Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Srácok mi a véleményetek a 20...

Srácok mi a véleményetek a 20 és 30 év közötti gyönyörű, csinos szűz lányokról?

Figyelt kérdés

2013. jan. 16. 02:51
1 2 3 4 5 6
 21/52 anonim ***** válasza:

"jóképű vagy" - há' nem vagyok.


"toppon kell lenned agyilag" - toppon vagyok.


Attól függetlenül jöhet a szűz csaj.......

2013. jan. 16. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/52 anonim válasza:
48%
Szerintem 20 éves szép szűz lány még csak csak előfordul, de 30-as NINCS.
2013. jan. 16. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/52 anonim ***** válasza:
95%

A 20 es 30 ev kozotti gyonyoru, csinos szuz lanyrol csak akkor tudok velemenyt alkotni, ha megismerem. Meg kell ismernem a gondolatait, az erzeseit, a "tortenetet", a vilagrol alkotott kepet, hiszen ezer es egy oka lehet, hogy miert alakul ugy egy ember elete, ahogy...


Ha azert nem volt meg kapcsolata es azert szuz meg, mert gatlasos, onbizalomhianyos, neadjisten valami miatt nem szereti magat, nem tudja magat elfogadni, az gondot jelenthet, mert esetleg annyira bezarkozik, hogy nem is nagyon enged kozel magahoz senkit. Ez neki lesz nagyon rossz, mert igy joval nehezebb lesz majd tarsat talalnia.

Ha tul magasak az elvarasai, esetleg kicsit mar beszorult egy maga altal alkotott elkepzelt kepbe, az szinten nem tul szerencses, mert konnyeden elszalaszthat olyan lehetosegeket, amik egyebkent boldogga tennek.


De ha megismerem es jol erezzuk egyutt magunkat, egy hullamhosszra tudunk kerulni, kolcsonos a szimpatia, akkor onmagaban a szuzesseg tenye miert kellene, hogy szamitson?! Hosszu tavon ugyis az a lenyeg, hogy jol kijojjunk, a szexet meg ki lehet egyutt tapasztalni, maximum az elejen kell kicsit lassan haladni...


Szoval itt a hangsuly egymas megismeresen es a szimpatian, vonzodason van, nem azon, hogy meg szuz.

2013. jan. 16. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/52 anonim ***** válasza:
93%
a sok véleménymondó srácot megkérdezném, hogy miképp zajlik ez náluk? Megismerkedtek egy csajjal. randiztok, jól érzitek magatokat, testileg is közelebb kerültök egymáshoz és akkor derül ki, hogy szűz a 25 éves leányzó. Na akkor mit csináltok?
2013. jan. 16. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/52 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ez nem gond, ha tényleg tetszik a lány akkor várok addig amig készen áll a dologra! A másik, hogy az sem gond, hogy nekem kell tanítgatnom...egy ilyen lánnyal van tapasztalatom, de szerintem mindig így van: ha megbízik benned nagyon begerjed és magátol kezd az egész menni...
2013. jan. 16. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/52 anonim ***** válasza:
91%
"Na akkor mit csináltok?" - örülünk, és nem siettetjük a dolgokat :)
2013. jan. 16. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/52 anonim ***** válasza:
23%

"szűz a 25 éves leányzó. Na akkor mit csináltok?"


Lelépek, de én konkrétan rá szoktam kérdezni, h na volt e már valami?

Persze burkoltan.

2013. jan. 16. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/52 anonim ***** válasza:
52%
21es-nek. Ne általánosíts. Az illető 28 éves csaj, akit említek, alacsonyabb végzettségű nálam. Ja, és én reálos vagyok ráadásul, mióta csak ismerem a számokat imádom a matematikát. Én 23 vagyok, és több partnerem volt már, most pedig férnél vagyok és babánk is van. NEM a végzettségtől függ ez az egész.
2013. jan. 16. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/52 anonim ***** válasza:
100%
Nincs a homlokukra írva,hogy "hé,én szűz vagyok!".
2013. jan. 16. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/52 anonim ***** válasza:
22%

Azért nem mindegy, hogy 20 vagy 30 éves. 20 évesen még előfordulhat a dolog, nem annyira meglepő, de ha valaki 25 fölött is szűz akkor ott azért bajok lehetnek.

Nem mondom, hogy mindenki veszítse el 14 évesen, sőt, kell hozzá egy bizonyos érettség, hogy felelősségteljesen és jól tudja csinálni az ember, de 25 fele már felnőtt emberről van szó akinek a szex szerves része kéne, hogy legyen az életének.

24F

2013. jan. 16. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!