Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 25 éves, megtermett,100...

25 éves, megtermett,100 kilós,190 centis férfi vagyok, és szűz vagyok, és erre roppant módon büszke is vagyok! Ez nagyon jó és pozitív dolog, ugye?

Figyelt kérdés

2012. nov. 3. 18:59
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
Menj el fizetőshöz.
2012. nov. 3. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 A kérdező kommentje:
Egyébként igazából egyetlenegy formája érdekel engem a szexnek, igazából konkrétan a tényleges közösülés nem érdekel egyáltalán, egyetlenegy formája van a szexnek, ami igazán izgalomba hozna nekem: az, hogy egy nő harisnyás lábbal kényeztessen, és a végén a harisnyás lábára élvezzek, ez az egyféle "szexuális játék" érdekelne csak engem, a tényleges közösülés abszolút nem hoz izgalomba, és nem is érdekel.
2012. nov. 3. 20:36
 13/37 A kérdező kommentje:
az izgalomba hozna nekem helyett izgalomba hozna engem-et akartam írni
2012. nov. 3. 20:47
 14/37 anonim ***** válasza:
lábfétised van
2012. nov. 3. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 A kérdező kommentje:

Igen, az biztos, hogy lábfetisiszta vagyok, de igazából a harisnyás lábhoz való vonzódás már egészen kisgyerek koromban, szerintem kb már 5-6, vagy 6-7 éves koromban kialakult nálam, nyilván akkor kisgyerekkoromban, még nem volt annyira szexuális jellegű ez a vonzódás, de már akkor kialakult, aztán egy ideig eltűnt ez a dolog, de aztán egy jó pár éve már újból előjött.

Úgy kell ezt elképzelni amúgy, hogy ha bárhol látok egy lányt, először az arcát szoktam megnézni általában, és ha az tetszik, utána rögtön a lábát nézem, és azt, hogy van- e harisnya a lábán, és igazából, ha nem harisnyában van, akkor bármilyen szép lányról is van szó, onnantól kezdve nem is annyira érdekel, viszont, ha egy lány harisnyában van, akkor igazából attól függetlenül, hogy alacsony, magas, sovány, vagy molett- ezektől teljesen függetlenül, ha mondjuk vonaton utazok, és nem messze tőlem ül valahol egy lány harisnyában, akkor gyakorlatilag az utazás végéig le sem tudom venni a szememet a harisnyás lábáról.

Egyébként, ha mondjuk nyáron egy fürdőruhában lévő, mezítlábas lányt látok, az sokkal kevésbé hoz izgalomba, tehát a meztelen női láb annyira nem izgat, csak a harisnyás.

Ez a dolog egyébként betegségnek tekinhteő?

2012. nov. 3. 22:10
 16/37 anonim ***** válasza:
46%
Mekkora lúzer vagy! Az, hogy én 169 centisen szűz vagyok oké, de 190 magasként tapadniuk kell rád a nőknek. A 100 kilós vagy olyan lehetsz, mint Dwayne Johnson, igazi adonisz. Abból a sok nőből pedig biztos van, aki bevállalja a fétisedet. Vannak ennél durvábbak is.
2012. nov. 5. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 A kérdező kommentje:
Adonisz nem vagyok semmiképpen, nem vagyok egy tipikus szépfiú kinézetű arcra, de szerintem csúnya sem vagyok, én átlagos kinézetűnek tartom magamat arcra. Amúgy a magasság az csak egy adat, nem úgy van ez, hogy valaki 190 centi magas, és csupán ettől már "nagydumás, menő, csajozós gyerek" is, az csak egy adat a magasság, attól függetlenül gátlásos, visszahúzódó típusú személyiség vagyok.
2012. nov. 5. 13:37
 18/37 anonim ***** válasza:

Megfigyeléseim szerint magas férfiaknál elnézőbbek az arcberendezéssel a nők. Átlagos arcú magas sokkal kelendőbb, mint egy alacsony még Tom Cruise fejével is. Természetesen ha az illető nem nagydumás és pénzes.


A magas fiúkra a nők indulnak rá. Megnézik, szemeznek velük, sokszor még jóformán rájuk is másznak. Nyilván egy alacsony csajozógép lekörözi a visszahúzódó magasakat, de egy visszahúzódó magas jóval kelendőbb, mint egy visszahúzódó alacsony. Ez utóbbi típus kihalásra ítéltetett.


Neked ráadásul könnyű dolgod is van, mert domináns (kezdeményező) lányok között talán jobban találsz olyat, akinek tetszik a fétised.

2012. nov. 5. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 A kérdező kommentje:
Hát, nem tudom, ezt a dumát sokfelől hallottam, hogy manapság a nők sokkal kezdeményezőbbek, és inkább az a jellemző, hogy ők kezdeményeznek a férfiaknál, néhány tv műsort is láttam, ahol erről a témáról volt szó, de a gyakorlatban egyáltalán nem tapasztaltam ezt, voltam már néhány koncerten, meg szórakozóhelyen, idén nyáron viszonylag elég sok helyen is, Velencére az EFOTT-ra is lenéztem egy teljes napig, de nem kezdeményezett senki, úgyhogy ez a teória, hogy a nők kezdeményeznek manapság, meg az, hogy a magas férfiaknál a nők kezdeményeznek- nálam megdőlni látszik ez az állítás, pedig amúgy nagyrészben tényleg csak ezen múlik ez a dolog, hogy a kezdeményezés nem megy nekem.
2012. nov. 5. 13:53
 20/37 anonim válasza:
Most mire vagy büszke, arra hogy szűz vagy? Na bumm, nőknél ez erény, de a férfiaknál szégyen ilyen korban. :D A magasságod és a testsúlyod pozitív, de a többi nem.
2012. nov. 5. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!