Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mit szóltok fiúk egy 20+ éves...

Mit szóltok fiúk egy 20+ éves szüz lányhoz?

Figyelt kérdés

Mit szóltok fiúk egy 20+ éves szüz lányhoz? 23 éves szüz lany vagyok. Kinézetre szép vagyok(mások szerint), de nagyon szégyenlős. Gimiben nem szexeltem mert senki nem jött ugy be, hogy lefekügyek vele. Gimi utàn radiztam, és meg volt az eséjem a szexre, de nem akkartam magamat oda adni bárkinek. Egyetemen megismertem egy fiút, de mikor éreztem hogy kezdek beleszeretni megijedtem és rá is jöttem hogy nem voltam kész a szexre.  Mostmár érzem hogy tudnák szexelni, de most nincs senki az életemben. S nemtudom hogy lenne e idöm egy kapcsolatra, de pedig mostmár nagyon kívánom a szexet. És tőbbet várok el egy fiútul az agyban mint a mikor 16 éves voltam, mert jobban ismerem a saját testemet. Na, ahova el akkarok jutni, hogy, hogy réagálna egy fiú arra hogy én még szüz vagyok? és pl. ha  öszejönék egy nalam fiatalab fiuval, ciki lenne a fiúnak hogy én idösebb vagyok, de még szüz és ő meg nem? 

Meg menyirre fontos szerelmesnek lenni mikor lég elöször szexelsz?



#szex #szűz #kapcsolat #szüzlàny
2013. márc. 18. 14:44
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:

engem nem zavarna :DD megtanitanalak en mindenre :D


na de azert kivancsi vagyok melyik egyetemre jarsz

meg arra is, hogy egy ilyen tema utan hany privat uzenetet kapsz

2013. márc. 18. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek akik idáig válaszoltak.

Jó halani hogy mások hogy néznek erre a témára.


Is amit a helyes irásomat illeti, a magyar a harmadik nyelvem(nagyszüleim az a apám részérül Magyarországon laknak) én Austriaban születtem, és az anyám meg angol. Nem mondtam hogy Magyarországon jártam egyetemre(kivève egy évet az ELTÉ-re az angol szakon).

2013. márc. 18. 15:55
 13/29 anonim ***** válasza:
87%

Én meg egyes csinos nők szerint klassz pasi vagyok, és még szűz 23 évesen, és akkor most mi van?

Még a szerszámom sem annyira kicsi hogy szégyellnem kéne, én azt "hallottam" hogy az ember egy fokkal fejlettebb lény, az állatoknál akik csak úgy özönből dugnak, mi gondolkodó emberek vagyunk, a szexet akkor kéne "használni" ha jönne egy ember akiről egyszerűen egyértelműen tudnád azt hogy ő kell neked, nem pedig akármelyik másik csinos/jóképű szimpatikus ember.....

amúgy meg mindenki azt csinál amit akar, beszélgetni együtt lenni, tölteni időket akárkivel lehet, de az emberek nagy része már alapnak használja a szexet, nem pedig azt használják alapnak, hogy sok időt legyél együtt valakivel, szórakozzatok, és utána megmarad barátnak, vagy esetleg több, hanem fussunk végig mindenkin ész nélkül, kb ez folyik már...... jó, én nem szólok, mindenkinek a saját dolga, de az se felejtsük el hogy senki nem attól lesz több hogy már mennyi mindenkivel dugott, abban egyet értek hogy alapból szánalmas amikor valaki azzal jön hogy még szűz akárhány évesen is, és el-e kéne mennie prostihoz meg hasonlók, viszont abba is gondoljunk bele, hogy amikor valaki csak azért akar dugni hogy elveszítse, az mennyivel normálisabb dolog, semmivel, sőt! Aki tudja mit akar, és csak azért sem csinálja csak azért hogy elveszítse, és nem besz*riságból, az mégis inkább értékelhetőbb dolog, mint hogy a többiek is elveszítették 16 évesen, akkor most mi is....... Mindenkiben az embert kéne meglátni először, nem pedig azt hogy, ennek a csajnak milyen jól el tudnék élvezni a mellei között, a másiknak meg a fenekében, ahelyett hogy először ismert meg és utána döntsd el hogy mi legyen, hiszen az embernek nem csak barátai lehetnek hanem barátnői is, ha én tudnám azt hogy ki kell nekem attól én még ugyan úgy ismerkedhetnék csajokkal, egyszerűen jobb velük beszélni mint férfiakkal, de a szex megint egy más kategória, amit egy valakire kéne kibontani aki fontosabb számodra akármilyen kedves lány barátnál, vagy fordítva ugye, de mindegy, a lényeg hogy az emberi méltóságra és értékre kéne gyúrni kicsit nem pedig az állati ösztönökre.

Mindegy, maradjunk annyiban hogy mindenki normális aki nem itt tesz fel kérdéseket! :D


23/Bika herceg, mire észbe kapsz égbe szállsz! :-)

2013. márc. 18. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
0%

#13: Bírom, amikor olyan osztja az észt a témában, akinek semmi kompetenciája. Hogy nyilatkozhat a szexualitásról és a párkapcsolatokról olyan ember, akinek nulla a tapasztalata a témában? Akinek csak halvány fantáziái vannak a dologról?

Egyébként hatalmasat is tévedtél az érvelésedben, mert ha jól tudom az emberen kívül a delfin és a bonobo, amelyek a szexet örömszerzésre is használják nem csak fajfenntartásra. Azaz az emberi szexuális kultúra éppen az ellenkezője az általad említett állatias ösztönöknek. Márpedig akár évezredekig visszatekinthetsz, hogy a szexualitás milyen kiemelt szerepet kap és éppen azért, mert ebben a tekintetben fejlettebbek vagyunk az állatoknál, gondolkodó emberek vagyunk: azaz nem csak fajfenntartásra, hanem örömszerzésre is használjuk a szexualitást.


"A szex egy "játék", amelynek célja, hogy orgazmust érjünk el." - Itt a sok szüzike - aki egyébként nem tudja, hogy miről beszél - túlmisztifikálja ezt a kérdést. A szex a felnőttek játék. A gyerek legózik, ha játszani akar, a felnőtt szexel ... Ennyire egyszerű a képlet. Mert a szex jó, élvezetes, örömet okoz és az mellett mind fizikálisan, mind pszichésen jó hatású, gyógyító és kiegyensúlyozott életvitelt eredményez.

Természetesen a szex egy érzelmileg közel álló személlyel, érzelmi töltés mellett adja az igazi élményt. Tehát nem azt akarom hirdetni, hogy mindenki, mindenkivel agyba-főbe keféljen. De ha az érzelmi feltételek nem állnak fent, akkor sem lesz senki, semmivel kevesebb attól, hogy szexuális örömöket keres és tapasztalatot szerez.

2013. márc. 18. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:

"De ha az érzelmi feltételek nem állnak fent, akkor sem lesz senki, semmivel kevesebb attól, hogy szexuális örömöket keres és tapasztalatot szerez."


Ez való igaz. DE ne feledkezz meg arról, hogy - ha jól sejtem veled ellentétben - vannak olyan emberek is, akik mély érzelmek nélkül egyszerűen nem képesek rá.

2013. márc. 18. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
9%
#17: Mindenki képes rá. Ezt csak olyanok hangoztatják, akik nem keféltek még olyan fergetegeset, hogy a fülük kettéálljon tőle! :-P Onnantól ez a "mély érzelmek" rossz duma rögtön feledésbe merül ;-)
2013. márc. 18. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:

Az, hogy te ilyen vagy, az egy dolog. :)

De ettől még nem mindenki van ezzel ugyanígy, bár a hozzászólásodból kitűnik, hogy ezt el sem tudod képzelni.

2013. márc. 18. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:

Mindenkinek masak az igenyei.

Masak vagyunk.

Valaki a monogam parkapcsolatokat igenyli,valaki meg a szexkapcsolatokat.

Senki sem lesz tobb vagy kevesebb a masiknal attol,hogy kivel,hanyszor szexel.

Ne akarjatok rahuzni masokra a sajat ertekrendeteket,es ne akarjatok,hogy mindenki a ti igenyeitek szerint eljen.

Es foleg ne szabja meg senki a masiknak,hogy mi a normalis.

Mindenkinek az a normalis,amit o annak erez.


A szuzesseg nem egy ertek,hanem egy allapot.

Senki sem lesz kevesebb vagy tobb ettol a masiknal.

Senki nem lesz ertekesebb sem tole.


Es nem feltetele a jo szexnek a szerelem.

2013. márc. 19. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:

Nehogy mar attol tegyuk fuggove,hogy ki milyen jo vagy roszz ember,hogy kivel,hol,hanyszor szexel.

Mi koze ezeknek egymashoz?

Mivel art ezzel a masik embernek?

Az olyanok romboljak inkabb a tarsadalmat,akik masokkal foglalkoznak sajat maguk helyett,es itelkeznek masok felett,olyanok felett,akik nekik nem artottak.

2013. márc. 19. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
Az foglalkozik masok nemi eletevel,az szolja meg a masikat,aki a sajatjaban nem kapja meg,amit akar.
2013. márc. 19. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!