Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Huszonhat éves szűz lány...

Huszonhat éves szűz lány vagyok. Vonzó ez, vagy taszitó? Vélemények?

Figyelt kérdés
Csupán igy alakult. Most nem kéne bennem keresni a hibát...nagyon, mondom, igy alakult... Szép alakom van, és nem vagyok csúnya sem ! ...Csak még nem találtam senkit, akit érdemlegesnek találtam volna rá, hogy ....., de már ismerkedek....ebben az évben, valószinűleg, már nem maradok szűz! :)

2013. jan. 26. 20:09
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy nehezen menne, én szűz lánnyal vesztettem el, nem volt semmi para :D
2013. jan. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
57%
mond azt hogy régen csináltad és csak óvatosan :D
2013. jan. 27. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
Engem vonzana :)
2013. jan. 27. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 A kérdező kommentje:

Depresszióban voltam. Ha annyira érdekel. A *kedves kis családom miatt. ... 13 évesen, én még azt sem tudtam, h mi az...meg nem is érdekelt.


Tudom h gáz, ha úgy vesszük, ...de mind1. Végül is ez nem betegség. Csak egy állapot.

2013. jan. 27. 22:42
 25/38 anonim ***** válasza:
Te 40%-os barom, muszáj mindenhol belepofáznod a dolgokba?
2013. jan. 27. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:

"A kérdező meg irtóra gáz lehet."


Nos, azt nehéz megítélni, hogy a kérdező milyen, tekintve, hogy egyikünk se ismeri, rólad viszont már biztosan tudjuk, hogy orbitális nagy tuskó vagy.

Először is: 26 éves. Abból kiindulva, hogy én 30 vagyok, azt tudom mondani, hogy az én tinikoromban - így valószínűleg az övében is, tekintve, hogy nem sokkal fiatalabb nálam - még nem volt általános, hogy 12-13 évesen agyba-főbe kefélnek a gyerekek. Lehet, hogy azóta ennyire elfajult a világ, de ez nem normális.(Max. a cigányoknál, de ne ez legyen már a mérce)

Másodszor: tényleg nem túl valószínű, hogy valaki ilyen sokáig szűz maradjon, de nem feltétlenül jelenti azt, hogy gázos az illető, főleg, ha nő. Én is ismerek 24 éves nőt, aki még szűz, pedig szép lány, intelligens, normális, csak eléggé válogatós.

2013. jan. 27. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:

15-nek és 16-nak kimásolom ezt egy másik topicból, mert tökéletes:


"

Valahol ezt hallottam: "Mi pasik csak dugunk a lotyókkal, míg a nők szeretkeznek a különleges fiúkkal"


Ez van. Nem tudom hány éves vagy. Egy bizonyos kor felett az hogy a párkapcsolat része a szex egy hétköznapi dolog. Ha még 16-20 között vagy akkor csak szépen lassan. Nehéz megtalálni aki tényleg csinálja és nem csak a történeteiben :D mindenki 14-16évesen már hatalmas szexsztár de valójában az átlag 22-25 körül veszti el..."


Én ültem közös asztalnál fiúkkal, akik szentül meg voltak róla győződve, hogy a velük egy asztalnál ülő nők már biztos nem szüzek.

Csak tudnám, mi alapján, mert csak nagyon felületesen ismertek minket.

Csak arra tudok gondolni, hogy nem tudnak különbséget tenni a saját fantáziáik és a valóság között.

XD

2013. jan. 28. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
20: Ez olyan, mint a kisbabának a szopás; ösztönösen tudja. Az ember is ilyenkor nincs eszénél, és a teste-lelke ösztönösen tudja. Csókolózni se csókolóztál még? Mert ha igen, akkor van már erről tapasztalatod, hogy milyen agyeldobott állapotban történnek a dolgok maguktól.:)
2013. jan. 28. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 A kérdező kommentje:
Nem. Még nem csókolóztam soha. :/
2013. jan. 29. 14:26
 30/38 anonim ***** válasza:
Na nem már, ezt tényleg nem hisszük el :D
2013. jan. 29. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!