Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 13éves vagyok a barátom 15...

13éves vagyok a barátom 15 leakart fektetni és és bele mentem. De az utólsó pillanatban visszamondtam ( elhagyott csak ezért kellettem neki :olyan szinten kikészültem Hogy összevágdostam magam. Elmennyek pszichológushoz?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 14. 08:39
1 2
 11/14 anonim válasza:
Ne menj pszichomókushoz. Átéltem a helyzeted.
2013. ápr. 14. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez nem kamu,akkor figyelj.Ez komoly,először is beszélj anyuddal.Apuddal ne,mert ő csak szidni fog téged,egy anyuka viszont sokkal megértőbb,mert akár lehet,hogy vele is megtörtént ez,vagy ehhez hasonló.Amúgy meg nem muszáj pszichológushoz menned,inkább próbálj keménynek tűnni,hogy a srác azt lássa,hogy nélküle is tökéletesen megvagy.Oké,gondolom nem így van,mármint nélküle totál kikészülsz,de nézz szembe az igazsággal!Nem szeretett téged!Oké?Ezt most állati sz@r lehet hallanod,de nekem is ezt mondta a barátnőm,amikor engem hagyott el az első barátom.Szóval nyugodtan írhatsz nekem üzit,ott esetleg dumálhatnánk rendesen,úgy,hogy közben nem kommentelik azt,amit írunk.Oké?Szóval csak keményen!
2013. ápr. 14. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Kedves előző válaszoló! Te honnan tudod, hogy kinek melyik szülője a megértőbb? Sokat hallottam már, hogy valakinek épp az anyukája szigorúbb.
2013. ápr. 15. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
100%

Én is vágdostam magam egy időben tényleg segített jó stresszoldó volt de nekem is bekellett látnom hogy nem vágdoshatom magamat egész életemben... Jó hogy nem mentél bele és szerintem nem kéne elvesztened a szüzességed még egy jó darabig legalább 16-ig várj va valami

Sztem nem kell menned ahhoz a doki hoz se, ez mégnem egy olyan komoly dolog hogy elhagyott mer nem feküdtél le vele, próbald elfelejteni és lazíts. (helyesírás problémákért elnézést kérek xd) 14L

2013. ápr. 19. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!