. okt. 14. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

,,Jó nő kéne, de az meg nem lesz, amíg szarul néztek ki. Cumi."


Azt javaslom, kicsit nézz körül a nagyvilágban.

2012. okt. 14. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

Azért attól, hogy valaki nekiáll edzeni, még nem lesz automatikusan diszkóparaszt, sőt, azt vettem észre, hogy a termekbe járók többsége teljesen normális ember, az ilyenek meg csak néha kerülnek elő, de hamar el is tűnnek.


Az is igencsak téves megállapítás, amit heteske írt. Ez egy sokkal elterjedtebb jelenség, mint hiszitek, csak fórumokon van túl nagy jelentőség tulajdonítva neki, mert amúgy teljesen normális. A nem normális az, amikor 14 éves GYEREKEK pasizgatnak meg csajozgatnak. Valahova nagyon sietnek, de sehova nem érnek oda.

2012. okt. 14. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Szerettem volna még érvelni, de minek? Nektek van problémátok, én javasoltam egy megoldást, de csak a mellédumálás megy. Akkor maradjatok így, nekem nem fáj.
2012. okt. 14. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Nem attól paraszt, hogy nekiáll edzeni, hanem eleve az volt... Akkor te nagyon jó helyre jársz ilyen szempontból. :D


Heteske, ha már így nevezzük... hozzászólásának azért van igazságalapja, mert ha az egyén eleve nem akar változtatni semmit, akkor mit vár el másoktól? A sült galamb nem repül senki szájába, legalábbis a többségébe biztos nem.

2012. okt. 14. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
De ha valaki változtat is a megjelenésén, most teljesen mindegy, hogy edzőterembe jár, kozmetikushoz, vagy csak új ruhákat vesz, attól még a személyisége ugyanaz marad. Egy alapvetően visszahúzódó fiú nem tud hirtelen magából nyitott és könnyen beszélgetést kezdeményező személyt alakítani. A kérdés csak az, hogy ez a változás mennyire függ a szándéktól. Én például már azon vagyok, hogy változtassak a személyiségemen, ami tényleg komoly munka, de egyre inkább vagyok úgy vele, hogy nem kezd érdekelni mások véleménye, és inkább csak elkezdem jól érezni magam
2012. okt. 14. 20:06
 18/21 anonim ***** válasza:

Drek, pedig vagy öt különböző helyen jártam, és mindenhol ez volt :D


De én nem arról beszélek, hogy az illetőt ez zavarja, és akar változtatni, de nem megy, hanem arról, hogy az ember ilyen korban jóesetben még el van annyira foglalva, hogy nem biztos, hogy jut idő erre is. 20 évesen még bőven egyetemre jár, ami ha nem kamuszak, akkor le tudja foglalni rendesen még egy ideig, és még az is kell, hogy tudjon találni egy olyan társat, akivel érdemes kapcsolatot kezdeni. Középiskolában meg még lényegében gyerek az illető, gyorsan változik, kialakul a személyisége, és nem éppen a kötelező kapcsolatosdinak kéne a központban lennie. Magyarul el van tolódva az intervallum, a 20 éves kor nem a fölső határ, hanem a közepén van valahol. És sokan akik így vannak, csak élik az életüket, nem görcsölnek rajta, hogy mi lesz, és pont emiatt lesz majd valami, nem maradnak le semmiről.


Aki szerint meg szánalmas életképtelen lúzer, aki szűz, annak itt egy kis lista: [link]

Talán már hallott róluk...

2012. okt. 14. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Ha rendbe rakod lesz önbizalmad, amit imádnak a nők. Persze, jóval egyszerűbb elméleteket gyártani és keseregni.
2012. okt. 14. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Aki szerencsétlennek tartja, az téved.

Sok indok lehet rá, hogy valaki miért nem veszti el a szűzességét már tinikorában. És nem is gondolnád, hogy milyen sokan vannak, csak éppen nem reklámozzák magukat, valószínűleg pont azért, mert az ostobák ebből sztorit csinálnának.

Én egy teljesen normális ember

2012. okt. 15. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!