Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Jól tenném, ha 24 éves tapaszt...

Jól tenném, ha 24 éves tapasztalatlan szűz férfiként elmennék prostituálthoz?

Figyelt kérdés
2013. márc. 20. 18:13
1 2 3 4 5 6
 51/54 A kérdező kommentje:
Annyira kezdő nem leszek, mert már legalább tudni fogom, hogy mit hova dugjak. :D Fontos szempont a nőknek, hogy ne legyen teljesen kezdő a férfi szexben.
2013. márc. 25. 23:51
 52/54 A kérdező kommentje:
A szex körül forog minden manapság. Aki nem áll be a sorba, az egy senkinek számít, és én is ilyen vagyok a nők szemében. Ha lennék valaki, akkor nem lenne problémám a csajozással.
2013. márc. 25. 23:53
 53/54 Noydra ***** válasza:

De nem fogja megmondani senki sem ha rádnéz, hogy na ez a gyerek tudna hova kell dugni .. :D


Mit csináljon? Jó kérdés...

2013. márc. 25. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/54 anonim ***** válasza:
Szerintem ha 24vagy akkor még simán kezdhetsz 18-20éves csajokkal,ne az érettebb nőkre hajts.Nálad szerintem ugyanúgy mint nálam az önbizalommal lehet a gond.Esetleg próbálj meg full randa csajokra ráhajtani,használd ki őket szexre ez által növelheted az önbizalmad utána már hajthatsz a minőségre is;) tudom hogy ez tahóság de végső megoldásként használható lehet.A prosti nem rossz ötlet de ha tanácsolhatom inkább beszélgess vele hogy szokjad a kommjünikéjsönt a lányokkal. Amúgy én 17vagyok és én is vhol ott vagyok csaj ügyben mint te,de én mondjuk már többször is felszedhettem volna olyat aki nem jött be,de nem akartam szemét lenni.Ha akarsz dumálni irhatsz privátot :D
2013. márc. 28. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!