Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Srácok mi a véleményetek a 20...

Srácok mi a véleményetek a 20 és 30 év közötti gyönyörű, csinos szűz lányokról?

Figyelt kérdés

2013. jan. 16. 02:51
1 2 3 4 5 6
 31/52 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen az értelmes és intelligens válaszokat! :)

Látom nagyon megoszlanak a vélemények...

17-es,18-as,19-es és 24-es válaszoló (szinte) teljesen egyet veletek.

"Grillázs" nevű 4-es válaszoló:(Még) nem lett kimoderálva a kommented...Köszönöm,de nem vagyok kíváncsi a másokat sértő kommentedre! Nyugodtan tartsd meg magadnak a véleményed.Nem szüksges ide írnod ilyen hangnemben.Amúgy meg nem tudom mióta tartozol a rác kategórába...xD

2013. jan. 16. 17:30
 32/52 A kérdező kommentje:
*srác na
2013. jan. 16. 17:31
 33/52 anonim válasza:
79%
Ahogy a többiek is írják, hihetetlen. Meglehet, hogy létezik de különös. Ha gyönyörű, akkor biztos csapja neki valaki a szelet és akkor nehogy már húszéves korára nem fekszik le senkivel. Ez esetben erős önbizalomhiány vagy elviselhetetlen személyiség lehet a gond.
2013. jan. 16. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/52 anonim ***** válasza:
100%
Semmi. Mi lenne? 20 fölöttiek, csinosak és szüzek. Nincs ebben semmi :)
2013. jan. 16. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/52 qwertzu10 válasza:
Tök mind egy, lehet tőlem kos is, nem a horoszkópját nézem.
2013. jan. 16. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/52 anonim ***** válasza:
19%

Oltári hülye a kérdés, ha konkrétan egy 21 évesről van szó! Az még határeset, bár egyáltalán nem egészséges! Normális esetben legkésőbb 17 éves korában komoly kapcsolatba kezd egy lány és 18 évesen el is veszíti.

Nem tudom ki pontozta le a 20-ast, ő írta le teljesen jól! Biztos az a sok nyomorék szűz, aki a szex rovatba ír, de semmi köze nincs a témához!


"a sok véleménymondó srácot megkérdezném, hogy miképp zajlik ez náluk? Megismerkedtek egy csajjal. randiztok, jól érzitek magatokat, testileg is közelebb kerültök egymáshoz és akkor derül ki, hogy szűz a 25 éves leányzó. Na akkor mit csináltok?"

Ez aztán az életképes modell!!! Első randin nincs testileg közelebb kerülés, max. csók, de már előtte kiderül hogy kinek milyen előélete volt ha csak körvonalakban is. Ebből simán le lehet szűrni nem csak azt hogy mi volt, hanem hogy mire is lehet számítani. Vagy már első randi előtt ismered mert pl. kollégád és már a randira úgy mentek hogy előtte ki lett puhatolva egymás előélete. Viccesen simán ki lehet ezt tárgyalni. De egy szűzről egyből le is rí hogy ha még érintetlen és az ilyennel egy férfi sem jut el randiig. Szűz lányokkal csak a szintén szűz 28 éves helikefélék kezdenek! Sőt, az ilyen nyomiknak csak ez az álmuk. Sajnos már vagy 15 éve! Ennyivel le is vannak maradva az életről!


De elég ezen az oldalon beszédbe elegyedni egy 25 év körüli szűz lánnyal. Totál idegbeteg, küld képet és ronda(nem tudom hogy honnan veszed azt hogy gyönyörű) és semeddig sem lehet velük eljutni, nem hogy randiig! De mégis ki akarna randizni egy ilyen besavanyodott, becsavarodott, antiszociális nővel?! Aki csakis magáról képzeli azt hogy csinos meg a hasonlóan szűz barátnői tartják benne a lelket, ahelyett hogy olyan barátai lennének akik noszogatnák nem pedig olyanok akik vannak, hasonlóan nyomik és csak benne tartják a szerencsétlen sehova sem vezető sivár életében!

2013. jan. 17. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/52 anonim ***** válasza:
91%

Jól van nyomika...aki nem fér bele a 17 évesen lefekszem mindennel ami mozog, az rögtön ronda! Ez a jó életfelfogás...

Srácként mondom, elég sok csajjal randiztam az elmúlt időben, és igen, vannak szép, csinos, 25 éves szűz csajok, nem is kevés...és igen, vannak igényeik. Elvárják egy sráctól, hogy tényleg passzoljon.

Viszont még mindig ezerszer inkább egy ilyen lányt választanék, mint egy 10 éve szétdugott, minden szembejövő sráccal lefekvő macát. (Ja, és mielött felmerülne a dolog, elég jó arányban meg tudom kapni a csajokat)

2013. jan. 17. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/52 anonim ***** válasza:
30%
"Elvárják egy sráctól, hogy tényleg passzoljon. " - Ez hülyeség, aki szűz, annak még halovány lila f!ngja sincs, hogy ki/mi passzolna hozzá. Lehet álszentkedni, de egy kapcsolatnak igenis nagyon fontos alkotóeleme a szex. Aki 25 éves fejjel, amikor lassan már gyereket kellene szülnie (nem azért mert kötelező!, hanem mert biológiailag akkor van a megfelelő korban), még szűz, az nem tudja, mi a jó neki, viszont ő is csak emberből van, tehát előbb-utóbb fölébred majd benne a kíváncsiság, hogy milyen lehet a többi pasi... Ez ugye vagy lejátszódik 18-20 évesen, vagy valakinél lejátszódik 30-35 évesen 2 gyerek után. El lehet dönteni, hogy melyik a jobb.
2013. jan. 17. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/52 anonim ***** válasza:
86%
Most biztos le leszek hurrogva, de minél iskolázottabb egy nő annál később szexel. Sok egyetemista lány ismerősöm szűz, és nem csúnyák, vagy kövérek. Ők jobban megválogatják, hogy kivel fekszenek le, mint a tizenéves kis csitrik akiknek az a heti program, hogy bulizzanak, meg leigyák magukat a sárga földig.
2013. jan. 17. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/52 anonim ***** válasza:
72%

OFF:


#27: Én több nyelven beszélek, ma is több fordítást kértek tőlem ezen az oldalon privátban. Csak hogy tudd, kit nyomizol le, mert a végén kiderül esetleg, hogy ha az egyik kezemet a seggembe dugom, akkor is különb vagyok nálad. Arról nem beszélve, hogy a Freud-i pszichoanalízis szerint a többi hímnemű egyedről alkotott degradáló vélemény látens homoszexualitásra utal. Nem szoktam személyeskedni, de te kezdted, sajnos tőled ennyire futja csak (v.ö. a "nyomi" definíciójával).


ON:


Egyetértek, inkább legyen szűz, mint ribanc, bár tudjuk, hogy ribancok nem léteznek, csak sűrűn b@szott hercegnők.....


Igazából abban reménykedek, hogy az ilyen nők "magas" igényei inkább a belső tulajdonságokra korlátozódnak, mert csak úgy lehet esélyem náluk!

2013. jan. 17. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!