Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerintetek gáz hogy 28...

Szerintetek gáz hogy 28 évesen nem voltam még nővel, és ha úgy alakul szóljak előre neki erről, vagy csak spontán mehet a dolog? (persze bennem van az a kis izgalom hogy lehet besülök )

Figyelt kérdés
2013. jan. 24. 03:57
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem, ha egy normális kapcsolatot akarsz, ami nem csak szex, akkor előtte ismerkedés is van.

Én mindig rá szoktam kérdezni arra, hogy hány barátnője volt stb... vagy mi volt az ok, ami miatt vége lett. Szerintem ezekben a kérdésekben nincs semmi gáz és ha komolyra fordul a dolog, akkor van jelentősége is.

Ha hazudsz egy lánynak ilyenekben az gáz...

Ha nem hazudsz akkor ilyen kérdéseknél kiderül.


Nekem elég fura lenne mondjuk, ha valaki ilyet mondana 28 évesen. Biztos megkérdezném miért. Viszont nem feltétlen lenne kizáró ok.

2013. jan. 24. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
52%
Ugyan miért derülne ki, ha hazudsz? Egy szűz is lehet ügyes, és egy nem szűz is lehet béna. Egyébként is nagyobb eséllyel hagy ott a csaj, ha megmondod az igazat.
2013. jan. 24. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
58%
Én sem voltam még nővel 26 évesen, de én azt csinálnám, hogy nem beszélnék róla, hacsak fel nem jön a téma. Ha nem jön fel, akkor aktus után mondanám el. Bár egyelőre nincs kilátásban, hogy nagyon beszélnem kellene erről, mert elég ronda vagyok, szóval nem sok esélye van, hogy valaha is elvesztem, de ha mégis, akkor a fent említett módon járnék el.
2013. jan. 24. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a válaszát, főleg sok pozitívat :)


Ezek szerint ha rá sem kérdez az illető lány akkor nem is firtatom ezt.

2013. jan. 24. 16:09
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Sok sikert! Drukkolok, hogy összejöjjön :)
2013. jan. 24. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
0%
De srácok miért nem mentek k urvázni, komolyan?
2013. jan. 24. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Én speciel azért nem, mert nem fér bele az értékrendembe. Inkább várok még akár x évet is, mint hogy hivatásossal veszítsem el, és utána tükörbe sem tudjak nézni. Lényegében az már majdnem nem oszt nem szoroz egy csaj szemében, hogy most 26 évesen vesztem el vagy esetleg 27 vagy 28 évesen. Viszont az már korántsem mindegy hogy egy prostival történt-e az aktus vagy sem.
2013. jan. 24. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
21%
Akkor csak úgy mondom, hogy tökmindegy.
2013. jan. 24. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!