Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mit szóltok fiúk egy 20+ éves...

Mit szóltok fiúk egy 20+ éves szüz lányhoz?

Figyelt kérdés

Mit szóltok fiúk egy 20+ éves szüz lányhoz? 23 éves szüz lany vagyok. Kinézetre szép vagyok(mások szerint), de nagyon szégyenlős. Gimiben nem szexeltem mert senki nem jött ugy be, hogy lefekügyek vele. Gimi utàn radiztam, és meg volt az eséjem a szexre, de nem akkartam magamat oda adni bárkinek. Egyetemen megismertem egy fiút, de mikor éreztem hogy kezdek beleszeretni megijedtem és rá is jöttem hogy nem voltam kész a szexre.  Mostmár érzem hogy tudnák szexelni, de most nincs senki az életemben. S nemtudom hogy lenne e idöm egy kapcsolatra, de pedig mostmár nagyon kívánom a szexet. És tőbbet várok el egy fiútul az agyban mint a mikor 16 éves voltam, mert jobban ismerem a saját testemet. Na, ahova el akkarok jutni, hogy, hogy réagálna egy fiú arra hogy én még szüz vagyok? és pl. ha  öszejönék egy nalam fiatalab fiuval, ciki lenne a fiúnak hogy én idösebb vagyok, de még szüz és ő meg nem? 

Meg menyirre fontos szerelmesnek lenni mikor lég elöször szexelsz?



#szex #szűz #kapcsolat #szüzlàny
2013. márc. 18. 14:44
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
Mit szólsz egy 25 éves szűz fiúhoz????
2013. márc. 18. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:

Hát én személy szerint még örülnék is neki :) A fiúk 99%-át nem zavarná.


Ui.: A kapott privikkel nem érdemes foglalkozni.

2013. márc. 18. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
88%

Szia!

Bocsi hogy írok lány létemre, de megosztom ezt veled.

Én 22 éves vagyok és szűz. Nem volt még soha barátom sem. Most találkozgatom egy sráccal, és elmondtam neki hogy még nem volt pasim. És nagyon jól fogadta. Azt mondta őt ez nem érdekli hogy tapasztalatlan vagyok, majd bele fogok jönni mindenbe. Szóval van aki jól fogadja. És mióta elmondtam azóta randiztunk már egyszer, szóval nem hiszem hogy ez gondot okoz neki.

2013. márc. 18. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim válasza:
100%
Egyetemre jársz, de helyesen nem tudsz írni... Hova jut a magyar felsőoktatás istenem... A kérdésre válaszolva menj el 1 egyetemi buliba és ott akad aki elveszi neked!
2013. márc. 18. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
Le a kalappal! Nagy kincs vagy!
2013. márc. 18. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:

Nem ciki. A szerelem meg olyan dolog hogy te döntöd el. Szerintem először nem érdemes valami egy éjszakás kalandban elveszteni mert azt nagyon megbánnád pláne ha ennyi ideig tartogattad magad.

Egyetemen lehet hogy nem kellett volna elszalasztani az alkalmat, de ha ennyire későn érő típus vagy szexuális, hát ez legyen a legnagyobb gondod.

2013. márc. 18. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:

Én örülnék neked :D

idősebb csajjal nem biztos, hogy összejönnék, de ha megvan köztünk a híres kémia akkor lehet :)

2013. márc. 18. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim válasza:
68%
27 éves koromig vártam a nagy őre, nem jött, belementem egy egyéjszakás kalandba, nem bántam meg, mert most 29 vagyok lassan, és még mindig nincs nagy ő. Viszont jobban el tudom engedni magam, lazább lettem. Ezt ne úgy értsd, h össze-vissza d.ugok.
2013. márc. 18. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
83%
Te moslékért jártál egyetemre, vagy takarítani? Helyesírás nuku. Vagy román vagy?
2013. márc. 18. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
15%

Ilyen helyesírással leérettségizni sem lenne szabad, nemhogy egyetemre bejutni. Szégyen!


Egyébként távol tartom magam a szüzektől, mint a tűztől. Van egy - szerintem - meglehetősen igényes szexuális kultúrám, amit nyújtani tudok a partneremnek, de ezért a viszonzást is elvárom adott esetben. Ezért tapasztalatlan, szűz lánnyal soha nem kezdenék.

2013. márc. 18. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!