Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Huszonhat éves szűz lány...

Huszonhat éves szűz lány vagyok. Vonzó ez, vagy taszitó? Vélemények?

Figyelt kérdés
Csupán igy alakult. Most nem kéne bennem keresni a hibát...nagyon, mondom, igy alakult... Szép alakom van, és nem vagyok csúnya sem ! ...Csak még nem találtam senkit, akit érdemlegesnek találtam volna rá, hogy ....., de már ismerkedek....ebben az évben, valószinűleg, már nem maradok szűz! :)

2013. jan. 26. 20:09
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
65%
Nem taszító csak érdekes.
2013. jan. 26. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
81%
Ha már így tudod hogy nem maradsz szűz akkor miért kérdezed, hogy taszító-e? Hisz akkor már te is tudod, hogy nem
2013. jan. 26. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
68%

Leginkább fura. Se nem vonzó, se nem taszító.

Kicsit talán túlmisztifikáltad a szexet, érdekes lenne, ha majd megírnád a tapasztalataidat év végén.

2013. jan. 26. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:

Csak akkor taszító, ha valakinek fontos a szex, és úgy lennél szűz, hogy már szerettél valakit, akivel lehetett volna.

De akkor is inkább csak a nem-összeillőség felfedezése miatt fontos, nem a szüzesség ténye miatt.:) Szerintem.

2013. jan. 26. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
48%
Azért egy tényt megállapítok. Adott egy pasi, akivel összejössz. Felteszem a te korosztályodból, ahol felteszem, a legtöbb férfinak már van tapasztalata, nem is kevés. Felteszem, hogy ennyi idősen a férfiak többsége vágyik már egy tapasztalt, igényeiket kielégítő nőre. E szempontból lehet taszító.
2013. jan. 26. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
41%
Hogy .... Ez mindent elmond arról, mennyire vagy zárkózott és prűd.
2013. jan. 26. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:

Furcsa. De annak is az lesz akivel együtt leszel.


"Szép alakom van, és nem vagyok csúnya sem "


Képet esetleg priviben. :)

2013. jan. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
81%
Se nem taszító, se nem vonzó. :P Az elhatározás, hogy idén viszont már nem maradsz szűz kicsit úgy hangzik mint azok a csajok akik aszt hiszik, hogy elrohan melletük az élet, és ezért egy csomó farkat megjárnak. :D Csak nehogy erre a vágányra terelődj, mert az nem menő. :) Lassan már szülni kéne inkább.
2013. jan. 26. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
Nem vonzó, nem is taszító. Egyszerűen furcsa. Nem kicsit.
2013. jan. 26. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 A kérdező kommentje:
Úgy irtam, hogy valószinűleg, nem pedig hogy mindenképp akarom elvesziteni. Bár őszintén szólva, már kezd kicsit zavarni, hogy még az vagyok. De komoly kapcsolatban akarom, hogy ez megtörténjen. Természetesen. De nem tudom, mi hogyan alakul....
2013. jan. 26. 20:26
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!