Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Van esélyem totál tapasztalatl...

Van esélyem totál tapasztalatlan 24 éves szűz férfiként nőt találnom, vagy meg se próbáljak keresni, és járjak prostituáltakhoz?

Figyelt kérdés
2013. jan. 21. 18:13
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 21/87 anonim válasza:
Cölibátus???:D
2013. jan. 22. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/87 anonim ***** válasza:
0%
gondolom te csak csorgatod a nyálad a jó nők után de mindegyik körberöhög:)
2013. jan. 23. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/87 A kérdező kommentje:

Mit kell itt viccelődni?


Elég nagy teher feldolgozni azt a tudatot, hogy prostituáltakon kívül sose lehet senkim.

2013. jan. 23. 17:42
 24/87 anonim ***** válasza:
40%
Nem tudom,a fiúk mért írtak össze ennyi marhaságot,de hidd el nekem,nőnek,hogy a legtöbb csaj megőrül a szerényke,bénuska,ügyetlen szűz pasikért!
2013. jan. 30. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/87 A kérdező kommentje:
Hát ezt legfeljebb akkor tudom elképzelni, ha adonisz az illető tökéletes jóképűséggel, és mégtökéletesebb fizimiskával...
2013. jan. 30. 19:25
 26/87 anonim ***** válasza:

Nehogy azt hidd! Én például nem bukom egyáltalán a jóképű pasikra. Sokkal érdekesebbek a nem szép fiúk.Főleg,akik tudják is magukról,hogy más téren kell villantaniuk.Nem kell félned,neked is meg van a párod,találkoztok is majd,ha itt az ideje.De nyugodtan alapozz hivatásossal,ha annak érzed szükségét.De csak akkor,ha tényleg annyira hiányzik a nő.És soha,de soha ne mondd el a barátnőidnek majd!Általában rosszul tűrik a nők ezt,persze,nem mind.De jobb a béke.

Egyébként nem hinném,hogy még soha senkinek nem akadt meg a szeme rajtad.Nézz csak körül!

Van egy mondás arról,hogy aki felé sok-sok labda repül,mindenféle színű és mintájú,de ő csakis a piros pöttyöst várja,az esetleg sose tudja meg,hogy az egyszínű fehérrel is nagyon jól lehet labdázni és nem biztos,hogy a piros pöttyössel jobb lenne. :)

43/l

2013. jan. 31. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/87 anonim ***** válasza:
11%
Valószínűleg elég ocsmány vagy, tehát járjál prostituáltakhoz.
2013. jan. 31. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/87 anonim ***** válasza:
34%

Nem kéne bunkóskodni.Trollkodj az ezotérián. Nem hiszem,hogy van annyira csúnya ember,aki nem talál párt.Csak nézzetek körül.Biztos volt már olyan,hogy láttatok egy (szerintetek) csúnya nőt vagy férfit és elcsodálkoztatok,hogy van párja.Pedig rengeteg ilyen van.

Úgyhogy no para! Jönni fog,akinek jönnie kell,akkor,amikor itt az ideje.

2013. jan. 31. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/87 anonim ***** válasza:
Hát pedig én hiszem, mióta a nők így feltornázták az igényeiket. Illetve a 18-30 éves korosztályban a férfi:nő arány 106:100. A maradék 6 hogyan s miként lel párra?
2013. jan. 31. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/87 anonim ***** válasza:

Nem tudom.De nem gondolom,hogy a nők feltornászták volna az igényeiket.Egy bizonyos réteg igen.De az nem a nagyobb százalék szerintem.

A kérdezőnek mindenképp keresnie kell a hozzá illő nőt,és nem beletörődni,hogy még nem találta meg.Általában egyébként épp az ilyen későn párra lelők találják meg a megfelelő társat,mert ...hosszú lenne ebbe most belemennem.

Egyébként nem tudjuk,mért szűz még.Hogy volt-e kapcsolata és ha igen,mért nem "teljesedett be" testileg is.

2013. jan. 31. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!