Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Huszonhat éves szűz lány...

Huszonhat éves szűz lány vagyok. Vonzó ez, vagy taszitó? Vélemények?

Figyelt kérdés
Csupán igy alakult. Most nem kéne bennem keresni a hibát...nagyon, mondom, igy alakult... Szép alakom van, és nem vagyok csúnya sem ! ...Csak még nem találtam senkit, akit érdemlegesnek találtam volna rá, hogy ....., de már ismerkedek....ebben az évben, valószinűleg, már nem maradok szűz! :)

2013. jan. 26. 20:09
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
91%

Akik ennyire furcsállkodnak, azoknak mindenkinek olyan magától értetődő, hogy 26 éves kor előtt mindenkinek feltétlenül minimum egyszer beköszönt a kölcsönös szerelem, ami be is teljesülhet?

Melyik bolygón éltek Ti?...

2013. jan. 26. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 A kérdező kommentje:

Egyetértek a 11.- kel, ez nem feltétlenül furcsa!

Én például zárkózott tipus vagyok, és nekem az érzelmek számitanak. Egyszerüen még nem találtam senki érdemlegeset a környezetemben. ....

2013. jan. 26. 20:31
 13/38 anonim ***** válasza:
31%

A kettős mérce él ilyenkor a nemek kapcsán. Nőként 2x-3x évesen erény, férfiként meg szimplán lúzerség, selejtesség. Örülj, hogy nőnek születtél.


32/F

2013. jan. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:

Akkor minek kérdezed?? Ha valakit ez taszít, akkor mivel te ilyen csodálatosan válogatós ember vagy, ő nem fog tetszeni neked a gondolkodásmódja miatt. Ellenben meg minden oké...

Problem?

2013. jan. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:

#11

Ne mondd már, hogy ez általános lenne. És ami az általánostól eltár, az a furcsa.

Senki nem azt mondta, hogy hihetetlen lenne.


@Kérdező

Eszerint most alakul egy kapcsolatod, vagy még csak az elhatározás született meg benned, hogy szeretnéd, ha lenne barátod.

2013. jan. 26. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
46%

"Akik ennyire furcsállkodnak, azoknak mindenkinek olyan magától értetődő, hogy 26 éves kor előtt mindenkinek feltétlenül minimum egyszer beköszönt a kölcsönös szerelem, ami be is teljesülhet?

Melyik bolygón éltek Ti?..."


Nem magától értetődő, csak éppen nagyon-nagyon valószínű, hogy az ember találkozik valakivel 26 éves kora előtt, akivel elveszíti a szüzességét.

Szóval inkább én kérdezem, hogy Te melyik bolygón élsz?

Ez igenis szokatlan. Furcsa. Nem rossz, nem baj, semmi negatív nincs benne, csak furcsa.

2013. jan. 26. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
13. miért lenne lúzerség férfinél? mi van, ha vki nem akar csak úgy lefeküdni vkivel? ez annyira hihetetlen?
2013. jan. 26. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
Szerintem sem lúzerség férfinél sem. Ha valaki csak a szerelmével szeretne lefeküdni és a partnert ehhez csak később találja meg akkor nincs semmi probléma. Lehet, hogy furcsállnám, ha tegyük fel a 26 éves barátom azt mondaná, hogy nem volt még senkivel, de ha elmondja hogy ezért nem, akkor nem látnék benne semmi kivetnivalót. És igen, nem mindenkinek adathat meg a kölcsönös szerelem már tizenévesen. 21L
2013. jan. 26. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
Basszus! Egy évvel késöbb kellett volna születnem!
2013. jan. 26. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 A kérdező kommentje:

Nem, szerintem nem taszitó férfi esetében sem ! :)

Csak úgy gondolom, hogyha egyik félnek sincs semmi tapasztalata, akkor gondolom, kicsit nehezebb levezetni az aktust. ......

2013. jan. 26. 21:27
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!