Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szűz fiúk: ahelyett, hogy itt...

Szűz fiúk: ahelyett, hogy itt sírtok, mert nincs barátnőtök, miért nem változtattok valamin?

Figyelt kérdés

Annyi olyan kérdés születik, amiben azon megy a rinyálás, hogy "jaj, már huszoniksz éves vagyok, sose volt csajom, jaj, én csak egy génhulladék vagyok, nem kellek senkinek, jaj, de rossz nekem...", stb. Most nyilván sarkítok, mert nem mindenki állítja be magát – szerencsére! – valami kis fogyatékos Quasimodónak.


De gondolkodjatok már el... Egyrészt, miért kell ezen parázni, hogy szűz vagy? A homlokodra van tetoválva? Na ugye, hogy nem. Semmivel se leszel kevesebb ember tőle. Ha meg annyira zavar, ne kürtöld világgá. Ahelyett, hogy ezen filóztok, inkább tegyetek is valamit, ha annyira barátnőt akartok... Elárulok egy titkot: komplexusos anyámasszonykatonájaként tényleg nehéz lesz csajt szerezni, főleg otthon a fotelből, két kesergés között...


Járjatok emberek közé, merjetek beszélgetni. BÁRHOL lehet ismerkedni... iskola, munkahely, szórakozóhely, színház, koncert, buszmegálló, zöldségespult... Kit érdekel, hogy nincs rózsadombi villád vagy PhD-d részecskefizikából? Beszélgess, merj hozzászólni emberekhez (ha neten tudsz dumálni, élőben is tudsz!), legyen humorod, ne félj a lányoktól, nem harapnak... A külsőtökkel van bajotok? Első körben fogadjátok el magatokat, amin pedig lehet, változtass, ha nem tetszik... Sportolj, adj magadra, legyél ápolt, öltözködj ízlésesen, viselkedj normálisan, ne fagyj le attól, hogy rád nézett egy lány...


Legyen önbizalmatok, ne könyveljétek el szerencsétlennek magatokat! ;-)


2013. márc. 30. 13:51
1 2 3 4 5
 41/46 anonim ***** válasza:

Számomra pl. a PUA egy jó útnak bizonyult, ami kisegített az önsajnálatból és segítségével pozitív változásokat látok magam körül. De sose hagytam magam lehúzni pénzzel (200 ezres tanfolyamok, és hasonlók...), mivel a szükséges tudás ingyen is beszerezhető, főleg ha tudsz angolul.


Mostanában a tantra is egy olyan út számomra, amely hozzásegít a még mélyebb önismerethez. Igazából pár alapelvvel kell tisztában lenni, és utána azokat a mindennapi életben alkalmazni, gyakorolni. Az RSD PUA-cég Blueprint című anyaga volt rám nagy hatással ilyen szempontból, egy része magyarul is olvasható, sok dolog le fog "esni" az elolvasása után:

rsdblueprint.atw.hu/rsd-blueprint-niszap.pdf

2013. márc. 30. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 LeftBehind ***** válasza:
A magyar PUA társaságoktól kimondottan rosszul vagyok. Beképzeltek,lenézőek és annyira fenn van a fejük a saját seggükben,hogy az már nevetséges. A külföldi RSD-s tagok közül Tyler és Julien vlogjait nézegettem. Julien alapjába véve egy egyszemélyes ősemberképző,Tylernek vannak jó ötletei,de kínszenvedés végighallgatni annyira lekezelően viselkedik a kezdőkkel.
2013. márc. 30. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 anonim ***** válasza:

Egy bizonyos személy alaposan lejáratta Magyarországon a PUÁ-t, de legalább jól keres vele. :P


Tylerben én nagyítóval se látok lenézést, inkább egyfajta őrült zseni, aki nagyon lelkes aziránt, amit tanít. De ha nem szimpatikus, akkor hanyagold az előadásait, ott van még Tim, Jeffy, Ozzie, és még sokan mások.

2013. márc. 30. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 anonim ***** válasza:

Leftbehind egy k.rva homár, az ingyenes segítségemet se fogadta el, pedig ki tudnám húzni a szarból

a tudjukki MR.

2013. márc. 31. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 LeftBehind ***** válasza:
MR ajánlom inkább húzd ki a fejed a saját seggedből és próbálj nem úgy beszélni az emberekkel,mint egy egoista paraszt,aztán majd talán beszélünk!
2013. márc. 31. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 LeftBehind ***** válasza:

43. Igen,az őrült zseni mindenképp ott van :D csak van pár olyan előadása,amikor nem tudom eldönteni,hogy most akkor a kezdő önmagával veszekszik,vagy csak simán lehord minden más kezdőt.


Tegnap aztán megnéztem Jeff és Ozzie előadásait is. Tényleg nagyon jók,főleg Ozzie stílusa tetszik.

2013. márc. 31. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!