Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szűz fiúk: ahelyett, hogy itt...

Szűz fiúk: ahelyett, hogy itt sírtok, mert nincs barátnőtök, miért nem változtattok valamin?

Figyelt kérdés

Annyi olyan kérdés születik, amiben azon megy a rinyálás, hogy "jaj, már huszoniksz éves vagyok, sose volt csajom, jaj, én csak egy génhulladék vagyok, nem kellek senkinek, jaj, de rossz nekem...", stb. Most nyilván sarkítok, mert nem mindenki állítja be magát – szerencsére! – valami kis fogyatékos Quasimodónak.


De gondolkodjatok már el... Egyrészt, miért kell ezen parázni, hogy szűz vagy? A homlokodra van tetoválva? Na ugye, hogy nem. Semmivel se leszel kevesebb ember tőle. Ha meg annyira zavar, ne kürtöld világgá. Ahelyett, hogy ezen filóztok, inkább tegyetek is valamit, ha annyira barátnőt akartok... Elárulok egy titkot: komplexusos anyámasszonykatonájaként tényleg nehéz lesz csajt szerezni, főleg otthon a fotelből, két kesergés között...


Járjatok emberek közé, merjetek beszélgetni. BÁRHOL lehet ismerkedni... iskola, munkahely, szórakozóhely, színház, koncert, buszmegálló, zöldségespult... Kit érdekel, hogy nincs rózsadombi villád vagy PhD-d részecskefizikából? Beszélgess, merj hozzászólni emberekhez (ha neten tudsz dumálni, élőben is tudsz!), legyen humorod, ne félj a lányoktól, nem harapnak... A külsőtökkel van bajotok? Első körben fogadjátok el magatokat, amin pedig lehet, változtass, ha nem tetszik... Sportolj, adj magadra, legyél ápolt, öltözködj ízlésesen, viselkedj normálisan, ne fagyj le attól, hogy rád nézett egy lány...


Legyen önbizalmatok, ne könyveljétek el szerencsétlennek magatokat! ;-)


2013. márc. 30. 13:51
1 2 3 4 5
 31/46 anonim ***** válasza:

28, na, pl nekem a leírtakból csak a részecskefizika esett le hogy mi, mégis kibebszottul érdekel, mert tudományágazat, az meg mind érdekel engem..látod, nem szabad általánosítani

Sunset voltam, szevasztok

2013. márc. 30. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/46 A kérdező kommentje:
LeftBehind: akkor először próbálj meg csak szimplán barátkozni. Majd csak rájössz, hogy nem ufók.
2013. márc. 30. 15:41
 33/46 anonim válasza:
Én 28 évesen az vagyok sajnos! Pénzért valamiért nem akarom... nem vonz a dolog és pont az elsőt úgy! Nem! Változtatni? Mit hogy? Van kinek a természete olyan amilyen, ha változik akkor az már nem ő lesz! Én nem akarok változni jól érzem magam így! Csak ne kerülnének ennyire a csajok. Egy is elég lenne csak legyen vonzó és szerethető számomra. A külső pedig egy dolog... sajnos nem áldottak meg olyan testalkattal vagy épp vonzó kisugárzással mit akik ebben sikeresek. Többnyire ők meg csak kihasználják a nőket. De mégis ez a menő! Nem értem a világot! Röviden tömören kb így gondolom a véleményem. Akinek van párja vagy átesett a dolgon az nem tudja mennyire fusztráló tud lenni. Ez teszi ki minden napom! Eszembe jut sokszor, hogy van kinek családja van már ilyen idősen, nekem még egy barátnőm sem volt és csak egy csókon estem túl. Ilyenkor beremeg a gyomrom, összeszűkül, mennyire béna is vagyok. Biztos éreztetek már olyat. Nem egyszerű megemészteni higyjétek el! Néha úgy vagyok mi értelme így az életnek? Nem sírok nektek csak ez a véleményem! Köszönöm!
2013. márc. 30. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/46 LeftBehind ***** válasza:
Amikor a haverokkal megyünk ki,vagy éppen házibuli van,akkor próbáltam csak úgy spontán beszélgetni csajokkal,de mindig az lett a vége,hogy én tépem a számat,ők meg kb levegőnek néznek,mintha ott se lennék. OK,eléggé tucatfejem van,a hangomat egyszer hallottam vissza felvételről....hát soha többé,de akkor is fáj,hogy ennyire nem számítok senkinek.
2013. márc. 30. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/46 LeftBehind ***** válasza:
2013. márc. 30. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/46 anonim ***** válasza:
32%

"Van kinek a természete olyan amilyen, ha változik akkor az már nem ő lesz! Én nem akarok változni jól érzem magam így!"


A szavaidból pont az jön le, hogy jól érzed magad így... Az élet lényege a változás, személyiség és viselkedés szintjén is, mi lenne, ha valaki azt mondaná, ő jól érzi magát ötévesen és élete végéig olyan akarna maradni? Ez a "nem akarok változni, mert az nem én lennék" egy jól hangzó kifogás, mert félsz az ismeretlentől. Mellesleg a mostani személyiséged legalább 95%-át olyan hatások és emberek alakították tudatosan vagy tudattalanul, melyekre semmi befolyásod nem volt. Nem a te érdemed, hogy jelenleg ki vagy. Ha tudatosan változtatsz magadon, akkor az már a te érdemed lesz.

2013. márc. 30. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/46 LeftBehind ***** válasza:
100%
36. De az ember azért változtasson,mert érzi a szükségét és ne azért,mert "változni kell".
2013. márc. 30. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/46 anonim ***** válasza:
Akkor ne "változásnak" nevezd, hanem "fejlődésnek". Fejlődni csak akarsz, nem?
2013. márc. 30. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/46 LeftBehind ***** válasza:
Fejlődnék én,ha ezek után,amit leírtam,még lenne ötletem hogyan.
2013. márc. 30. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/46 anonim ***** válasza:
végre értelmes irányba megy a dolog. a kérdés: hogyan fejlődjön LB?
2013. márc. 30. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!