Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ti mit gondoltok errol?...

Ti mit gondoltok errol? MINDEN VELEMENY ERDEKEL! Van esetleg valaki ebben a 'helyzetben? ':D

Figyelt kérdés
Altalaban flortolgetek pasikkal,neha plazacicanak neznek,de nem vagyok ez a "rozsaszinkehhh babyhh -.-" -stilusu,csak adok magamra lehet tulzottan is magammal vagyok elfoglalva,es a kinezetemmel...hivtak mar szuzqrvanak is,mert szerencsere eleg sokan bokolnak nekem:) es szeretem ha felfigyelnek ram a fiuk.ES MEG CSAK NEM IS CSOKOLOZTAM SOHA.....pedig beleulok a fiuk olebe stb..hadd ne soroljam. Szoval velemenyek?nehez elhinni?vagy ez fura?

2013. máj. 8. 11:59
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Én nem játszanék a macskával egér létemre :D Ha szeretek, hogy megbámulnak, viseld is el, ha közeledni akarnak, megjegyzéseket tesznek. Amit nem akarsz eladni, nem teszel a kirakatba :) Ennyi.
2013. máj. 8. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Szűzk.rvának nem azért hívnak, mert sokan bókolnak neked, hanem mert mindenkire rámászol, de még csak smárolni sem vagy hajlandó. Szerintem ez elítélendőbb mint akin végigmegy a fél utca...:D Ne csak addig legyél nagylány, míg tenni kell a szépet.:) Mindezt nőként írom...
2013. máj. 8. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Az arcodból kellene visszavenned.
2013. máj. 8. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Én is ilyen vagyok, de rájöttem, hogy ez sokszor nem jó. :)(mondjuk én már csókolóztam, de semmi több.)

Mennyi idős vagy? Mert én csak most, 16 éves fejjel jöttem rá, hogy mennyire...igazuk van/volt a többieknek. Azzal, hogy ezt csinálod, akaratlanul, de játszol a fiúk érzéseivel. Tudom, hogy te élvezed, de hosszútávon ez sajnos nem jó. Remélem nekem elhiszed, hiszen szinte ugyanez a helyzet áll(t) fenn nálam is, de már változtatok. :)


16L

2013. máj. 8. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Tényleg egy kis szűrkuv@nak tűnsz, már elnézést.
2013. máj. 8. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Igen,elismerem mondtak mar ram h ilyen "ki ha nem en" stilusu vagyok . nekem igy jo:S egyebkent sokat fogok valtozni 16\L
2013. máj. 8. 12:04
 7/16 anonim ***** válasza:
nemsokára ha így folytatod nem szűz k*rva leszel, hanem tág k*rva :)
2013. máj. 8. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Egérként nem játszani a macskával, ez így igaz :D Amíg nem tudod, hogy milyen, amikor f@sz van benned, addig ne légy nagy legény mert rosszul is elsülhet.
2013. máj. 8. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
nem hiszem sokat fogsz változni ill. fogsz, de nem úgy ez rosszabb lesz, N
2013. máj. 8. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Ez tipikus.

Amint lefekszel az első fiúval, ez megváltozik. Mert már semmi "félelem" nem fog gátolni, hogy fűvel fával lefeküdj. Annyi, de annyi ilyen lányt ismertem, hogy az már borzasztó. Egyik sem volt kivétel. Te sem leszel, de azért megpróbállak figyelmeztetni, hogy vigyázz.

2013. máj. 8. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!