Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Srácok mi a véleményetek a 20...

Srácok mi a véleményetek a 20 és 30 év közötti gyönyörű, csinos szűz lányokról?

Figyelt kérdés

2013. jan. 16. 02:51
1 2 3 4 5 6
 11/52 anonim ***** válasza:
62%
Ennek az okai bármi lehet, akár anyagi helyzet bár lánynál nem számít mint a férfiaknál, vagy súlyos lelki problémák vagy kirekesztettség, elszigeteltség bármi...
2013. jan. 16. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/52 anonim ***** válasza:
28%

H messzire kerülni kell.

Sose szerettem a 20 éven felüli szűz lányokat, végig csak a baj lesz velük.

Így meg főleg, h vallásos.

Erről csak a 20 év feletti szűzfarkak gondolják azt, h milyen jó, bár ők is azért, mert azt gondolják előttük nem lesz szégyen h szűzek.

Közben meg a 99% is azért szűz, mert a kutyának nem kell, ha mégis, az olyan is.

Egyet érték azzal a hozzászólóval, aki ezen kibukott.

2013. jan. 16. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/52 anonim ***** válasza:
26%
Mostani barátnőm elmondása szerint 25 évesen vesztette el a szüzességét. Hát, meg is látszik rajta...
2013. jan. 16. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/52 anonim ***** válasza:
75%
Hát azért ha nincs gond egy nővel akkor legkésőbb a huszas évei elején meg kell találnia azt a partnert akinek oda adja magát, pláne hogy a szex utáni vágy a nőkben is megvan és azért élete legszebb éveit kár lenne elpazarolni. :) Szóval ha valaki 23 fölött még szűz akkor már elgondolkodtató számomra. voltam olyan lánnyal aki 21 évesen még az volt,de elég otthon ülős magának való volt hiába volt szép. 22/F
2013. jan. 16. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/52 anonim ***** válasza:
26%

Hosszútávra biztos nem terveznék vele.

Egyrészről valami oka van annak, hogy nem szexelt. Ha feltételezzük, hogy átlagos szépségű, akkor vagy a gondolkodása olyan, hogy nem enged közel magához senkit, vagy olyan válogatós, hogy el se jutnak a castingig a férfiak.

Én nem kezdenék ilyen idős szűz lánnyal komoly kapcsolat reményében. A mai kor a szexről szól. Mindenhol ez hallható, látható. Ha egy szűz lánynak elveszik a szüzességét akkor valami megváltozik benne. Rájön milyen jó a szex és elkezdi a többi férfi is érdekelni. Egész életemben egy nőről tudok (egyik exem anyja), aki egy férfival volt életében. Ezért nagyon valószínű, hogy pár férfi még járni fog benne, míg le tud horgonyozni valaki mellett.

26 F

2013. jan. 16. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/52 anonim ***** válasza:
94%

Szia!


Megfordul a fejemben, hogy biztos egészséges-e testben és lélekben is. DE! Miért lenne ez mégis olyan nagy dolog? Nekem az jutott eszembe, hogy biztos sokáig tanult, sokat dolgozott és eddig nem a párválasztás állt élete középpontjában. Futókapcsolatokat nem akart, komolyra pedig nem jutott ideje.


Sajnálom, hogy sok mai férfinek ennyire a tapasztalat áll a középpontban és nem az, hogy nő nem pazarolta el a testét másra. Remélem azért a nő talál magának egy normális gondolkodású férfit aki ezt elfogadja, sőt tiszteli is benne. Ha nem, inkább maradjon egyedül és kímélje meg magát a sok szexéhes baromtól. Komolyan felháborít, hogy miért ne vállhatna egy 20+ szűz lányből egy lepedőakrobata../mert már nem kezdte el 14 évesen/...


21/L

2013. jan. 16. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/52 anonim ***** válasza:
85%
Jobb, mint akin átment a fél város, ezt azért lássuk be. Nekem jöhetne egy ilyen, 27 év feletti. Az se baj, ha vallásos, csak ne a judeo-szemita ábrahámita monoteista kultúrkörből.
2013. jan. 16. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/52 anonim ***** válasza:
89%

Barátnőm is ilyen volt...és igen, főleg nagyon magas végzettségű lányoknál fordul ez elő, akiknek nagyon fontos, hogy olyan sráccal veszítsék el, aki megfelel az elvárásaiknak (nem engednek minden pancsernek)Náluk nem elég, hogy jóképű vagy és jó a dumád, toppon kell lenned agyilag is és meg kell, hogy bízzon benned!


Máskérdés, hogy volt már elötte pár kapcsolatom, és azt kell, hogy mondjam, hogy vele a legjobb...nincs elrontva, olyan pancserek által akinek csak dugás a fontos, aztán otthagyják a csajt.

2013. jan. 16. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/52 anonim ***** válasza:
34%
Bocsi, nő vagyok, de hozzászólnék... Az a véleményem, hogy valami nagy gond van velük agyban/lélekben. És ez akkora gond, hogy valószínűleg életük hátralevő részére kihat. Ismerek aránylag helyes lányt, 28 lesz nemsokára, szűz még. Akkora benne a gátlás, hogy most már fényévekre van a családalapítás lehetőségétől, pedig szeretne majd egyszer gyereket, de még csak randizni se randizott soha az életben... szerintem 20 fölött, de legkésőbb 23 fölött már abszolút nem normális, ha valaki szűz.
2013. jan. 16. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/52 anonim ***** válasza:
67%

@Utolsó: Ez akkor baromság mint egy ház.

Amit srácként tapasztaltam a 20as szűz lányok aránya nagyon erősen arányos a végzettséggel.

Minnél magasabb, annál valószínübb, hogy egy lánynak olyan magasak az elvárásai, hogy nagyon kevés srác teljesíti azokat + a reál végzettség még nehezebb.


Sok felsőfokú reál (mérnök, természettudomány) végzettségű lány csak és kizárólag hasonló végzettségű srácban lát fantáziát...és akkor még a sok másik kritériumnak is meg kell felelnie és singlinek lennie...na mennyi az esély??

2013. jan. 16. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!