Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Sok szüzességen görcsölő/görcs...

Sok szüzességen görcsölő/görcsölt férfi, ti milyen helyzetben látjátok magatokat?

Figyelt kérdés

Három megoldást hallottam:


-prosti

pro: első alkalom megvolt, bizonyos magabiztosság, élvezet

kontra: sikerélményt egyáltalán nem ad, van aki szarul érzi magát miatta utána (még akkor is ha természetesen élvezte), drága, hiányzik a szeretet


-csajozást "tanulás", tehát heti szinten sok órát abba fektetni, hogy minél több nőt ismerjen meg az illető, minél hatékonyabb legyen a randikon stb.

pro: valódi sikerélmény, igazi párkapcsolat megtalálásának esélye, olcsó-persze ehhez a megfelelő nő is kell

kontra: sok időt igényel, sok nőt kell megismerni, elrontott randik, ráadásul aki még szűz, az frusztrált a csajozással kapcsolatban, valahogy ez visszahúzza


-"ne görcsölj, majd jön a nő amikor nem is számítasz rá"

pro: sok társasági ember lehet sokáig szűz, de valóban megvan az esélye arra, hogy bármikor alakuljon valami

kontra: nem mindenki társasági ember. Na velük mi van? (köztük én is). Ha nem ismernek meg új embereket, nem is lesz lehetőség se.


Szerintetek melyik lenne az ideális választás? 18f


2013. febr. 8. 17:17
1 2
 1/15 legly ***** válasza:

Szia!


Nekem a 2. bejött =)


Üdvözlettel

Legly

2013. febr. 8. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Kettes:)De én mar akar betty a csúnya lányt is szúrnám:(
2013. febr. 8. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Szerintem tőlük nem fogsz használható választ kapni.

Én nem görcsölök rajta és változtatni sem akarok rajta, nem is értem őket.

Ne akarj másoknak megfelelni, ennyi.

2013. febr. 8. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Negyedik megoldás: Igyekszem nem is gondolni rá.
2013. febr. 8. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Ötödik megoldás: leugrani a hídról.


Hatodik: Leitatni csajokat aztán két hányás között megd.gni őket a retyoban.

2013. febr. 8. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Én még szűz vagyok (26F), én inkább a második és harmadik út között vagyok félúton. Nem annyira mennyiségi problémát csinálok belőle (visszautasításból már kaptam eleget így is), hanem próbálom lekötni magam hasznos tevékenységekkel, és ha egy kis esély is látszik, azonnal kezdeményezek. Persze ezek 100%-ban visszautasítással végződtek eddig.
2013. febr. 8. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
elmész egy szórakozóhelyre oszt megdöngetsz egy csajt oszt kész is,mit kell ezen filozni
2013. febr. 8. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Ha az embernek kapásból hányingere van a szórakozóhelyektől és azok népességétől, akkor nem olyan egyszerű a dolog.
2013. febr. 8. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
A végérvényesen menthetetlen selejt kategóriában. 31/F
2013. febr. 9. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
31? Azt hittem, hogy én a 29-emmel a vének véne vagyok...
2013. febr. 9. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!