Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Srácok mi a véleményetek a 20...

Srácok mi a véleményetek a 20 és 30 év közötti gyönyörű, csinos szűz lányokról?

Figyelt kérdés

2013. jan. 16. 02:51
1 2 3 4 5 6
 41/52 anonim válasza:
ilyen nem létezik csak a mesékbe :D
2013. jan. 18. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/52 A kérdező kommentje:

Grillázs!


Veszekedni nem fogok,de azért néhány dolog:


Egyszer sem kértél bocsánatot ez nem igaz! Amúgy meg amit írtál nyilván okkkal moderálták ki ugyanis az egész úgy ahogy van nagyon sértően lett megfogalmazva.És nehogy már még Te legyeél felháborodva,hogy én nem vagyok a korrekt...

2013. jan. 18. 14:53
 43/52 anonim ***** válasza:

1-én nem veszekszem

2-az előbb sem állítottam,hogy a mondandóm miatt bocsánatot kértem, tanulj meg szöveget értelmezni

3-azért moderálták ki, mert bejelentetted,és mint azt mindenki tudja, ész nélkül folyik itt a moderálás

4-mivel én korrekt válaszokat adok ott háborodok fel,ahol akarok.

Ismételten szép napot!

2013. jan. 19. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/52 anonim ***** válasza:
32%

Akinek 30 éves koráig még nem emésztette fel a szexuális vágy az életét, annak gratulálni tudok csak, de sajnos komoly problémái lehetnek. 21 évesen még nem gáz, de 25 évesen és felette, már megkérdőjelezhető, hogy hova és kinek tartogatja magát... Hiszen már rég el kellett volna kelnie. Nem igaz, hogy nem találhatott volna magának partnert, még olyat sem aki férje lett volna...

Nem tudom miért kell embereknek olyan marha magasra feltennie azt a bizonyos lécet... Ugyanolyan a szex egy segédmunkással és egy doktorral is. Egy jóképű fiúval és egy picit csúnya fiúval is. Házasságon belül és házasságon kívül is. Egyedül a kötődés lehet más. Ha nem veszed észre azokat a belső értékeket, amik egy kapcsolathoz szükségesek. Ha lenézed az embereket, akkor ne csodálkozz rajta, ha téged is lenéznek idővel...

2013. jan. 20. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/52 anonim ***** válasza:
35%

Az aki helyesli, hogy még 30 évesen szűz valaki, az egy kicsit gondolkozzon el...Az aki csak a tanulással van elfoglalva és nem tudja reálisan felmérni a környezetét, csak a könyveket bújja annak a való életben zéró tapasztalata lesz és a nagy tudásával lesz komoly vezető beosztású ember, aki az embereket statisztikai adatnak látja. Egy csúnya lány is találhatna magának partnert, ha nem a jóképű pasik után álmodozna, miközben nem veszi észre azt a szerencsétlent aki utána sóvárog...

Akinek meg nincs szexuális vágya, az azt sem tudja miről beszélgetünk, így nincs joga beleszólni...

2013. jan. 20. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/52 anonim ***** válasza:
35%

Ja és még valami...Az a nő, amelyik 30 évesen szűz, az valószínűleg biológiai selejt, mert az első peteérést követően, a nők éretté válnak a szexualitásra és alapvető elemi ösztönüknek a szaporodásnak, olyan erősen kellene őket motiválnia, hogy nem tudnák komolyan tartogatni 30 éves korukig, hacsak nem fogadnak szüzességi fogadalmat egy kolostorban, ahová nem teheti be férfi a lábát.

Úgyhogy, van baj velük...

Ja és még egy annyit, hogy a vallásos emberek is vágynak a szexre, csak ők korán házasodnak éppen ezért.

Nem hiszem el, hogy abban a vallási közösségben ahová járnak nincs megfelelő partner...Ha meg nincs, akkor vagy tényleg nagyon ronda, vagy nagyon magasra rakja a lécet, vagy nagyon félős, de akkor életképtelen.

Az állatvilágban, már kirekesztették volna a társaik, vagy felfalták volna. Még szerencse, hogy mi emberek vagyunk és megértőek, meg elnézőek...

2013. jan. 20. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/52 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem az emberek sok tekintetben rosszabbak az állatoknál, noha mi vagyunk az állatvilág csúcsán. Miért kellene elítélni egy 30 éves nőt aki még szűz? Főleg ha tanul és még dolgozik is mellette (mint pl.: én már 15 éve ezt csinálom) ideje se jut ismerkedni. Ráadásul a férfiak annyira ostobák, hogy az valami hihetetlen. "Tényleg olyan jó dugni egy szakmunkással mint egy diplomással", itt látszik, hogy semmit nem tudsz a nőkről. A nők nem a vaginájuk után mennek mint a férfiak a farkuk után. Nekem is van diplomám, és sok férfi szóba se jöhet, mert egyszerűen buta mint a tök. És itt nem magas mércéről van szó. Egy szakmunkás is lehet nagyon művelt, nem azt mondom, de nem ez a jellemző. Hanem, hogy még helyesen írni sem tudnak..
2013. jan. 20. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/52 anonim ***** válasza:
100%

Én 27évesen is szűz vagyok ,és pasi ráadásul, nem is nézek ki annyira rosszul de eddig nem úgy alakultak a dolgok.

Bár örülnék egy korombeli szép szűz lánynak!

2013. jan. 31. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/52 anonim ***** válasza:
23%

Ez kb olyan, hogy jó munkát meg szép öregasszonyt se láttam még.


Jó éjt!


F25

2013. jan. 31. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/52 anonim ***** válasza:
54%

Na most pszihológusként azt kell mondjam, hogy az ilyen lányokkal nincsenek rendben érzlmileg. A szexet általában nem kívánják mivel ilyen sokáig önmegtartóztatóak. Ha pedig kívánják és mégsem élnek nemi életet -az akár csak a fiúknál a lányok esetében is-, pszihikai problémákhoz vezetnek, tehát szó szerint megbolondulnak. Minden ember öszönösen kívánja a szexet, és ezt az ösztön nem szabad magunkba folytani mert egy idő után pszihikai betegséghez vezet. 30 éves szűz lány valóban hihetetlen de ritkán előfordulhat, általában degeneratív gondolkodás követketében alakul ki, vagy szüleésétől kezdve szellemi fogyatákos, illetve ngyon szigorú vallás szerint él ami megtiltja a szexuális életet.


Bármi is áll a dolog mögött, nem ajánlott sokáig önmegtartóztatónak lenni, mert súlyos psziikai sérülést okoz, illetve kialakulhat az emberektől való félelem, depresszió, és akár pszihopatikus viselkedés is.

2013. jan. 31. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!