Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 25 éves, megtermett,100...

25 éves, megtermett,100 kilós,190 centis férfi vagyok, és szűz vagyok, és erre roppant módon büszke is vagyok! Ez nagyon jó és pozitív dolog, ugye?

Figyelt kérdés

2012. nov. 3. 18:59
1 2 3 4
 31/37 A kérdező kommentje:

30-ra:


Szerintem ez egy nagyon téves elképzelés, magas, megtermett férfiaknak nem kell semmit csinálniuk, és rögtön rájuk másznak a csajok, nem hinném, hogy valaki eleve előnnyel indulna a csajozásban, csak azért, mert magas.

Ha leírhatom őszintén a véleményemet- szerintem ez egy struccpolitika lehet nálad valószínűleg, hogy arra fogod azt, hogy nem tudsz csajozni, mert alacsony vagy.

Én ezzel tisztában vagyok, hogy valószínűleg nagyrészben én tehetek arról, hogy nem tudok csajozni, azt viszont nem tudom, hogy miért, gondolkoztam rajta sokat már, de nem jöttem rá az okára, hogy miért van ez, de én azt sem gondoltam soha, hogy azért, amiért magas vagyok azmiatt eleve nagyobb esélyem lenne a csajoknál.


Én a környezetemben sem tapasztaltam ezt igazán, hogy a magas férfiaknál eleve a nők kezdeményeznek, én igazából ellenpéldát tudok írni arra, amit te írtál.

Általános suliban a tornasorban én "csak" a harmadik legmagasabb voltam, a legmagasabb srác akkor 7.- 8.-ban 193 centi volt (úgy tudom, azóta még tovább nőtt, és 201 cm lett a végleges magassága), aki a második legmagasabb volt, ő pedig kifejezetten jó kiállású, sportos testalkatú volt, de igazából se rám, se a két srácra, aki magasabb volt nálam egyikünkre sem ránk sem szartak a csajok konkrétan.

Az osztályban, aki a tipikus menő gyerek volt, ő olyan 168- 170 cm körüli lehetett, ő tipikusan az a nagydumás gyerek volt, minden szavát itták a csajok, az osztályban a 2 legmenőbb, és legszebb csaj állandóan körülötte legyeskedtek, kis túlzással ha csak fingot egyet, arra is odagyűltek köré a csajok, és nem volt különösebben egyáltalán kigyúrt sem, vagy sportos, teljesen átlagos volt súlyra is ez a srác, de nagydumás volt, és tipikusan a csajok kedvence.

Én középsuliban sem tapasztaltam azt, hogy a magas srácoknak több esélye lenne a csajoknál csupán azért, mert magasak, azt meg semmiképpen sem, hogy a magasaknál a csajok kezdeményeznek, úgyhogy nekem inkább a tieiddel ellentétes tapasztalataim vannak.


Írtad, hogy van egy nagy pinavadász ismerősöd, ő nem tudna neked segíteni becsajozni? Ha olyan nagy pinavadász tényleg, akkor, ha megbeszélnéd vele, hogy elmentek vele szórakozóhelyre, szerintem tudna segíteni neked ebben a dologban, ha valóban olyan nagy vadász!

2012. nov. 6. 01:17
 32/37 anonim ***** válasza:

Ez egy gyönyörű álom és ezen a nyáron, de hidd el titok még a titok még...

Nem folytatom, pedig isteni dal. Az legyen a fontos, hogy titok még a titok még. A szerelem mindig legyőzi a szüzességet! Mert sokkal nagyobb. Nem dönthetjük el, mi számít, mi nem. Mindegy hány évesek vagyunk bárki közülünk. Tudnunk kell, van ami sors, és az győzedelmeskedik. Úgy legyen, ahogy lennie kell. A szexuális étvágy mindennel együtt a Mindenható megkívánása, még ha ez szentségtörően hangzik is. Egy testet öltött álom. A szeretet testi megnyilvánulása. A mennyek kapuján kopogunk együtt, csak más szavakkal.

2012. nov. 8. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:

Kívánom neked a dalt, és egy ilyen Nőt kedves kérdező:

http://www.youtube.com/watch?v=OfrZ5k6bwC4

Neva Soft

2012. nov. 8. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 A kérdező kommentje:
Nekem már az is elég lenne, ha egy csaj, ha nem is szexelne velem, de ha megengedné azt, hogy nézzem őt, miközben masztizok, nekem már ez is megváltás lenne.
2012. nov. 9. 23:08
 35/37 anonim ***** válasza:
Azt a nyomorék k.rva eget!
2012. dec. 30. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:

Nem ez alapjan valasztok,de sokkal jobban tetszik,ha egy pasi alacsonyabb,es mackosabb.

A vekony,szalkas,magas,hosszu vegtagokkal rendelkezo pasik nem jonnek be.

Es nem csak en vagyok igy a kornyezetemben.

Ugyhogy ne vonj le teves kovetkezteteseket.

2012. dec. 30. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim válasza:
fantasztikus vagy öreg.
2013. márc. 24. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!