Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szűz fiúk: ahelyett, hogy itt...

Szűz fiúk: ahelyett, hogy itt sírtok, mert nincs barátnőtök, miért nem változtattok valamin?

Figyelt kérdés

Annyi olyan kérdés születik, amiben azon megy a rinyálás, hogy "jaj, már huszoniksz éves vagyok, sose volt csajom, jaj, én csak egy génhulladék vagyok, nem kellek senkinek, jaj, de rossz nekem...", stb. Most nyilván sarkítok, mert nem mindenki állítja be magát – szerencsére! – valami kis fogyatékos Quasimodónak.


De gondolkodjatok már el... Egyrészt, miért kell ezen parázni, hogy szűz vagy? A homlokodra van tetoválva? Na ugye, hogy nem. Semmivel se leszel kevesebb ember tőle. Ha meg annyira zavar, ne kürtöld világgá. Ahelyett, hogy ezen filóztok, inkább tegyetek is valamit, ha annyira barátnőt akartok... Elárulok egy titkot: komplexusos anyámasszonykatonájaként tényleg nehéz lesz csajt szerezni, főleg otthon a fotelből, két kesergés között...


Járjatok emberek közé, merjetek beszélgetni. BÁRHOL lehet ismerkedni... iskola, munkahely, szórakozóhely, színház, koncert, buszmegálló, zöldségespult... Kit érdekel, hogy nincs rózsadombi villád vagy PhD-d részecskefizikából? Beszélgess, merj hozzászólni emberekhez (ha neten tudsz dumálni, élőben is tudsz!), legyen humorod, ne félj a lányoktól, nem harapnak... A külsőtökkel van bajotok? Első körben fogadjátok el magatokat, amin pedig lehet, változtass, ha nem tetszik... Sportolj, adj magadra, legyél ápolt, öltözködj ízlésesen, viselkedj normálisan, ne fagyj le attól, hogy rád nézett egy lány...


Legyen önbizalmatok, ne könyveljétek el szerencsétlennek magatokat! ;-)


2013. márc. 30. 13:51
1 2 3 4 5
 11/46 anonim ***** válasza:

Először is azt tisztázzuk hogy egy olyan kérdést sem írtam ki amiben rinyálok h bűn ronda vagyok meg h ki akarom ölni a nők iránti vágyat, mit csináljak h ne kívánjam a nőket és egyéb barom kérdések...


Az viszont tény h zavar h nem volt még barátnőm és szeretnék is már. Járok társaságba, vannak barátaim, eljárunk szórakozni.

Próbáltam a külsőmön is változtatni, 1 év kondizás után jöttem rá h nem lettem izmosabb. Új frizurám van, már kontaktlencsét hordok és nem szemüveget.

Eddig semmi változás :S


Könnyen beszél az aki nem volt ilyen helyzetben.

2013. márc. 30. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/46 LeftBehind ***** válasza:
11. Ez azért van,mert lehet hogy jól nézel ki,lehet hogy a srácokkal simán elbaromkodsz,DE tudni kell bánni a nőkkel! Tudni kell:mikor,hogyan,milyen testtartásban,milyen hangsúllyal közelíts hozzájuk,a hátadon kell elvinned a társalgást és eközben mindig mosolyogj,legyél vicces és legyél kib@szott macsó,de azért ne túlzottan,mert az már bunkónak számít.....és mindezt bármiféle segítség nélkül! Mintha egymagadnak,bármilyen segédanyag nélkül kéne megtanulnod folyékonyan japánul!
2013. márc. 30. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/46 anonim ***** válasza:
azért ennyire nem lehet ez nagy ügy...
2013. márc. 30. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/46 A kérdező kommentje:

LeftBehind: pont hogy azt feltételezem, hogy nem túl szocializáltak. De olyan nincs, hogy valakinek senkivel sincs közös témája. A lányok pedig egyáltalán nem olyan bonyolultak, mint amilyennek beállítod...


#11: Próbálkoztál lányoknál? Mindig elutasítottak? Min bukik el szerinted a dolog? (Lehet, hogy könnyen beszélek, szűz fiú még sose voltam...)

2013. márc. 30. 14:37
 15/46 LeftBehind ***** válasza:
14.Egy szűz srác számára a nők kb olyan bonyolultak,mint egy atombombával keresztezett rubik kocka,ami egy holt nyelven ordító skizofrén terrorista hátára van szerelve.
2013. márc. 30. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/46 anonim ***** válasza:
miért, voltál már több szűz srác helyében? nem. ezek szerint nem tudhatod, hogy kinek milyen bonyolult. Neked az, eddig ennyi a biztos.
2013. márc. 30. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/46 A kérdező kommentje:
LeftBehind: Mert szerinted korábban soha, de soha nem voltak lánytársaságban, csak az első szex után ismerik meg ezt a különös állatfajt és hirtelen megvilágosodnak?
2013. márc. 30. 14:47
 18/46 LeftBehind ***** válasza:
Vagyunk páran az ismerősi körben is,arról meg már ne is beszéljek,hogy az itteni srácok se azért pánikolnak,mert oly egyszerű számukra megérteni a nőket.
2013. márc. 30. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/46 anonim ***** válasza:
mert sztem úgy viselkedtek, mintha egy nagyon nehéz matekpéldát oldanátok meg, nekifuttok vagy 2x aztán meg jön a "ez úgy sem fog menni" faktor.
2013. márc. 30. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/46 LeftBehind ***** válasza:
Kérdező: Ezt soha nem mondtam. Viszont senki sem lesz azért szűz,mert annyira könnyen megy neki az ismerkedés a nőkkel,ugye? Nem azt mondom,hogy a szexig semmi tapasztalat nem jön,hanem azt,hogy aki egy bizonyos ideig nem tanul meg bánni a nőkkel,azoknak ez egy igazi pokoljárás.
2013. márc. 30. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!