Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Van esélyem totál tapasztalatl...

Van esélyem totál tapasztalatlan 24 éves szűz férfiként nőt találnom, vagy meg se próbáljak keresni, és járjak prostituáltakhoz?

Figyelt kérdés
2013. jan. 21. 18:13
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/87 anonim ***** válasza:

Ha a kérdező küldene privátban egy fotót,szívesen megszakérteném női szemmel és jóindulattal,nem kiröhögve,mint itt páran,akik viccesnek találják a problémáját.

43/l

2013. jan. 31. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/87 anonim ***** válasza:

Eléggé az egekben vannak az igényeik, és sajnos hajlamosak külső alapján szelektálni.


Viszont a kérdező is kezd majd beleesni abba, hogy a korabéli nők nagyrészt házasok/gyerekesek lesznek, így csak egyre szűkülni fognak a lehetőségei.

2013. jan. 31. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/87 anonim ***** válasza:
31%
Azért csak talál valami ocsmány nőstényt, aki senkinek sem kell.
2013. jan. 31. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/87 anonim ***** válasza:

A kérdezőt láttam,tök jóképű,én nem hagynám ki,ha 20 évvel fiatalabb lennék,az tuti!

Üzenem a fikázóknak,hogy kár savazni!

Annak a kedves válaszolónak,aki az "agyáról" küldött fotót,üzenem,hogy jó a kép és köszi.Kár,hogy a fejét nem merte vállalni. :))

2013. febr. 2. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/87 anonim ***** válasza:

helike13,azért azt valljuk be,hogy a férfiak sokkal inkább választanak külső alapján!Szerintem egy férfi sem lehet annyira ronda,hogy ne találjon nőt. Persze,plázacica nem fog jutni neki,de azt gondolom,ez inkább szerencse.

A kérdezőnek pl. gyönyörű,kifejező szemei vannak és észveszejtő szája! Lesz nő,aki ezt értékelni tudja,biztos vagyok benne! Kár lenne hivatásosra pazarolni!

Figyelem,normális lányok! Itt egy jóképű,facér pasi!

2013. febr. 2. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/87 anonim ***** válasza:
45%

"A kérdezőt láttam,tök jóképű"


Ha jóképű, akkor miért van ebben a helyzetben?

Neked mint idős nőnek lehet, hogy tetszik de a saját korosztályának nem. =)


"én nem hagynám ki"


Akkor startolj rá, de nem tukmáld rá másokra.


Egyébként ez minden napos itt a gyakorin, megjelenik egy a kérdezőhöz hasonló srác, és jön egy nő aki megsajnálja, küld neki képet és elkezdi dicsérni, hogy nem is csúnya stb, persze neki nem kellene és jönnek a kifogások, hogy neki miért nem kell de másokra rá akarja tukmálni.

2013. febr. 2. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/87 anonim ***** válasza:
"Szerintem egy férfi sem lehet annyira ronda,hogy ne találjon nőt." - dehogynem, elég csak arra rámutatni, hogy több fiú van, mint lány a 40 alatti korosztályban. Így a csúnya férfiak inkább egyedül maradnak, mint a csúnya nők.
2013. febr. 2. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/87 anonim ***** válasza:

Neked mint idős nőnek lehet, hogy tetszik de a saját korosztályának nem. =)


Először is,idős nő a nénikéd!


Ez neked már tukmálás??

Tényleg jóképű,persze,nyilván nem mindenkinek jönne be,azért írtam ezt,mert egyáltalán nem ronda,mint azt sokan gondolták és írták,hogy biztos azért nem talál nőt.Nem hinném,hogy csak az én korosztályomnak jön be.

A fiam lehetne,hogy jut eszedbe olyan,hogy én jöjjek össze vele??? Beteg vagy???


Sokaknak a kérdező problémája tök poénos,de én megértem,hogy ez mennyire sz@r lehet,azért írtam neki. Ha ronda lenne,nem írtam volna,hogy jóképű.Mint látod,a kérdező korosztályából nem kevés férfinak van hasonló problémája.

Ha nincs érdemi ötleted,amivel segíthetsz neki,minek írkálsz ide?Nem igazán értem,mért b@ssza a csőröd,amiket írtam.

Hogy a kérdező mért van ebben a helyzetben,azt nem mi fogjuk itt megfejteni. De az biztos,hogy a külsejével semmi gond nincs. Neked mi bajod,hogy ilyen negatív vagy?Mért érint ilyen érzékenyen ez a téma?

2013. febr. 2. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/87 anonim ***** válasza:
43%

Nyilván azért tart itt mert jóképű....hagyjad már.


"Ha ronda lenne,nem írtam volna,hogy jóképű"


De, mert feljebb akarod tornázni az egóját, azt mégsem írhatod, hogy egy ocsmány állat.

2013. febr. 2. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/87 anonim ***** válasza:

Te nem vagy 100-as! Mért ne írhatnám,hogy egy ocsmány állat? Az más kérdés,hogy ilyet sose írnék,mert anyám nem erre nevelt.

"Ne a válaszokra válaszolj, hanem a kérdésre! Mások válaszáról a véleményed a lefelé és felfelé mutató nyilak segítségével (azaz a válasz értékelésével) közölheted!"


Ezt már olvastad? Pedig kellett volna.Sokan ide poénkodni,meg trollkodni járnak,tegyék.De aki nem azért írogat itt,azt nem muszáj savazni. Menj,játssz inkább az ezotériánál vagy a humornál,ha nagyon unod magad.

Nincs pasid,vagy nőd,hogy ezzel ütöd el a szombati napodat?

2013. febr. 2. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!