Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Huszonhat éves szűz lány...

Huszonhat éves szűz lány vagyok. Vonzó ez, vagy taszitó? Vélemények?

Figyelt kérdés
Csupán igy alakult. Most nem kéne bennem keresni a hibát...nagyon, mondom, igy alakult... Szép alakom van, és nem vagyok csúnya sem ! ...Csak még nem találtam senkit, akit érdemlegesnek találtam volna rá, hogy ....., de már ismerkedek....ebben az évben, valószinűleg, már nem maradok szűz! :)

2013. jan. 26. 20:09
1 2 3 4
 31/38 A kérdező kommentje:
Tudom, de igy van. Miért hazudnék ?
2013. jan. 29. 23:35
 32/38 anonim válasza:

Szia

irj rám privát üzit beszélgessünk egy kicsit

2013. jan. 30. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
31 éves szűz férfi vagyok. Vonzó ez vagy taszító?
2013. febr. 10. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
Szia, 33-mas, ugyanazt mondom Neked, mint a lánynak. Ha nem volt eddig szerelmi kapcsolatod, akkor vonzó. De ha volt, min. 1 éves, és úgy maradtál szűz, akkor én elgondolkodnék, hogy megfelelő szerelmi partner volnál-e nekem, ugyanis nekem fontos a szerelmeskedés. Nagy szenvedés olyanba beleszeretni, aki azután nem szerelmeskedik velem, nem vállalnám!
2013. febr. 11. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:

29: Ami késik, az még hátravan!:) Szóval jön az ösztönből, ha megvan hozzá a szeretet és a tetszés.

Érintésekkel kezdődik. Sokat simogassátok egymást, és közben megjön a vágy mindenre.

2013. febr. 11. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:

# 33


Maga a tény nem rettentene el. De biztos elbeszélgetnék veled, hogy miért alakult így. Csak azért, mert ez neked idáig kimaradt az életedből még nem jelenti azt, hogy valaki számára ne lehetnél szerető társ. Mindenkinek vannak gyengeségei, nem hiszem, hogy lenne olyan ember, akinek mindig minden kivétel nélkül sikerült volna az életében, neked ez nem jött össze, de ez ne tartson vissza a párkeresésben. N

2013. febr. 11. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
Vonzó!Mikor találkozunk?:)39/F
2013. aug. 6. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim válasza:
Na, még mindig szűz vagy?;)
2015. febr. 8. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!