Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Jól tenném, ha 24 éves tapaszt...

Jól tenném, ha 24 éves tapasztalatlan szűz férfiként elmennék prostituálthoz?

Figyelt kérdés
2013. márc. 20. 18:13
1 2 3 4 5 6
 11/54 anonim ***** válasza:
Ha ennyire frusztrál, akkor vágj bele.
2013. márc. 20. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/54 anonim ***** válasza:
28%

Ha eddig vártál akkor menj el péntek vagy szombat este egy szórakozó helyre, és találj egy nem éppen magánál lévő csajt(90% ilyen), és kérd meg h szexeljetek.

Ez is undorító de nem annyira mintha prostival csinálnád az elsőt.

2013. márc. 20. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/54 anonim ***** válasza:
41%

#12 ez pont annyira undorító


csak ingyenes, és kicsit nagyobb a nemi betegségek elkapásának a veszélye :D

2013. márc. 20. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/54 anonim ***** válasza:
már miért lenne nagyobb az esélye? talán egy prostinál nem az??
2013. márc. 20. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/54 anonim ***** válasza:

#14 azokkal legalább gumival szoktak


(és itt nem az útszéliekre gondolok, ahogy nyilván a kérdező sem olyanhoz akar menni)

2013. márc. 20. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/54 anonim ***** válasza:
45%
hülyeség. én nálad idősebb vagyok, nem mennék el ilyen helyre, nem voltam, és nem is bánom. most attól jobb lesz, ha csak úgy elveszted? nem hiszem.
2013. márc. 20. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/54 A kérdező kommentje:
Legalább meg lehetne ismerni a szex érzését, még ha talán nem is olyan módon, mint barátnővel.
2013. márc. 20. 19:40
 18/54 anonim ***** válasza:
42%

Szerintem elég kicsi az esély, hogy egy szórakozóhelyen találsz egy ilyen lányt. Nagyon ritka, aki benne van egy ilyen kalandban, az is extra jóképű és tapasztalt férfit keres.

Egyik nő sem fogja érzelmek nélkül puszta szívességből bevállalni.

Szerintem menj el prostihoz. Nagyon látszik egy férfi kisugárzásán, ha még szűz, pláne, ha ennyire zavarja. Nekem volt egy ismerősöm, 23 évesen ment el prostihoz, rögtön kettőt is rendelt. Utána rögtön lett barátnője.

2013. márc. 20. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/54 A kérdező kommentje:
Jól van, azt hiszem nem tökölök akkor. Prostizok, és végre nem csak én magamra, de így a nők is teljes értékű férfiként tekintenek majd rám.
2013. márc. 20. 22:47
 20/54 anonim ***** válasza:

Ha azért mész,hogy átéld végre az élvezetet,akkor igen!

Ha azért mész,mert hogy eleged van a többiek cikizéséből,akkor igen!

De ha azért mész,hogy több önbizalmad legyen a lányoknál,akkor ez nem megoldás. Mert az önbizalom az attól függ inkább,hogy lelkileg mennyire vagy erős,és ez attól még nem fog változni,hogy végre élveztél egy nagyot.

2013. márc. 20. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!