Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mit szóltok fiúk egy 20+ éves...

Mit szóltok fiúk egy 20+ éves szüz lányhoz?

Figyelt kérdés

Mit szóltok fiúk egy 20+ éves szüz lányhoz? 23 éves szüz lany vagyok. Kinézetre szép vagyok(mások szerint), de nagyon szégyenlős. Gimiben nem szexeltem mert senki nem jött ugy be, hogy lefekügyek vele. Gimi utàn radiztam, és meg volt az eséjem a szexre, de nem akkartam magamat oda adni bárkinek. Egyetemen megismertem egy fiút, de mikor éreztem hogy kezdek beleszeretni megijedtem és rá is jöttem hogy nem voltam kész a szexre.  Mostmár érzem hogy tudnák szexelni, de most nincs senki az életemben. S nemtudom hogy lenne e idöm egy kapcsolatra, de pedig mostmár nagyon kívánom a szexet. És tőbbet várok el egy fiútul az agyban mint a mikor 16 éves voltam, mert jobban ismerem a saját testemet. Na, ahova el akkarok jutni, hogy, hogy réagálna egy fiú arra hogy én még szüz vagyok? és pl. ha  öszejönék egy nalam fiatalab fiuval, ciki lenne a fiúnak hogy én idösebb vagyok, de még szüz és ő meg nem? 

Meg menyirre fontos szerelmesnek lenni mikor lég elöször szexelsz?



#szex #szűz #kapcsolat #szüzlàny
2013. márc. 18. 14:44
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
Én örülnék ha találnák egy ilyen lányt!
2013. márc. 19. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:

16-OS Sajnos nagyon is tudom hogy miről beszéltem, ha nincs szerelem alapból milyen párkapcsolatról bészélünk b*szdmeg a két centis f*szoddal hülye gyerek!

Tudod aki nem érzet senki iránt soha olyat hogy senki mással sem tudnád elképzelni az életed, egy olyan ember ugyan úgy semmit nem tud a szerelemről! Mindegy hogy mennyi mindenkit csinált fel ennyi..... hülye fogyi.....

2013. márc. 21. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
és igen 13-as voltam....
2013. márc. 21. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
Tudod először azt kéne megérezni hogy milyern az amikor annyira oda vagy valakiért hogy az életedért sem csinálnál fel akármilyen szép nőt sem ha meztelenül levetkőzne előtted és tudnád neki azt mondanmni hogy öltözzél vissza r*banc, vagy hogy csak egy szép nő a sok közül és csá, a kettő között felfoghatatlan különbség van...... nem is értem hogy egyesek hogy lehetnek ennyire h*lyék.
2013. márc. 21. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
Mert ha egy csajjal, nem csak besazélgetnék, valószínű több tapasztalatom lenne mi, először gondolkodni kénem, nem pedig másokat oltani, csak azért mert nem állnak be pincsinek.....
2013. márc. 21. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:

76%-os!


#24: Ezt a hozzászólásod megválaszoltam a primitív, alpári leveledre privátban!


#26: A sok kapcsolat nem jelenti azt, hogy valaha, bárkit is megcsaltam volna! Akár szerelmes voltam, akár más "lazább" jellegű volt a kapcsolat, soha nem csaltam meg senkit. Akkor sem, amikor lehetőségem lett volna rá és igen az is megtörtént, hogy bombanő vetkőzött előttem és próbált rám mászni és visszautasítottam, mert volt párom.

Elég egysíkú a gondolkodásod, ha azt hiszed, hogy a "sok" kapcsolat egyenlő a megcsalásokkal. Nem! Bár ezzel is azt bizonyítod, hogy fogalmad sincs kapcsolatokról és szexualitásról.


#27: "Mert ha egy csajjal, nem csak besazélgetnék, valószínű több tapasztalatom lenne mi"

Igen! Csak persze honnan is tudnád te! :-P Egészen más egy nővel beszélgetni, mint átélni azt a gyönyört, amikor testileg is megnyílik előtted, megtapasztalni azt a csodát, amikor intimen közel enged magához, kitárulkozik neked és testestül, lelkestül adja át magát. Persze nem tudhatod, hogy miről beszélek, tekintve, hogy nem élted ezt még át. A szexualitás intimitása két ember között olyan dolog, amit csak tapasztalati úton lehet megismerni. Soha egy könyv sem fogja tudni leírni, soha senki nem fogja tudni szavakba önteni, hogy milyen érzés felszabadultan ölelni és eggyé válni a teljes odaadásban valakivel. Pár költő már egészen közel járt hozzá, de nem lehet leírni azt az érzést, amikor minden érzékszerved csak a másik testének közelségét érzi, amikor az agyad kikapcsol és csak a közös beteljesüléssel képes foglalkozni.

Nem primitív barátom, te nem tudod ezt és a világ összes nőjével is "beszélgethetsz", akkor is bármelyik férfi többet tud egy nőről és egy kapcsolatról, akit ilyen szinten közel engedett már magához nő. És ez ellen ágálhatsz, de addig úgy sem tudod, amíg nem tapasztaltad.

2013. márc. 22. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:

Létezik olyan hogy két ember szerelmes egymásba?

A válaszom!


Igen a vonzalom az alap ez tény, de önmagában nem elég a szerelemhez (a párkapcsolathoz igen) hiszen fiúként mondom, sok szép és aranyos csaj van, de a szerelemnek pont az a lényege, hogy a Földőn nagyon kevésember iránt tudnál olyat érezni, nem pedig már csak attól ha szimpatikusnak meg jófejnek gondolsz valakit, ebben benne is van hogy létezik szerelem, de attól ha valakinek jelenesetben egy ellenkezőnemű embernek kedveled a társaságát és nagyon bírsz, sőt vonzónak találod az önmagában még csak egy egyszerű testivonzalom, hiszen sok szép nőre föl állhat egy férfi cerkára, akkor a férfi mindenkibe szerelmes lenne akire fel áll? Nem! Ha az érzelmek is fel állnak valaki iránt, és azt mondanád hogy egyértelműen vele akarsz lenni, és nem is egyfajta hűségből, hanem egész egyszerűen soha senki iránt nem tudnál olyat érezni, az nevezhető valóban szerelemnek!

Mert amíg nem tapasztalja meg valaki, addig azt hiszi hogy mindenkibe szerelmes, akit helyesnek gondol meg szexel vele, meg jár vele néhány hónapot, az is igaz hogy aki nem váltogatja a társait, lehet hogy egyszerűen csak azt mondja hogy az ő partnere jófej, jól kijőnnek, akkor most minek váltogatná, jó, jóesélye van hogy egy másik emberbe sem tudna úgy szerelmes lenni, meg akik már benne vannak a kórban, azok is inkább a gyerek/család miatt vannnak sok esetben együtt, nem feltétlenül azért mert hogy, véletlenülsem tudnák az életüket mással elképzelni, meg gondoljunk bele abba, hogy az arc, meg egyébb jellem vonások miatt lesz valaki vonzó a másik számára (leginkább) nem az alapján hogy milyen feneke, meg hogy milyen melle van..... aminek már önmagában igazából nem lehet nagyon köze a szerelem kialakulásához, és sok férfinél mégis fontos szempontok ezek is, tehát......

Az ember társas lény, nilvány én is jóbban érzem magam, egy csinos kedves lány társaságában, mint egyedül a négy fal között, de az igazi szerelem mégis egy jóval kacifántosabb dolog, de mivel az ember jobban érzi magát ha van valakije, akivel jól megvannak, akkor már sokan szt hiszik hogy ők már halálosan szerelmesek, közben aztán egy hónap múlva meg már lehet hogy mással jönnek össze, vagy egyszerűen csak megmaradnak egymás mellett, mert nekem is jobb hogy legalább nem vagyok egyedül, neked is, meg bírjuk is egymást, és azt jól van, létezik szerelem, de ezt nem úgy kell elképzelni, hogy összejövők egy csinos szimpi lánnyal, kicsit beszélgetünk, szexelünk, és akkor már biztos hogy szerelmes is leszek belé, tehát, a párkapcsolatra való igény, akinél különösen nagy, persze hogy sokkal jobban fogja magát érezni ha van valakije, de az (önmagában) még nem biztos hogy azonos a szerelemmel, ezt nagyon hosszasan lehetne ragonzni, ha utána ha akarnál sem tudnál mással össze jönni, kb annak van valami köze a szerelemhez, mert az csak két emberé, nem olyan hogy ez egy csinos csaj jöjjünk vele össze, aztán meg más szintén csinos nők után is folyik a nyálad, érted, vagy ha mégsem lehet hogy van valakim akit csinosnak tartok meg jófejnek azt ennyi, mert az ember sejti ha akárkit is ismerne meg, egyáltalán nem biztos hogy, ő lenne neki az igazi a sok millió ember közül, sőt, igen csekély az esélye, de mindegy.


A vonzalom is lehet többféle, egyszerű testi, vagy valami megmagyarázhatatlanul mélyebb....

2013. márc. 22. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:

Ja, és szex után már azt mondanám, hogy nekem ez a nő kell, és az összes szép és csinos nő, meg már el van felejtve, olyan ez, mintha látsz egy csinos nőt, jöjjél vele össze, de gondolj bele hogy milyen sok normális és helyes nő van!

Ennyi erővel, mindenkibe szerelmes lehetnék akivel szexelek, nem? Én ezt lezártam, kész, aztán a beteg feldolgozza ahogy tudja.....

2013. márc. 22. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Amúgy meg nem akartam sértő lennni, természetesen mindenkinek a saját dolga, hogy mikor hol és kivel, csak egyszerűen nem szeretem azt, amikor valaki csak azért számít "defektesnek" mert csak a szex élvezete miatt nem szeretne össze jönni meg lefeküdni egy nővel, de no kaktusz. :-)
2013. márc. 22. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!