Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 25 éves, megtermett,100...

25 éves, megtermett,100 kilós,190 centis férfi vagyok, és szűz vagyok, és erre roppant módon büszke is vagyok! Ez nagyon jó és pozitív dolog, ugye?

Figyelt kérdés

2012. nov. 3. 18:59
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:

Szívből kívánom neked, h találd meg azt a nőt, akinél erény és pozitívum mindaz, amit felsoroltál magadról.


Jómagam 30 vagyok és 190 cm szintén, de a 100 kg-t nem érem el a mérlegen, attól kicsit vékonyabb vagyok. Nem mondanám, h válogatok a csajok között és azt se, h tapadnak rám, mivel nem kellek senkinek. Mondom ezt azért, mert eddig bárkinél próbálkoztam, legyen az idősebb, fiatalabb nő, kövérebb, vagy vékonyabb, okosabb vagy butább, egynek se kellettem. Valahol biztos él egy nő, aki rám vár, éppúgy ahogy rád is vár valaki biztos.


A lábfétised se gáz. Senki se tökéletes, mindenkinek van valami zizije. Inkább ez harisnya fétis nálad, a lábfétis nemigazán ez véleményem szerint. Nekem ez utóbbi van, de én mindenhogy szeretem és imádom a női lábakat, legyen az harisnyában, zokniban, vagy éppen mezítláb.

2012. nov. 5. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 A kérdező kommentje:
20-asra válasz: A magasságomra meg a súlyomra nem lehetek különösebben büszke, mert ezek adottságok, ezekért nem tettem semmit, max a súlyomért annyit, hogy idén év elején télen 112- 113 kg körül volt a súlyom, abból fogytam le 100 kg-ra, nem ilyen Norbi Update "csodaszerekkel", hanem sima, hagyományos, 90 napos diétával, fizikailag így jobban érzem magam, hogy 12 kg-val könnyebb vagyok, de amúgy az önbizalmamat egyáltalán nem érzem, hogy ez növelte volna. Pedig az mindenképpen egy elismerésre méltó dolog szerintem, ha valaki - bármekkora súlyból is- lefogy 12 kg-ot, de az önbizalmam egyáltalán nem lett több ettől sajnos.
2012. nov. 5. 14:12
 23/37 A kérdező kommentje:
Egyetlenegy dolog van az életben, amivel kapcsolatban jóval átlagon felüli önbizalmam van: az, hogy a 90-es évek eurodance (diszkó) zenéi közül ismerem az összes létező számot (nyilván ez így egy kicsit túlzás, de olyan ember nem is létezik a világon, aki az összeset ismerné, mert qrvára sok zene készült ebben a stílusban) "csupán csak " tizenvalahányezer zenét ismerek ebből a korból :)
2012. nov. 5. 14:38
 24/37 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy inkább harisnyafétis-nek mondható az én vonzalmam, mint lábfétisnek, bár nem tudom egyértelműen, hogy melyik kategóriába sorolható, mert konkrétan a harisnyás női lábak iránt érzek erős vonzalmat, tehát, ha egy harisnya van csak úgy magában, az nem hoz izgalomban különösebben, abban az esetben hoz csak izgalomba, ha egy nő lábán van.

A következő példával tudnám érzékeltetni ezt a dolgot: ha mondjuk az utcán megy két lány egymás mellett, vagy a vonaton ülnek egymás mellett, vagy bárhol, ha a két lány közül az egyik tipikusan a "fullos csaj" kategóriába sorolható, aki után az összes férfi megfordul, vagy, ha bárhol megjelenik, minden férfi őt stíröli, de nincs harisnya rajta, a másik lány pedig mondjuk egy teljesen átlagos kinézetű, de harisnyában van, akkor sokkal jobban felkelti az érdeklődésemet az a lány, aki harisnyában van, még akkor is, ha a mellette ülő másik lány sokkal szebb.

2012. nov. 5. 15:59
 25/37 anonim ***** válasza:
Ha még szűz vagy, honnan tudod, hogy a szex nem hozna izgalomba, csak ha kiveri neked a lány a harisnyás lábával? Lehet, hogy csak erről fantáziálsz, de ha ott vagy és csókolod a csajt már háttérbe szorul a harisnyaimádat. Vagy csak én gondolom így? A fétiseknek egyáltalán vannak fokozatai?
2012. nov. 5. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 A kérdező kommentje:

Azt nem mondom, hogy a sima szex nem hozna izgalomba, de mondjuk, ha nem csak is konkrétan a harisnyás lábbal való kényeztetés, hanem, ha mondjuk sima szex közben harisnya van a lányon, az sokkal jobban izgalomba hozna, mintha nem lenne rajta harisnya, ebben biztos vagyok.

Nem tudom, hogy a fétiseknek vannak-e fokozatai, vagy, hogy ez "tudományosan" melyik kategóriába sorolható, annyit tudok, hogy konkrétan a harisnyás női lábak iránt érzek erős vonzalmat, tehát nem konkrétan a harisnya ruhadarab iránt, mert, ha csak egy harisnyát látok úgy magában, mondjuk egy ruhakirakatban, vagy bárhol, az magában úgy nem izgat fel, de a mezítlábas női láb sem izgat fel igazán, konkrétan a harisnyás női láb.

2012. nov. 5. 17:31
 27/37 anonim ***** válasza:
Én 23 éves vagyok és ugyancsak szűz. Ráadásul szintén magas 186 cm és 82 kg. Nem tapasztaltam, hogy kezdeményezőek lennének a nők, mert férfiasabb vagyok, vagy egyáltalán a magasságom miatt. Ezeknek úgy látszik manapság nincs jelentősége.
2012. nov. 5. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 A kérdező kommentje:

Nem értem én sem, hogy miért gondolja azt néhányan, hogy azért, mert megtermett, magas, nagydarab egy férfi, azért rögtön rá is másznak a csajok, vagy, hogy egyáltalán ők kezdeményeznek a magas férfiaknál.

Én legalábbis nem tapasztaltam ezt, pedig nem bánnám egyáltalán...

2012. nov. 5. 19:51
 29/37 A kérdező kommentje:
gondolja helyett gondolják
2012. nov. 5. 19:52
 30/37 anonim ***** válasza:

Hidd el, én aztán már láttam különös dolgokat. Beleértve, hogy a legnagyobb pinavadász ismerősöm 160-170 között van és nagggyon durva skalpjai vannak, beleértve idősebb és magasabb 10/10-es csajokat. De ettől még ez nem lesz jellemző. Általában akárhol jártam, megfigyeltem az embereket és így alakult ki a SAJÁT tapasztalatom a SAJÁT környezetemben. Ami az, hogy a magas fiúkért odavannak a nők. Egyik, még tőlem is balfékebb srácra egy 30-40 közötti MILF kattant rá. A rámászást pedig nem úgy kell érteni, mint az amcsi filmekben, hanem durván egyértelmű jeleket küld a lány. Állandóan keresi a lehetőséget a testkontaktusra, beletúr a hajába "fodrásznál voltál? tök jó, miért nem zselézed fel?" felkiáltással, minden átlátszó hülyeséggel őket keresi, például "lemásolhatom-e a korábbi óra anyagát óra előtt?" (mikor előtte soha nem is kérte senkitől és különben is kézenfekvőbb lenne a stréber padtársnője és dolgozat sincs kilátásban a közeljövőben) vagy "ráragadt a tízóraiból valami a szád szélére, letörlöm"


Ilyenek 7 különböző emberrel történtek meg a környezetemben és a legalacsonyabb is 178-180 körül volt. Mindegyik visszahúzódó (akik nem azoknál nem volt szükség trükkökre, átkarolta a kiszemelt csajt, szövegelt neki 5 percet majd smároltak). Ráadásul csak egy olyan hely volt, ahol véletlenszerűen is választhatott a csaj, mivel majdnem mindenki magas volt. A többi 6 esetben csak 1-2 magas srác volt, akit a visszahúzódósága ellenére a fent leírt módon ostromoltak a csajok. Volt, hogy több is. Egyik a mobilját javíttatta vele (pedig nem ő volt a hírhedt elektronikai guru az osztályban), miközben a másik szó nélkül megfogta a kezét "gyere velem, kísérj el a büfébe" és valósággal maga után rángatta.


Ha valaki ezek után nem jön össze csajjal, az már tényleg orvosi eset. Mert lesmárolni egyik sem fogja. Főleg ha még egy béna bókot sem kap a lány cserébe.


A legszomorúbb eset az volt, mikor a hátam mögött a következő párbeszéd hangzott el:

- Réka megkérdezte, hogy mi lenne ha járnánk. Most mit csináljak?

- (halálhörgés, sírógörcs és röhögőgörcs keveréke majd "Szerinted?" "Hülye vagy?" "Istenem, ekkora lámát!" benyögések több irányból)

- De az van, hogy... olyan nyomulós. Nekem az nem jön be, olyan férfias feeling.


Megjegyzem, ez a "férfias" a csaj kábé úgy nézett ki mint Ashley Greene fekete hajjal és barna szemekkel rocker szerelésben (és harisnyát is hordott).


Szóval ezek után megalapozottan mondom, hogy a SAJÁT környezetemben a magas pasikra vannak ráindulva a nők, az alacsonyabbaknak akkor csurran-cseppen valami, ha rendszeresen csajoznak, míg ezeknek szó szerint meg sem kell mozdulni hozzá, csak REAGÁLNI a csaj jeleire. Egyszer sétáltam, majd utánam szól két lány közül az egyik, mindkettőt alig ismertem látásból.

"Hé, te hogyishívnak, ismered a Gergőt? Tudod, magas, jóképű (tudni kell, a gyerek igénytelen, zsíros hajú, "kócos" fogú, pattanásos srác volt), ott lakik a házatokban. Megtennéd, hogy szólsz neki, hogy szombaton házibuli lesz nálam?"

Ekkor közbevágott a barátnője a "Nem leszünk már így is sokan?" de a lány csitította, majd a "És a piapénz?" kérdésre egy "Majd elintézem, ha más nem állom az övét." válasz.

Ekkor még volt bennem egy gyanú, hogy ismerheti a srácot, de a következő mondattal szíven szúrt:

"Névről nem fogja tudni, hogy ki vagyok, mondd neki, hogy az a mosolygós lány, aki az A-ba jár eggyel alatta és ő észre sem akar venni."


Végszóként annyit, hogy mikor ezek az esetek történtek még serdülő éveimtől napjainkig nem is gondoltam a magasság tényezőre. Egyszerűen mintát kerestem, összefüggéseket, hogy miért van az, hogy pont az a srác jön be nekik. Majd később jöttem rá, hogy egy van, ami mindre ráillik, mégpedig az 180 feletti magasság. Még akkor is, ha az egyik 178 volt a suliorvosnál. De az 16 évesen, azóta még nőhetett és akkor még mi is kisebbek voltunk.

2012. nov. 5. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!