Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Jól tenném, ha 24 éves tapaszt...

Jól tenném, ha 24 éves tapasztalatlan szűz férfiként elmennék prostituálthoz?

Figyelt kérdés
2013. márc. 20. 18:13
1 2 3 4 5 6
 21/54 anonim ***** válasza:
27%
Na csak jöjjön rá majd a nőd hogy vesztetted el,rögtön nem fog teljes értékű férfinak gondolni.Vagy egész életedet töltheted hazugságban és ezért nem lesz normális kapcsolatod ahol fel tudsz teljesen tárulkozni a szerelmednek .
2013. márc. 21. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/54 Noydra ***** válasza:
Teljes értékű férfi XD Hát majdnem...
2013. márc. 21. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/54 A kérdező kommentje:
A nőknek nincsenek olyan titkaik, amiket szégyellnek bevallani a párjuknak? Nekem legfeljebb ez a prostizás lenne. :D
2013. márc. 21. 10:53
 24/54 anonim ***** válasza:

azért véleményem szerint vannak még páran, akik prostikhoz járnak (különben nem lennének prostik :D (vagy legalábbis nem a férfiaknak kellene fizetni) )


nevezhetjük mondjuk őket is nem teljes értékű férfinak


de szerintem vannak köztük sikeresebbek is, mint egy 24 éves srác, aki nem volt még nővel

2013. márc. 21. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/54 anonim ***** válasza:
59%

Így van, jól tennéd.

Most itt akik írogatnak hogy ne tedd, azoknak már megvolt az első szex 16 évesen és nem tudják hogy milyen 20 éves kor felett szűznek lenni. Így rájuk ne hallgass. Tapasztalatból mondom.


Az biztos hogy az önbizalmad nőni fog, és azonnal máshogy állsz a lányokhoz is. Ezt is tapasztalatból mondom.


Azt az infot meg hogy kivel és mikor veszítetted el egyszerűen megtartod magadnak, de úgy hogy még a legjobb barátodnak sem mondod el. A jövendőbelidnek pedig azt fogod mondani hogy egy kamasz szerelem révén volt meg az első.

2013. márc. 21. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/54 anonim ***** válasza:
58%

Tedd meg, az életed ugyan nem fog változni, de elmondhatod, hogy voltál már nővel és remélhetőleg egy kicsit meg is fogsz nyugodni!


21/F/Örömlánnyal veszítettem el!

2013. márc. 21. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/54 anonim ***** válasza:
43%

"A nőknek nincsenek olyan titkaik, amiket szégyellnek bevallani a párjuknak? Nekem legfeljebb ez a prostizás lenne. :D"

Egy olcsó kis nőcske, akinek szintén vannak hasonló titkolnivalói biztos elnézi neked, de ne is álmodozz egy tisztességes, valamire való nőről.Persze megpróbálhatsz megvezetni valakit, aztán élhetsz a tudattal,hogy az sose önmagadért fog szeretni csak egy látszat kapcsolat, de ha neked ez elég...

2013. márc. 21. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/54 A kérdező kommentje:
Ezt nem egészen értem. Tisztességes emberek is követnek el hibákat életük során, férfiak és nők is egyaránt. Ha néhány titkukat nem árulják él, ez nem feltétlenül jelenti azt, hogy megvezetnek másokat, mint ahogy én se tenném ezt. Csak a prostituáltat titkolnám el, de minden hátsó szándék nélkül magamat adnám.
2013. márc. 21. 15:33
 29/54 anonim ***** válasza:
43%
De ez nem véletlen hiba, totál szándékos.Nem adod magad teljesen ha lényeges dologban hazudsz.És azért teszed, mert félsz,hogy különben szakítana veled a nő, nem?
2013. márc. 21. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/54 A kérdező kommentje:
Most jobb lenne az, ha 50, vagy akár 100 nő utasítana el, vagy hagyna faképnél gyorsan azért, mert nem tudok jól bánni velük? Titkolni szóban lehet szinte bármit, de a gyakorlaton van a lényeg, ahol garantáltan elvéreznék, és itt nem csak a szexről van szó, hanem a kapcsolat kezeléséről is. Joggal várják el a nők, hogy 24-25 évesen legyen valamennyi tapasztalata a férfinak, akár egyetlen akár 50 nővel volt már dolga.
2013. márc. 21. 16:09
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!