Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Jól tenném, ha 24 éves tapaszt...

Jól tenném, ha 24 éves tapasztalatlan szűz férfiként elmennék prostituálthoz?

Figyelt kérdés
2013. márc. 20. 18:13
1 2 3 4 5 6
 41/54 anonim ***** válasza:
40%

25-ös vagyok


Itt az idő! Elég az írkálásból, ne gondolkozz tovább mert esetlegesen bizonytalan leszel a külömböző kommentektől.


Amilyen hamar csak tudsz, keress fel egy prostit és tedd amit tenned kell.


www.rosszlanyok.hu

www.videkilany.hu

Olvasgass utánuk a véleményeknél, és csak olyat válassz akiről pozitív hozzászólások születtek.


Majd írd meg hogyan sikerült.

2013. márc. 22. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/54 Rodox válasza:
0%

Üdv! Egészen véletlenül keveredtem ide, amit írok nem bántásként, hanem segítő szándékként írom!


Neked nem prostira, hanem egy személyiség tréningre lenne szükséged. Érthetetlenül állok a kérdésed előtt, főiskolára jársz, ami után feltételezhetően vezető pozícióba is kerülhetsz, ahol emberek irányítása, vezetése is alapvető céloddá kell, hogy váljon. De hogyan lehetsz te vezető, ha saját magad dolgait sem tudod irányítani?


Egy nőt megkaphatsz bizonyos pénzösszegért, de attól te még ugyanaz a balf@sz maradsz, mint voltál. Ha abban reménykedsz, hogy egy érzelmektől mentes aktus megváltoztatja az életed akkor tévedsz. Sokkal többre mennél, ha inkább saját magadat kívülről szemlélve látnád meg a valós problémádat.


Először is adj magadra! Azt a pénzt, amit prostira költenél, költsd inkább a külső megjelenésedre. Legyél tisztába azzal, hogy a higiénia az egy elsőrangú dolog! Legyél ápolt, moss fogat rendszeresen! Ha már ezeket megfogadod, akkor az általad vélt hátrányok előnyöddé is válhatnak.


A nők általában szeretetre, figyelemre, és megértésre vágynak. A visszafogott férfiak többsége sikeres a nőknél, mivel a nők nem a beképzelt macsót látják bennük, hanem egy aranyos kisfiú képét fogja eléjük tárni, ami az anyai ösztönükre hat.


Minél szánalmasabb egy pasi annál aranyosabb a nők szemében. Neked nagy sikered lehet, ha adsz magadra, mivel te a kérdéseddel is megtestesíted az év legszánalmasabb „férfija” címet.


Egy nőt levenni a lábáról nem egy nehéz dolog, csak beszélgetni kell vele. Figyelni rá, és megérteni minden egyes szavát, törődni az érzéseivel. Ha ők azt látják, hogy partner vagy velük szemben akkor úgy fognak alád ugrani mintha kötelező lenne!


Ettől függetlenül elmehetsz egy prostihoz, de ez csak a saját szegénységi bizonyítványod kiállításával lesz egyenértékű!

2013. márc. 24. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/54 LeftBehind ***** válasza:
42. A nagy része igaz,de az utolsó két bekezdés színtiszta baromság.
2013. márc. 24. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/54 Rodox válasza:
Lehet baromság a te szemszögedből, de hidd el én a tapasztalataimból osztottam meg néhány gondolatot. Mindenesetre, érvek hiányába nem könnyű megvitatni az állításodat.
2013. márc. 24. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/54 LeftBehind ***** válasza:

OK,itt vannak az érveim:

1."A visszafogott férfiak többsége sikeres a nőknél, mivel a nők nem a beképzelt macsót látják bennük, hanem egy aranyos kisfiú képét fogja eléjük tárni, ami az anyai ösztönükre hat." - Aranyos kisfiút? Elég fura elképzeléseid lehetnek a férfi-nő kapcsolatokról.Lehet,hogy felszedsz valami komplexusos csajt így,de szerintem normális ember fia nem akarná,hogy a párja cuki kisgyerekként gondoljon rá. A plüssmackó,meg egy kiskutya aranyosak meg cukik,de ugye ezekkel jó esetben nem szexelnek a csajok.


2."Minél szánalmasabb egy pasi annál aranyosabb a nők szemében. Neked nagy sikered lehet, ha adsz magadra, mivel te a kérdéseddel is megtestesíted az év legszánalmasabb „férfija” címet." - mond te normális vagy? Persze,hisz odakint minden kapcsolatban lévő férfi ismérve,hogy szánalmasak,ugye? Mert a nők semmi másra nem vágynak,csak egy szánalmas élősködőre,akiben még nekik kell tartani a lelket. Tényleg,ez minden nő álma....

2013. márc. 24. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/54 anonim válasza:

Szerintem igen! Én nálad fiatalabb korban mentem el szűzként örömlányhoz, és nem bántam meg! :)

Még mindig jobb, mint szüzen megdögleni, nem igaz?

2013. márc. 25. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/54 anonim válasza:
A 42-es meg egy gyökér, ne hallgass rá.
2013. márc. 25. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/54 A kérdező kommentje:
Én is a prosti felé hajlok. Legalább egy kicsit helyrebillenteném az életemet, legalábbis könnyebben ismerkednék nőkkel, és ők is jobban férfiszámba vennének, mert látnák, hogy nem vagyok teljesen kezdő.
2013. márc. 25. 23:15
 49/54 Noydra ***** válasza:
38%

Te komolyan ennyire buta vagy? :D

De jó, tudod mit? Menj el, szerencsétlenkedj egyet(mert szűzként prostival mást nem nagyon fogsz), aztán utána próbálj ismerkedni.

Biztos azt fogják látni, hogy nem vagy kezdő... Ugyanolyan kezdő leszel a csajozásban mint eddig... Nem értem honnan veszed, hogy ettől majd biztos nem néznek kezdőnek. Ugyanúgy fosni fogsz megszólítani bárkit is mint eddig.


Amíg szűz, mindenki úgy gondol a szexre, mintha nagyon valami világrengető nagy dolog lenne, de valójában odamész majd, megtörténik a dolog, ami max lesz 10-15 perc(nagyon max), és azt hiszed ettől több leszel és bátrabb?


Nem hinném..

2013. márc. 25. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/54 anonim ***** válasza:
Noydra, akkor mit csináljon? :D
2013. márc. 25. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!