Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Nem rég vesztettem el, de...

Nem rég vesztettem el, de azóta többször is voltunk együtt a barátommal, de én nem élvezem a sexet, és néha fáj is. Ez miért van?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 8. 22:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Nagyapénisze?
2013. ápr. 8. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Bocsi hogy írok szűz lányként, de pont ma beszélgettem egyik barátnőmmel aki már nem szűz. Ő mondta hogy mikor elveszítette, akkor is elég kellemetlen volt, meg utána 5-6 alkalommal is fájt még neki, nem is élvezte. Szóval ez ilyen...
2013. ápr. 8. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
én sem túl régen vesztettem el és már lassan 3 hónapja rendszeresen csináljuk és most lett az hogy amikor beteszi akkor egy picit néha érzem de már nem mindig, pedig ugyanaddig szokott izgatni, szóval ez már csak ilyen
2013. ápr. 8. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem ez az első 1 évben így volt... Utána kezdett javulni. Most meg már le sem lehet lőni. Na de ez elég egyedi példa a környezetemben senki más nem volt így, mint én.
2013. ápr. 8. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Lehet túl fiatal vagy? Nem voltál eléggé felizgulva?

Nem tudom nekem 19 évesen már az első is nagyon jó volt.

2013. ápr. 9. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Szerintem hosszu elöjáték kell..

Az se hátrány ha aktus elöt a lány elélvez legalább 1\egyszer

2013. ápr. 9. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Puppies válasza:

Hosszabb előjátéknál valószínűleg tényleg nem fájna.Viszont ha később sem élvezed nyugi nem vagy egyedül.Sok nő van aki képtelen szex közben elélvezni vagy akár csak a közelébe kerülni.Én sem élveztem soha.Ez egy bizonyos testi felépítés miatt van.Nagyon apró eltérés a többiektől és mivel a nőknek nem kell feltétlen elélvezniük ahhoz hogy teherbe essenek így nekünk ezt meg kell tanulnunk.De van hogy ez sohasem sikerül emiatt a felépítési eltérés miatt.

Interneten googleban biztos olvashatsz erről bővebben ha érdekel most nem fejteném ki ezt bővebben.Ám ezt nem jelenti azt hogy sohasem élveznél el mástól...

2013. ápr. 12. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!