Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Srácok mi a véleményetek a 20...

Srácok mi a véleményetek a 20 és 30 év közötti gyönyörű, csinos szűz lányokról?

Figyelt kérdés

2013. jan. 16. 02:51
1 2 3 4 5 6
 51/52 anonim ***** válasza:
az hogy nincs olyan.
2013. jan. 31. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/52 anonim ***** válasza:
100%

Nagyokat mosolyogtam a válaszokon.

Egyik-másik nagyon aranyos, de sok van, amelyik magából indul ki, és rajta kívül mindenki hülye, vagy beteg, aki nem úgy élt eddig, mint Ő.


Én egy 42 éves nő vagyok, aki 31 éves koráig szűz volt. Nem reklámoztam, de nem is szégyelltem.

Nem értem rá pasizni, aki pedig képbe került, az nálam (bocsánat) "szint alatti" volt. Erkölcsben, tisztességben, emberi értékekben. Nem óhajtottam "elpazarolni" magam ilyenekre. Vegyétek úgy, hogy az "igazit" kerestem. Aztán 31 éves koromban jött egy valaki, akiről azt hittem az, de idővel kiderült, hogy mégsem. Majd 34 évesen találkoztam azzal a férfival, akivel kapcsolatban úgy éreztem, hogy szülnék neki még gyereket is. Azóta egy család lettünk, van egy gyermekünk, és nem vagyok bányarém. Kimondottan szép nőnek tartanak még most is.

És olyan érdekes, hogy a férjem csak a napokban vallotta be, hogy szűz volt Ő is, amikor engem megismert. A fene tudja, de valahogy jól eső érzés fogott el, hogy nem volt előttem vagy 40 nő még az életében...


Jöhet a lepontozás... ha gondoljátok!

2013. márc. 11. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!